Renault Megane opinie, oceny użytkowników, Renault Megane spalanie 2007r. (strona 1)

Opinie o samochodach Renault Megane

2007r.

Średnia ocena: 7.90/10

Renault Megane spalanie (l/100km)

Oceny RENAULTA MEGANE

Wojciech2009-05-06

Ogólnie auto oceniam na 7, ja mam za słaby silnik, nagłośnienie bardzo dobre, komfort też ok, regulacja foteli, dobre spalanie.. Ale prywatnie nie kupiłbym ze względu na koszta serwisu, na szczęście jest to auto firmowe !
silnik 85 KM to za mało na takie auto. W mieście jeszcze jakoś sobie radzi, ale na trasie manewr wyprzedzania trzeba przymyśleć, na nic redukcja. Co najmniej 100 KM
zawieszenie ok, wnętrze do 130 dobrze wyciszone, fotele mogłyby mieć dłuższe siedzisko i troszkę lepsze trzymanie boczne. Z tyłu jechałem raz, cięzko widzę 3 osoby z tyłu. Kierowca prawą nogą ociera o środkową konsolę,
Miejsca sporo, nie ma uczucia opatulenia kabiną i przytłoczenia. Ergonomia ok, wszystko pod ręką. Dobre sterowanie radiem z kierownicy, polecam automatyczną klimę. bagażnik duży i ustawny
dość stabilny, nie za twardy, ale nie wynosi na zakrętach. Kierownica chodzi lekko i w miarę precyzyjnie

2011-03-06

Wymiana bezpieczników jest bardzo utrudniona, ponieważ są umieszczone z lewej strony pod maską. Wycieraczka tylnej szybu zbyt mała.
silnik praktycznie od 2tyś.obr. przyspiesza na dobrze na każdym biegu.Skrzynia biegów ma krótkie przełożenia 3bieg przyspiesza od 30km/h, 4bieg od 50km/h. Jest wyczuwalna turbo dziura szczególnie przy mniejszych prędkościach np. 6bieg 80km/h
Wyciszenie auta na wysokim poziomie.Auto dobrze trzyma się drogi. Dobre trzymanie przednich foteli.
Zbyt mała przestrzeń z tyłu na nogi przy odsuniętych przednich fotelach.
Auto dobrze prowadzi się w zakrętach. Wspomaganie układ kierowniczy bardzo dobre, szczególnie w mieście i na parkingu.

2008-02-18

Maksymalną prędkość jaką osiągnołem na prostej drodze to 210 km/h ...
Komfort jazdy auta w duzej mierze zalezy od prawidlowo napompowanego cisnienia w ogumieniu ...
Posiadam dodatkowe czujniki parkowania z wyswietlaczem super sprawa polecam ...

2011-01-20

dobrzxe wyposażony model, dobrze się prowadzący ale o dużej awaryjnośc. Niektóre części dostępne wyłącznie w sieci autoryzownych dilerów

2016-03-15

SUPER SAMOCHÓD
SUPER SAMOCHÓD REWELACYJNE SPALANIE NIGDY NIE MIAŁEM PROBLEMÓW POLECAM!!!!

Średnie oceny RENAULT MEGANE

Osoby zainteresowane autem Renault Megane brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Opel Astra.

Renault Megane

Renault Megane

Opel Astra

Opel Astra

Najciekawsza opinia użytkownika o Renaulcie Megane

użytkownik: Wojciech

Renault Megane 1500 85KM 2007r. kombi

przednie słupki bardzo ograniczają widoczność, do tyłu ok, na boki też, ale zdecydowanie za duże słupki

Pióra wycieraczek przednich 200 zł, wymiana żarówki H 7 54 zł. Masakra !!!

automatyczna klima - bardzo dobra sprawa, dość szybko się nagrzewa z chłodzeniem też sobie radzi. Nawiewy mogłyby ciszej pracować

jak na razie nic się nie zepsuło.

Renault Megane: cabrio, coupe, coupe cabrio, hatchback, inne, kombi, mini-van, sedan (limuzyna), van

Renault Megane: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Renault Megane: 1.2, 1.4, 1.5, 1.6, 1.8, 1.9, 2.0, 5.8

Renault Megane: 2014, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1992, 1989