Peugeot 307 opinie, oceny użytkowników, Peugeot 307 spalanie (strona 5)

Opinie o samochodach Peugeot 307

Średnia ocena: 7.64/10

Peugeot 307 spalanie (l/100km)

8.75/11.13
6.56/8.57
7.68/9.67

Oceny PEUGEOTA 307

Andrzej2010-12-20

Bardzo udany samochod. Wygodny, pojemny i - przynajmniej jak dotad - bezawaryjny. Do tego ladny, choc to rzecz gustu. Gdyby nie spory apetyt na paliwo ocieralby sie o ideal :)
Wszystko OK z wyjatkiem duzego apatytu na benzyne.
Zawieszenie dosc twarde - mnie to odpowiada. Lekkie stuki z tylu na wybojach spowodowane ruszajacymi sie oslonami amortyzatorow - problem latwy do usuniecia.
Wszystko OK. Pojemny, latwo dostepny bagaznik. Fotele wygodne i dobrze trzymajace. Jakosc materialow bardzo dobra. Nawet radio i zestaw glosnikow na dobrym poziomie. Swietne, intuicyjne i bardzo wygodne sterowanie radia z dodatkowego przelacznika obok kierownicy.
Lekkie drgania kierownicy powyzej 130 km/h, pomimo dobrego wywazenia kol.

2008-02-08

Samochód nigdy mnie nie zawiódł na trasie!!!Na temat usterek usuniętych w czasie gwarancji i po...lepiej się nie wypowiadac,ponieważ zabrakło by mi rubryk,które są powyżej!!!
Po zastosowaniu magnetyzerów na układach paliwa,powietrza i chłodzenia za niewielkie pieniądze można temu niezbyt mocnemu silnikowi sporo pomóc!
Cóż więcej komentowac...
Biorąc pod uwagę innych rywali w klasie uważam że 307-ka oferuje najwięcej miejsca w kabinie.
Zarzucanie tyłem na zakrętach przy wpadaniu w wyrwy...czego na naszych drogach nie brakuje.Dobijanie tylnego zawieszenia podczas szybkiego pokonywania nierówności poprzecznych.

jacek2009-08-31

Kiepskie zawieszenie, wysokie spalanie, z tej pojemności można uzyskać lepsze osiągi
trzeba się nauczyć posługiwać sekwencją skrzyni, wtedy jazda będzie dynamiczna. W mieście taka skrzynia to przyjemność!!! Sama się przełącza po dojściu do max obrotów, ruszanie pod górkę jest bezstresujące.
Słabe zawieszenie jak na nasze drogi
Po 4 latach eksploatacji brak znaczących śladów użytkowania;dużo przestrzenie w środku, bardzo dużo miejsca z każdej strony; materiały dobrej jakości (welur); dużo przydatnych schowków (pakiet),trochę mały bagażnik, ale to nie kombi.
słabe wspomaganie

2011-02-13

jak na razie pod względem awaryjności najlepsze auo jakie miałem , pod względem ekonomiki najlepsze auto jakie miałem , komfort jazdy jak na tą klasę dobry , przyjemnosc z jazdy , gdy trzeba auto fajnie przyspiesza i daje dużo radosci z dynamicznej jazdy
przy 5 osobach czuć ciężar , reszta jak na nie za duży silnik bardzo dobra - dlatego dobre oceny
karoseria bardzo dobra , przestrzen z przodu duża mam 190 iie czuję aby bylo niekomfortowo , wykonczenia ...trochę pęknieć na kierownicy spowodowane zużyciem podczas częstego używania
wysokie lekko buja przy dużym wietrze ,

2011-02-16

Bardzo dobre autko.
Zakres mocy to 1,5 do 3,7 tys obr/min gdzie u mnie turbina włącza się gdzieś w okolicach 2,2 obr/min.
Przyjemnie się nim jeździ, zawieszenie nie jest zbyt twarde, ładnie tłumi nierówności i ogólnie jest komfortowe.
Auto błodniki jak i zderzaki ma plastikowe, są dość elastyczne i nie pękają, nie odkształcają się, do dzisiaj od 2003 roku nie pojawiło się na nim nic rdzy.
Auto świetnie trzyma się drogi, prowadzi płynnie, jazda nim nie męczy i można z niej czerpać przyjemność.

Średnie oceny PEUGEOT 307

4.7/10

Osoby zainteresowane autem Peugeot 307 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Opel Astra.

Peugeot 307

Peugeot 307