Renault Koleos opinie, oceny użytkowników, Renault Koleos spalanie 2012r. (strona 1)

Opinie o samochodach Renault Koleos

2012r.

Średnia ocena: 10.00/10

Renault Koleos spalanie (l/100km)

Oceny RENAULTA KOLEOS

2012-10-25

skrzynia biegów chodzi lekko, duża elastyczność i dobre przyspieszenia, dla mniej wprawionych system podpowiadający zmianę biegu :)
Koleos to szybkie i dobrze prowadzące sie auto ze sprawnymi hamulcami i systemamy pomagającymi w parkowaniu zarówno przodem jak i tyłem

Średnie oceny RENAULT KOLEOS

Osoby zainteresowane autem Renault Koleos brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Mazda CX-5.

Renault Koleos

Renault Koleos

Mazda CX-5

Najciekawsza opinia użytkownika o Renaulcie Koleos

Renault Koleos Privilege 2000 2.0 150KM 2012r. terenowy

udane auto i fajnie, że produkowane poza europą, tamte małe rączki bardziej sie starają! mieliśmy w latach 2004-2008 nowe Renault Kangoo, to auto było proste, mało paliło ale było bardzo awaryje, gdy je sprzedawaliśmy powiedzieliśmy sobie nigdy więcej RENAULT a Koleś z Korei nas skusił i tak jak do koreańskiej Antary nie mamy zastrzeżeń!

bardzo dobra pozycja za kierownica i swietna widocznosc ułatwia i uprzyjemnia jazde tym samochodem, seryjne elektrochromatyczne-samościemniające sie lusterko wewnętrze to komfort w jeżdzie nocnej

Koleos ma swietnie wyciszoną kabine i nie przechodza hałasy z zawieszenia jak w Antarze, z której po 5latach się przesiedliśmy, słabiej wyprofilowane są siedzenia, ale podobnie jak w Antarze na długich trasach nie powodują żadnych dolegliwości ani zmeczenia, super funkcja stolika siedzenia pasażera, szkoda, że tylko fotel kierowcy ma regulację lędźwi

ten samochód zwraca uwagę swoją sylwetką która nawiązuje do aut sportowych typu coupe, tylna szyba mocno opadająca daje Koleosowi sportowy charakter a dzieki spojlerowi szyba tylna sie tak łatwo nie brudzi, materiały w środku miękkie i przyjemne w dotyku a rozmieszczenie przycisków jest łatwe i intuicyjne, na uwagę zasługuje funkcja włączenia automatycznie klimatyzacji przy zamknięciu obiegu powietrza w kabinie :)

koszty dalem 10 na zapas, nic sie nie zepsuło ale to nie BMW wiec damy rade :)

sprawna i wydajna a przy tym cicha cicha, dużo możliwości ustawień, również na tylny rząd siedzeń, moja ulubiona funkcja, którą bardzo lubiłem a Antarze a wiem, że nie wszystkie auta tak mają, przy nagrzaniu auta w zimie i ustawieniu nawiewu na szyby i nogi nadmuch górny jest chłodny a na nogi leci ciepełko, daje to komfort podróżowania z ciepłymi nogami a brak ciepłego powietrza na twarz nie wysusza dróg oddechowych, daje również ożeźwienie i nie usypia

system otwierania i uruchamiania samochodu bez wyciagania kluczyka jest rewelacyjny, wystarczy miec karte przy sobie a auto otwiera sie i rusza :) to prawdziwa rewelacja dla zapominalskich! wszystkie funkcje sa bardzo przemyślane i dopasowane do potrzeb zarówno kierującego jak i pasażerów

Renault Koleos: terenowy, van

Renault Koleos: olej napędowy