Peugeot 407 SW opinie, oceny użytkowników, Peugeot 407 SW spalanie 2007r. (strona 1)

Opinie o samochodach Peugeot 407 SW

2007r.

Średnia ocena: 7.57/10

Peugeot 407 SW spalanie (l/100km)

Oceny PEUGEOTA 407 SW

Maciek2013-09-08

Jeden punkt minus za naprawy klimatyzacji Jeden punkt minus za widoczność do tyłu i niewielkie problemy z lakierem. Każdy mi mówił, żeby nie kupować aut na F (z wyjątkiem Ferrari)ale najlepiej kierować się własnym rozumem i kupić auto takie jakie się chce z wszystkimi jego wadami ...
Nie jestem kierowcą sportowym, więc dla mnie osiągi tego auta są więcej niż wystarczające. Elastyczność silnika bardzo dobra. Dojeżdżam 40 km dziennie do pracy i większość trasy na V biegu.
Tu ni ma potrzeby komentarza. Znam opinie "fachowców" o autach francuskich ale jeśli chodzi o komfort estetykę i wykonanie to francuskie samochody z tego segmentu są najlepsze (jest to mój czwarty francuski samochód - 2x Renault i 2x Peugeot) Raz miałem auto niemieckie i była to po...
Przestrzeń z przodu dla mnie rewelacja.wygoda i ergonomia bez zarzutu, może trochę mało poręcznych półeczek i schowków z przodu.Z tyłu jechałem tylko raz więc nie mam wyrobionego zdania. Jakość wykonania w moim egzemplarzu bez zarzutu. Nic nie trzeszczy i nic nie stuka.Karoseria - niew...
Auto prowadzi się bardzo pewnie. Nigdy jeszcze nie miałem poważnych problemów na drodze także w zimie. Zaznaczam, że jestem ostrożnym kierowcą i staram się nie przekraczać dozwolonych prędkości.Jedyne problemy przy parkowaniu. Widoczność do tyłu jest zbyt mała podobnie jak lusterka...

2011-02-13

Zalety: wygoda prowadzenia, komfort jazdy, brak zmęczenia w dłuższych trasach, dobra widoczność. Wady: konieczność nieprzewidywalnych napraw, które nie powinny się pojawiać po takich niewielkich przebiegach.
Coś mi się haczy niekiedy 1-ka - ciężko włączyć. Silnik po 30 tys. km zwiększyła apetyt na olej, ale nieznacznie. Po 45 tys. czyszczenie przepustnicy gaźnika - nierówna praca na wolnych obrotach spowodowana zabrudzeniem - czasami brak ciągu. Reszta bez uwag.
Komfortowa jazda - brak zastrzeżeń.
Uwaga hamulce - konieczność wymiany przednich tarcz już po 37 tys. km - zużyte. Tylne tarcze - konieczność wyrównywania, gdyż piszczały przy niezużytych jeszcze tarczach i klockach.

2009-07-11

poprzednik był Peugeot406 1,8 benzyna dlatego następny jest też Peugeot tyle że 407 i diesel kombi to kwestia atrakcyjnej ceny a przede wszystkim niespotykanego dachu , wadą jest zbyt niskie zawieszenie albo skandaliczne nawierzchnie polskich dróg gdzie aby jeździc trzeba kupic SUW - a
Jeżeli ma 136 KM. to nie można oczekiwac cudów ale też spalanie jest zadowalające 6,8 l z 30.000 km.silnik elastyczny i posiada over bot ( chwilowy przyrost momentu obr.)dobra rzecz przy wyprzedzaniu
komfort jak francuska kanapa wygodna ale nie do szaleństw (rajdów)
mało miejsca na nogi(kolana) na tylnej kanapie dla osób powyżej 1,80 m.gdy z przodu siedzą tacy jak z tyłu,za to co za dach cały z poliwęglanu niebo nad głową
niskie zawieszenie .asystent parkowania tyłem doskonały brakuje takiego samego z przodu , asystent nagłego hamowania doskonały

tomek2011-03-28

mało żwawy jak na taką masę, przydałoby się doładowanie
bez zastrzeżeń
dużo miejsca z przodu,ciekawa możliwość aranżacji wnętrza w przypadku przewożenia nietypowych bagaży,pasażerom z tyłu może być ciasno w przypadku masywniejszych użytkowników przodu auta,pokrywa klapy bagażnika wcina się za daleko w dach,chwila zapomnienia przy otwarciu w przypadku gd...

2012-05-22

Nie odważam się krytykować tego samochodu.
To jest silnik dla opanowanych kierowców. Należy nim jeżdzić elastycznie, wtedy jest ekonomiczny. Nie warować.
Komfort jazdy zadowalający.
Przestrzeń wygodna dla każdego.
Bardzo dobrze nim się jeżdzi. Jest wygodny i ma dobrą amortyzację. Jestem bardzo zadowolony.

Średnie oceny PEUGEOT 407 SW

Osoby zainteresowane autem Peugeot 407 SW brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Peugeot 308 SW.

Peugeot 407 SW

Peugeot 407 SW

Peugeot 308 SW

Najciekawsza opinia użytkownika o Peugeocie 407 SW

Peugeot 407 SW premium 2000 136KM 2007r. kombi

niema z tym żadnych problemów

komfort jak francuska kanapa wygodna ale nie do szaleństw (rajdów)

naprawa jedna w okresie gwarancyjnym

bardzo dobra może gdzieś jest lepsza ale jej nie spotkałem jeden punkt mniej za brak nawiewu ciepłego powietrza na tylną szybę tylko ogrzewanie jej elektrycznie które pewnie niedługo wysiądzie jak w poprzednim (Peugeot 406)

podczas pierwszych tygodni zepsuł się czujnik (jeden) cofania

Peugeot 407 SW: hatchback, kombi, sedan (limuzyna)

Peugeot 407 SW: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Peugeot 407 SW: 1.6, 1.8, 2.0