Renault Trafic opinie, oceny użytkowników, Renault Trafic spalanie 2008r. (strona 1)

Opinie o samochodach Renault Trafic

2008r.

Średnia ocena: 7.67/10

Renault Trafic spalanie (l/100km)

Oceny RENAULTA TRAFIC

2009-08-23

Żałuję , że nie nabyłem autka z silnikiem 115 KM - w sumie ten sam silnik 2,0 Dci ale silniejszy. W jeździe miejskiej wystarczający i stosunkowo mało pali. Mocy brakuje w jeździe na autostradzie. Ale 140-145 km/h jedzie bez problemu nawet z ładunkiem 800 kg.
Z przodu mała ilość schowków i nieergonomiczne. Brak popielniczki(wkładam mały słoiczek w otwór na napoje z lewej strony pod szybą-nie wygodnie)-może i dobrze.Wersja dobra dla tych co chcą ograniczyć się z paleniem :).
Autko wyjątkowo dobrze się prowadzi i doskonale trzyma się drogi nawet w złych warunkach atmosferycznych

Michał2010-07-17

jak chcecie kupić trafica to sie zastanówcie, ja po tych wszystkich przejściach w życiu nie kupie żadnej renówki, nawet jak by mi płacili
Pierwsze 3 biegi wolny jak slimak, od 3 do 6 zbiera sie jak osobówka, często trzeba wachlowac skrzynią. Silnik, a może osprzęt silnika to jedno wielkie nieporozumienie. FAP, DPF czyli filtr cząstek stałych działa tak, że średnio co 6500 km trafiam do serwisu z wyłączoną turbina, i dzie...
300kg na tylniej osi, samochód stabilniejszy na ostrych manewrach
jeśli chodzi o kabinę, jest wszystko na miejscu
Hamowanie przy pomocy hamowania silnikiem daje lepsze rezultaty. 90tyś wymiana stabilizatora przód. 120tyś amory i końcówki wachaczy. Po drodze wymiana pompy wspomagania i maglownicy. po wymianie słabsze wspomaganie

Krzysiek2012-01-15

Trochę się obawiałem przy zakupie, ale autko naprawdę rewelacja- żadnych awarii, spalanie 6.2l/100km w cyklu 70% trasa, 30% miasto. Jak na 2-tonowe auto o takich gabarytach spalanie nie do wiary. Jestem bardzo zadowolony i na pewno nie zamienił bym na żadne vito czy transportera.

Ma tendencję do przechylania się w czasie pokonywania zakrętów
Bardzo duża średnica zawracania.

2010-09-07

po 80000km do wymiany wahacze, drążki, gałki, tarcze hamulcowe. Praktycznie do wymiany cały przód.Po gwarancji do wymiany dwie felgi poszło na spawach.

Średnie oceny RENAULT TRAFIC

4.0/10

Osoby zainteresowane autem Renault Trafic brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Infiniti J30.

Renault Trafic

Renault Trafic

Infiniti J30

Infiniti J30

Najciekawsza opinia użytkownika o Renaulcie Trafic

Renault Trafic 2000 90KM 2008r. van

Samochód wart uwagi. Design zewnętrzny b. ciekawy.Wewnątrz trochę mniej ciekawy. W sumie mam wersję ciężarową która została stworzoną do wożenia ładunków. U mnie zdarza się to rzadko a jeżeli już to ciężaru rzędu 500 kg wozi tylko sporadycznie. Nie mogę więc wypowiadać się absolutnie na temat tego co by było gdyby. Ocenę swoją wystawiłem raczej jako użytkownik samochodu bardziej prywatnie niż służbowo.

Mam wersję ciężarową. Z przodu siedzenia 1+2, z tyłu wstawione 2 x 1, czyli razem 5 osób. Wnętrze, wyklejone stosowną tkaniną. W drzwiach przesuwnych wstawiona w serwisie duża czarna szyba. Siedzenia pasażerów z przodu na dłuższe trasy mało wygodne i mało miejsca dla 2 osób. Powyżej 12o km/h zdecydowanie słyszalny szum powietrza. Przy uchylonym oknie nie akceptowalny. Jest jednak klimatyzacja i rzadko otwieram okno. Jedynie przy mniejszych prędkościach.Ale jest to wada większości samochodów dostawczych i w porównaniu do innych jest dobrze.

Do stanu 63000 km, żadnych napraw i usterek oprócz jedynie przeglądów, klocków, płynów co jest rzeczą normalną. Usługi ASO porównywalne a nawet niższe od innych marek.

Kupując wersję z klimatyzacją otrzymałem jednocześnie dodatkową nagrzewnicę. Mało jeździłem w zimie, ale nawet pomimo braku przegrody kabinowej po nagrzaniu się, jest przyzwoicie - są jednak lepsze

Posiadam wszelkie udogodnienia dostępne w tym modelu - jak na razie wszystko działa bez zarzutu.

Renault Trafic: bus, inne, kombi, mini-van, van

Renault Trafic: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Renault Trafic: 1.6, 1.9, 2.0, 2.1, 2.2, 2.5

Renault Trafic: 2022, 2016, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 1995, 1990