Rover 75 opinie, oceny użytkowników, Rover 75 spalanie (strona 1)

Opinie o samochodach Rover 75

Åšrednia ocena: 8.65/10

Rover 75 spalanie (l/100km)

12.38/9.78
8.01/7.67
10.22/10.42

Oceny ROVERA 75

2008-08-14

uwielbiam ten samochod, jezdzi sie bardzo przyjemnie, silnik daje komfort jazdy (np wyprzedzanie), skrzynia biegow swietnie zestrojona, no i ten wyglad - brytyjscki klasyk
przydaloby sie ze 20-30 koni wiecej (silnik 2.5V6 ma 170KM - pewnie jest troche lepiej), bo samochod wazy 1500kg i 150 koni jest troche przez te mase pochlanianych; nie mniej jednak elastycznosci skrzyni biegow zasluguje na najwyzsza ocene - na 3 i 4 biegu jedzie sie jak automatem (tak duzy jest zak...
komfort jazdy jest bardzo wysoki, a V6 radzi sobie swietnie z kompletem pasazerow, posiadam skorzane fotele, ktorych trwalosc i wygoda uzytkowania jest bardzo wysoka, dalem mniejsza note na wyciszenie, ale po 190 000 km slychac juz szum przy 160km/h ;)
tylna kanapa jest zdecydowanie dla mnie za mala, dziecko siedzace w foteliku (male dziecko, nieduzo ponad rok) bez problemu kopie w przednie siedzenia, a osoby dorosle siedzace z tylu nie maja miejsca na nogi, kosztem ogromnego bagaznika mozna bylo zwiekszyc przestrzen z tylu (chociaz zdazylo mi sie...
po opanowaniu sztuki patrzenia przez nieduza tylna szybe parkowanie staje sie proste; nie mniej jednak zdaje sobie sprawe, ze mniej doswiadczonym kierowcom mniejsza widocznisc do tylu i okraglosci moga sprawiac problem

Przy zimnym silniku słychać głośny klekot.po rozgrzaniu uspokaja się. we wnętrzu silnik mało słyszalny. Pierwszy bieg dość krótki. Przyspiesza dynamicznie 1,8-2tyś do 3,5 tyś obrotów. Bardzo elastyczny na trasie -głownie 4 do wyprzedzania i 5 do spokojnej jazdy i w mieście 3-4 bieg w...
Samochód duży i wygodny. Na tylnych siedzeniach może zabraknąć miejsca na nogi dla wyższych pasażerów jeśli z przodu również siądzie osoba wysoka = 175-185cm. większość przełączników jest ustawionych poprawnie. Problemem może być trafienie we włączniki świateł przeciwmgielnyc...
Samochodem jeździ się bardzo dobrze i wygodnie. Wspomaganie na postoju działa bardzo dobrze, spokojnie można obracać kierownicę jednym palcem.

2015-03-07

Auto, które można kochać lub nienawidzić. :-) Zadbany R75 odwdzięczy się bezawaryjną i przyjemną jazdą, a stylistyka wnętrza i komfort sprawią, że z żalem będziesz wychodzić zza kółka u celu podróży. :-)
Silnik bardzo elastyczny, w wersji CDT wydaje się trochę słaby, ale można bez problemu "przeprogramować", ponieważ od silniejszego CDTi różni się przede wszystkim oprogramowaniem sterownika silnika.
Na ogół jeżdżę sam, idealnie niweluje nierówności. Z pasażerami różnica jest wyczuwalna, ale wygoda podróżowania na tym mocno nie cierpi. :) Tapicerka - jasna skóra, przednie fotele ogrzewane, bardzo wygodne, bezkonkurencyjne na długie trasy.
Przód bardzo ergonomiczny i wygodny. Z tyÅ‚u trochÄ™ maÅ‚o miejsca na nogi, szczególnie gdy kierowca jest wysoki :) PiÄ™kna stylistyka kokpitu, we wczeÅ›niejszych modelach (a taki posiadam) użyto prawdziwego drewna, nie elementów drewnopodobnych. Karoseria odporna na rdzÄ™, przez 2 lata uÅ...
Trzyma się drogi jak przyklejony, dobrze zachowuje się na zakrętach. Zawieszenie zdecydowanie miękkie, co mi osobiście bardzo odpowiada. Na początku trochę przeraża perspektywa parkowania z dość małą widocznością przez tylną szybę, ale można do tego szybko przywyknąć i nabrać w...

2011-02-13

Komfort jazdy, jak w mało którym aucie.Wystarczająca ilość miejsca dl 5-ciu dorosłych osób, duży bagażnik otwierany elektrycznie.Doskonale wyposażone auto za małe pieniądze, taki tańszy Jaguar.Ma oczywiście swoje chimery. Jeśli się kupi egzemplarz nie zajeżdżony to nie ma problemó...
Przy tej masie pojazdu moc silnika niewystarczająca. Przyśpieszenie do 100-tki niesatysfakcjonujące.Powyżej już lepiej
Auto dobrze wyciszone, to był sztandarowy model Rover,a, fotele wygodne, z przodu podgrzewane, ale latem - jasna skóra- lepiej nie mówić.
Toż to limuzyna, to tyle, albo aż tyle.
Układ kierowniczy bez zastrzeżeń, wspomaganie b. dobre, średnica zawracania zbyt duża, ale to długie auto. Zawieszenie miękkie, auto "płynie niczym łódka", jednak nie zawsze to jest dobre na "polskich drogach", oczywiście kto, co lubi.Przy pełnym obciążeniu może do...

2011-02-12

Jestem zadowolony z samochodu. ma 2 wady wiatrak od klimatyzacji ale po wymianie 5 lat temu do dzisiaj mi służy i wysprzeglik wymieniłem 2 w ciągu 5 lat i to używanie. Reszta bez zarzutu wysoki komfort ładna linia dobre materiały niewielkie spalanie
Silnik niezawodny moc wystarczająca ale mogło by być więcej koni. Wadliwy wysprzeglik ale można po regeneracji założyć za nieduże pieniądze i gwarantujący większe przebiegi.
Perfekcja w kazdym calu. Nowe samochody w klasie średniej nie proponują takiego komfortu.
Po prostu piękny. Mam go 5 lat i nadal mi się bardzo podoba. Za te pieniądze co teraz jest wart nie kupi sie tak luksusowego i wygodnego samochodu innej marki. Klasyka nie przemija.
Jeżeli nie posiada samochód systemu parkowania to koniecznie trzeba zamontować.

Åšrednie oceny ROVER 75

Osoby zainteresowane autem Rover 75 braÅ‚y także pod uwagÄ™ zakup innego samochodu. Najczęściej byÅ‚ to samochód: Nissan 200SX.

Rover 75

Rover 75

Nissan 200SX

Nissan 200SX

Najciekawsza opinia użytkownika o Roverze 75

Rover 75 2000 2 0KM 2000r. sedan (limuzyna)

Jeżeli nie posiada samochód systemu parkowania to koniecznie trzeba zamontować.

Mniej zawodny niż przeciętny europejski samochód. Ceny części spadły znacznie kiedyś dość drogie teraz nie odbiega od popularnych marek

ogrzewanie i klimatyzacja rewelacja. Zwracać uwagę przy zakupie czy przy załączonej klimatyzacji albo osuszaniu szyb załącza sie wiatrak pod maską. Jeżeli nie to dość kosztowna naprawa. przydało by sie w tym samochodzie elektryczne ogrzewanie przedniej szyby

jeżeli samochód bezwypadkowy to nie ma problemów. co najmniej ja nie mam

Rover 75: hatchback, kombi, liftback, sedan (limuzyna)

Rover 75: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Rover 75: 1.8, 2.0, 2.5