Peugeot 607 opinie, oceny użytkowników, Peugeot 607 spalanie 2002r. (strona 1)

Opinie o samochodach Peugeot 607

2002r.

Åšrednia ocena: 9.00/10

Peugeot 607 spalanie (l/100km)

12.87/13.00
9.07/10.50
11.10/11.50

Oceny PEUGEOTA 607

2010-07-16

Silnik chodzi cichutko ,bez dziwnych odgłosów.Jezeli chodzi o przyśpieszenie-nie jest to co prawda VW JETTA:) ani mazda RX8:) ale przy 3 litrowym silniku jest w co depnąć:) zważywszy na to że to auto limuzyna a nie sportowe. Dynamicznie zmienia biegi .
Auto w peÅ‚ni komfortowe- ma siÄ™ wrażenie że raczej pÅ‚ynie niż jedzie - choć dziury na drogach czuć jak w każdym innym.Daje możliwość przeÅ‚Ä…czenia trybu zima i trybu sport.Bardzo dobre wyciszenie-czasem nie wiem czy silnik nie zgasÅ‚.ChciaÅ‚abym tu dodać niesamowite radio z CD.Tak gÅ...
Prowadzenie tego auta to sama przyjemność - ma się wrażenie że jedzie samo.Kierownica chodzi niesamowicie lekko. Co do trzymania się nawierzchni na zakrętach-gdybym miała porównanie- lepiej wypada np audi B4

Andrzej2009-07-08

Super bryka za rozsądną kasę. Mimo faktu że produkują ten model od bodajże 2000r. nadal robi wrażenie na ulicach. Nietuzinkowy samochód. Ja osobiście polecam.
elastyczność ok, skrzynia biegów też, przyspieszenia w takich samochodach się nie ocenia.
Tu się nie ma do czego przyczepić, to naprawdę bardzo komfortowa bryka
kupa miejsca w środku o bagażniku nie wspomnę, wypas!!!!!
prowadzi się świetnie, tempomat super sprawa, trochę kiepskie hamulce jak na tą masę ale bez tragedii, parkowanie do bani, nic nie widać z tyłu, warto poszukać modelu z czujnikami

Kamil2013-10-20

Auto świetne, piękna linia nadwozia Jedyna bolączką mogą być drobne usterki elektryki
silnik dynamiczny, kulturalnie pracuje
Konfort jazdy tym autem to bajka, trasa rzędu 400 km praktycznie nie odczuwalna :)
jedyne zastrzeżenia to ilość miejsca na nogi z tyłu gdy z przodu znajduja się osoby powyżej 180cm. bagażnik ogromny materiały 1 klasa lecz są zastrzeżenia do chromowych ozdobnych listewek (odklejają się)
Prowadzenia auta wręcz magiczne, wygoda konfort, zawieszenie ładnie wybiera wyboje. Hamulce te ciężkie auto zatrzymują praktycznie w miejscu. największy dylemat to parkowanie ze względu na gabaryty auta. Polecam szukać wersji z czujnikami parkowania minimum z tyłu bo ze względu na ścięty...

2008-02-15

Doskonałe auto wygodne szybkie ekonomiczne Tanie części bezawaryjne

Dionizy Hałasa2011-01-25

petarda
trochę głośno przy dużych szykościach
jazda tym autem to czysta przyjemność

Åšrednie oceny PEUGEOT 607

9.8/10

Osoby zainteresowane autem Peugeot 607 braÅ‚y także pod uwagÄ™ zakup innego samochodu. Najczęściej byÅ‚ to samochód: Citroen C5.

Peugeot 607

Peugeot 607

Citroen C5

Citroen C5

Najciekawsza opinia użytkownika o Peugeocie 607

Peugeot 607 2900 0KM 2002r. sedan (limuzyna)

Jedyną wadą jest czasem szwankowanie elektroniki u mnie błędne komunikaty-co mnie nie dziwi-naszpikowany jest nią jak BOENING ;D. W zamian daje niesamowity komfort jazdy.Ciche wnętrze,lekkie prowadzenie , doskonałe wykończenie,i nagłośnienie jak w dobrej jakości słuchawkach.Wedłóg mnie-dopracowany do perfekcji.Kiedyś mówiłam-żadnych fiatów fordów i francuskich:) do momentu aż wsiadłam w to cudeńko

Przy wrzuceniu wstecznego biegu lusterka zmieniają położenie tak że widać tylnie koła i conieco powyżej.Lusterka małe-chowają się przy zamykaniu auta .Z przodu widoczność ograniczona w minimalnym stopniu przez słupki przednie.Dość mała widocznośc przez tylną szybę( nie jestem wysoka-więc być może dlatego)

Auto w pełni komfortowe- ma się wrażenie że raczej płynie niż jedzie - choć dziury na drogach czuć jak w każdym innym.Daje możliwość przełączenia trybu zima i trybu sport.Bardzo dobre wyciszenie-czasem nie wiem czy silnik nie zgasł.Chciałabym tu dodać niesamowite radio z CD.Tak głośnego czystego dżwięku bez trzeszczenia w głośnikach nie słyszałam w żadnym aucie.Podobne miałąm w mazda RX8- ale i to nie było tak doskonałe.Metalica brzmi nieziemsko;D

Wybrałam to auto własnie ze względu na komfort.Z przodu regulowane siedzenia w każdy z możliwych sposobów - nawet elektrycznie podnoszone zagłówki.Jedna uwaga-jestem niska-sądzę że dla bardzo wysokiej osoby może zabraknąć miejsca:)Z tyłu niskie kanapy-ale dość przestronnie.Bagażnik spory-ale wejście mógłby miec większe.Jakość materiałów wykończenia - bardzo dobra.bardzo dobrze zagospodarowany podłokietnik-sporo miejsca-choć musi mieścić telefon samochodowy. Czytelne oznaczenia .Ogólnie-dopracowany klasycznie , ze smakiem i dla wygody użytkownika

oprócz elektroniki-a raczej tylko wyświetlania błednych komunikatów i zawieszenia się czujnika cofania-bezawaryjny.

wentylacja sterowana elektronicznie - po wciśnięciu programatora działa z pewnym niewielkim opóźnieniem-przez co nie wiadomo przez moment czy dodać jeszcze czy nie.Jak dla mnie-zbyt mała możliwośc ustawienia kratek nawiewu

To najsłabszy punkt tego auta.Zawiesz się czujnik cofania , piszczy jak ktoś podjedzie do mnie zbyt blisko - np w korku.Pokazuje różne cuda-np że mam przbitą oponę - choć jeżdżę i koła mam całe.Słąbe zabezpieczenie przed wilgocią-po deszczu zaczynała wyć syrena:)- nawet jak na 8 letnie auto to nie powinno szwankować.

Peugeot 607: sedan (limuzyna)

Peugeot 607: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Peugeot 607: 2.0, 2.2, 2.7, 2.9, 3.0