Peugeot 607 opinie, oceny użytkowników, Peugeot 607 spalanie benzyna (strona 1)

Opinie o samochodach Peugeot 607

Średnia ocena: 8.33/10

Peugeot 607 spalanie (l/100km)

Oceny PEUGEOTA 607

2010-07-16

Jedyną wadą jest czasem szwankowanie elektroniki u mnie błędne komunikaty-co mnie nie dziwi-naszpikowany jest nią jak BOENING ;D. W zamian daje niesamowity komfort jazdy.Ciche wnętrze,lekkie prowadzenie , doskonałe wykończenie,i nagłośnienie jak w dobrej jakości słuchawkach.Wedłóg mnie...
Silnik chodzi cichutko ,bez dziwnych odgłosów.Jezeli chodzi o przyśpieszenie-nie jest to co prawda VW JETTA:) ani mazda RX8:) ale przy 3 litrowym silniku jest w co depnąć:) zważywszy na to że to auto limuzyna a nie sportowe. Dynamicznie zmienia biegi .
Auto w pełni komfortowe- ma się wrażenie że raczej płynie niż jedzie - choć dziury na drogach czuć jak w każdym innym.Daje możliwość przełączenia trybu zima i trybu sport.Bardzo dobre wyciszenie-czasem nie wiem czy silnik nie zgasł.Chciałabym tu dodać niesamowite radio z CD.Tak g...
Wybrałam to auto własnie ze względu na komfort.Z przodu regulowane siedzenia w każdy z możliwych sposobów - nawet elektrycznie podnoszone zagłówki.Jedna uwaga-jestem niska-sądzę że dla bardzo wysokiej osoby może zabraknąć miejsca:)Z tyłu niskie kanapy-ale dość przestronnie.Bagażnik...
Prowadzenie tego auta to sama przyjemność - ma się wrażenie że jedzie samo.Kierownica chodzi niesamowicie lekko. Co do trzymania się nawierzchni na zakrętach-gdybym miała porównanie- lepiej wypada np audi B4

Lech2009-04-07

Jestem bardzo zadowolony. Myślałem że będzie troszkę cichszy przy większych prędkościach >140 km/h ale po za tym super
Silnik elastyczny, pięknie brzmi i jest dość elastyczny. Skrzynia biegów niesamowicie miękko zmienia biegi. Ogromny minus za 4 biegi. Do 120 km/h jeszcze daje radę potem już przeszkadza brak piątki lub szóstki.
Bardzo komfortowo i cicho. Z tyłu chyba trochę za mało miejsca jak na tak duży samochód (nigdy nie jechałem z tyłu)Podwójne klejone szyby dają super efekt.
Z przodu bardzo dużo miejsca, wygodnie. Brak miejsca na kubek/butelkę - uważam że to jest wielki błąd po za ty, pełne wyposażenie. Bagażnik duży foremny - tylko trochę płytki. Jakość materiałów bardzo przyzwoita.
Samochód bardzo komfortowy, pomimo możliwości utwardzenia zawieszenia i tak buja. Ale to limuzyna więc ten typ tak ma. Nie polecam jako miejskiej wyścigówki. Hamulce BREMBO + opony 235/50/17 i samochód staje w miejscu.

Łukasz2010-02-09

skrzynia biegów troszeczkę mało precyzyjna niektóre biegi ciężko wchodzą np wsteczny
jeżeli chodzi o komfort to rewelacja jest z najwyższej półki tak jak i wyciszenie w środku to chyba zrobiło największe wrażenie na mnie
ogólną ocenę miejsca we wnątrz samochodu oceniam na 4 wygoda oczywiście 5 oraz jakość wykonania także 5+ bryła samochodu nawet 6:)
prowadzenie samochodu moim zdaniem świetne,układ kierwoniczy bez większych zarzutów,hamulce takrze,duża precyzja z czujnikiem parkowania

Dionizy Hałasa2011-01-25

petarda
trochę głośno przy dużych szykościach
jazda tym autem to czysta przyjemność

Średnie oceny PEUGEOT 607

4.3/10

Osoby zainteresowane autem Peugeot 607 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Rover 75.

Peugeot 607

Peugeot 607

Rover 75

Rover 75

Najciekawsza opinia użytkownika o Peugeocie 607

użytkownik: Lech

Peugeot 607 3000 V6 207KM 2003r. sedan (limuzyna)

Widoczność w sumie ok ale jest to duży samochód i trzeba się liczyć że w każdą dziurę w mieście się nie zmieścimy. Fajny bajer jak się włączy wsteczny i włączy kierunkowskaz lusterko boczne obniża się i widać krawężnik.

nie mogę się wypowiedzieć -na razie żadnych usterek po za silniczkiem do spryskiwacza xenonów - 450 zł w serwisie

Fajnie bo nie ma wichury:)

Żadnych problemów. Wszystko elektryczne, wszystko działa. Trochę wkurza że po amerykańsku ciągle brzęczy ostrzegawczo jak nie ma pasów nie wyjmę kluczyka itd....

Peugeot 607: sedan (limuzyna)

Peugeot 607: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Peugeot 607: 2.0, 2.2, 2.7, 2.9, 3.0