Peugeot 405 opinie, oceny użytkowników, Peugeot 405 spalanie 1995r. (strona 1)

Opinie o samochodach Peugeot 405

1995r.

Średnia ocena: 8.67/10

Peugeot 405 spalanie (l/100km)

8.60/12.50
6.43/10.00
7.77/11.00

Oceny PEUGEOTA 405

artur2008-02-09

wnetrze bardzo duze i wygodne. aranzacja? sedan bez mozliwosci zlozenia foteli niech bedzie odpowiedzia:) karoseria! fajna blacha!- golf III nie mial zadnych szans !!! i tyle, tak zakonczylem znajomosc z 405
jak dla mnie zwrocilo moja uwage bardzo odpowiadajace mi wspomaganie- nie jest zbyt mocne, a jednak jest!

Darek2009-08-28

Bardzo wygodne, komfortowe wręcz auto. Stylistyka nie starzeje się szybko i do dziś zadbany egzemplarz nie wyróżnia się na minus z tłumu nowoczesnych aut.Na minus: duże spalanie, słabe osiągi i wyposażenie( a może to plus bo nie ma się co zepsuć)i mała trwałość detali (mocowania, p...
Nie jest to dynamiczne auta, zwłaszcza z gazem
Auto komfortowe ze względu na ilość miejsca. Miałem je na taksówce i nawet amerykanie chwalili.Trochę za miękkie i z ociążeniem resorowanie nie jest najlepsze
Przestrzeń to największy plus tego auta. Karoseria po 14 latach bez rdzy.Duży bagażnik, plastiki odpadają (osłonki itp)
Ocena zróżnicowana za brak wspomagania, auto jest duże i ciężkie i manewry są horrorem, nawet dla silnego faceta. Poza tym za miękki na zakrętach

2009-07-10

Najlepszy model w tej klasie .gdyby były by w produkcji to kupił bym jeszcze . miałem z 1990 na gaźniku teraz mam 1995 na w trysku .
Na starcie wolny ale jak już idzie to rakieta
Dobre auto mało awaryjne .dobrze się trzyma nawierzchni.na trasie mało pali 6,5 /100km owszem utrzymanie kosztuje ale jak każde auto .Wygodne siedzenia jestem mniej zmęczony jazda niż np. W Pandzie .

Witek2008-12-01

Gdyby nie Tylna Belka ,którą pewnie każdy użytkownik musiał remontować to by było autko jak marzenie. mało pali, blacha ocynk. same plusy. tylko belka tylna jest minusem w tym samochodzie

2009-03-17

Silnik wystarczający do spokojnej jazdy, trochę słabszy i na to należy zwrócić uwagę gdy włączona jest klimatyzacja
Blacha naprawdę trwała lakier niestety nie do końca
Bardzo wygodne na dalekie trasy, super fotele, dużo miejsca

Średnie oceny PEUGEOT 405

Osoby zainteresowane autem Peugeot 405 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Peugeot 605.

Peugeot 405

Peugeot 405

Peugeot 605

Peugeot 605

Najciekawsza opinia użytkownika o Peugeocie 405

użytkownik: artur

Peugeot 405 GR 1800 101KM 1995r. sedan (limuzyna)

bylem bardzo zadowolony z tego auta- bylo duze , wygodne, tanie czesci, latwe naprawy a i calkiem ciekawie sie prezentowalo! tylne zawieszenie nie wytrzymalo- kola sie pochylaly, ale to wina polskich drog! a naprawa ok 1000zl, co jakis czas trzeba bylo czyscic bebny tylne bo nierowno dzialaly, ale 350000km zadowolenia nie zaburzyly jakies male awarie, a pare razy byly przez moje zaniedbania! no moze nawet zawsze przeze mnie. naprawde bardzo udane auto

elastycznosc dobra- auto lubi niskie obroty a 153Nm przy 3000obrotow to potwierdzaja! na 4biegu mozna jechac od 1500obr/min (tj ok 50km/h) i jak sie chce przyspieszyc bez redukcji! bardzo krotki pierwszy bieg, ale w trakcie jazdy jest to do zniesienia:) ja przy spokojnej jezdzie na trasie na wakacje (ze slaska nad morze) z 4osobami i bagazem ze srednia predkoscia ok 100-110 (tam gdzie bylo wolno) wynioslo tylko 6.8l/100! co uznaje za wspanialy wynik! a auto mialo juz 350tys km na blacie

jak na "francuza" zawieszenie jest milo sprezyste. wyjazd na wakacje-przy 4osobach na trasie nr1 (za lodzia w str wloclawka i dalej) na koleinach ocieralem tlumikiem o grzbiet koleiny co strasznie mnie denerwowalo i powodowalo wyrzucanie z siebie setek przeklenst:) ale to wina drogi a nie auta! powyzej 150km/h jest juz bardzo glosno

klima dzialala znakomicie poki dzialala:)

Peugeot 405: hatchback, kombi, sedan (limuzyna)

Peugeot 405: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Peugeot 405: 1.4, 1.6, 1.8, 1.9, 2.0