Skoda Fabia opinie, oceny użytkowników, Skoda Fabia spalanie 2001r. (strona 1)

Opinie o samochodach Skoda Fabia

2001r.

Średnia ocena: 7.95/10

Skoda Fabia spalanie (l/100km)

7.91/9.34
5.97/7.46
6.82/7.79

Oceny SKODY FABIA

2008-02-20

parkowanie tyłem lusterka boczne

2008-04-25

Bardzo polecam to auto. Jeśli masz rodzinę 2+1 to w tej cenie nie kupisz nic lepszego. To w miarę wygodne i bardzo ekonomiczne auto
Żadnych zastrzeżeń jak na tę klasę auta. Ja mam jeszcze stary czeski typ silnika.
Śmigałem nim po 1500km na raz i było ok! Wszystko jak należy. Wiadomo że nie jest to Merc albo Audi ale w Fabii jest naprawdę wygodnie. Problemy z plecami odczuwałem dopiero jak 3/4 dniach ciągłej jazdy. Niestety nie miałem klimy i to był duży minus. Polecam jednak zastosować przyciemni...
mam 185 cm wzrostu. Moja żona 170cm, nie mieliśmy nigdy problemów z miejscem w środku. Mały bagażnik jak jedziesz na wakacje z rodziną. Zwłaszcza jak masz zbiornik na gaz w nim.
Bardzo zwrotne auto. Idealne na jazdę po mieście, wszędzie zaparkujesz itp. Wystarczająca moc. Super hamulce i cały układ jezdny. Wspomaganie bardzo dobre. W porównaniu do aut tej klasy fabia ze swoim układem jezdnym dyskfalifikuje inne auta. Obecnie mam Audi A4 1.9 TDI. a z sentymentu dla t...

2008-02-09

Bardzo dobry samochód za dostępną cenę.
Rewelacyjny silnik, sporo mocy przy niewielkim zużyciu. U mnie 4,5 - 6,0l/100km. Mam lekko ciężką nogę i zawsze się spieszę. Dla testu przejechałem po \\"damsku\\" z Andrychowa do Jaworzna przy średnim natężeniu ruchu, wynik 4,2l/100km
Za te pieniądze to rewelacja, cicho i przyjemnie.
Trochę mało miejsca w tyle. Blacha po siedmiu latach intensywnej eksploatacji nie ma śladów korozji, nawet w miejscach przytartego lakieru. Jedynie jeden błotnik przy progu, ale to wada fabryczna (brak powłoki galwanicznej). Po trzykrotnym malowaniu gwarancyjnym nadal wychodzą pęcherze.
Dobra alternatywa pomiędzy komfortem, a przyczepnością. Średnio co 50 000 km trzeba wymienić łączniki stabilizatora (140zł).

2008-02-07

z czystym sumieniem mozna polecic to auto. Oferuje dobry stosunek ceny do jakosci.
Z powodu malej mocy silnika autko nie ejst rakietę lecz nie jest tez zawalidrogą niestety dynamiczna jazda okupiona jest duzym zuzyciem paliwa
Na 5 osób auto jest zdecydowanie za wąskie pozatym fotele potrafią zmeczyc ale w tym segmecie aut wiekszosc konkureci ma gorsze fotele reasumujac niezle
Auto dosc przestronne wszystko obsluguje sie intuicyjnie wnetrze potrafi trzeszczec ale z jakościa nie jest najgorzej mala liczba schowków i brak mozliwosci aranzacji wynagradzane sa przez obszerny i ustawny bagaznik
Prowadzi sie zaskakujaąco dobrze moze z lekkim uszczerbkiem na konforcie ale z tym tez nie jest źle

2011-02-20

czasem brakuje 6, pozostałe pozycje - to prawie miejskie auto, autostrada to nie jego żywioł tego auta, na innych drogach może być.
Lubię większy komfort, jak na kanapie i ciszę, ale nie narzekam, to nie limuzyna z wyższego segmentu.
karoseria i podwozie bardzo dobrze, ale zdarzają się odpryski lakieru (małe, na szczęście)
Nie jestem kierowcą rajdowym, wiec problemów z prowadzeniem nie miałem, "kierownica" może twardo stuknąć przy szybkim kręceniu do oporu, nahamulce nie narzekam, z parkowaniem kłopotów nie ma.

Średnie oceny SKODA FABIA

4.7/10

Osoby zainteresowane autem Skoda Fabia brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Dacia Sandero Stepway.

Skoda Fabia

Skoda Fabia

Dacia Sandero Stepway

Dacia Sandero Stepway

Najciekawsza opinia użytkownika o Skodzie Fabia

Skoda Fabia 1400 0KM 2001r. hatchback

ZA TO OSTATNI MODEL FABI 1 DAŁBYM 10 ZA WSZYSTKO JEŚLI CHODZI O AUTO W TEJ KLASIE NIE CZAJE TYCH CO ŁYKAJĄ PUMTO ITP OBECNIE POSIADAM OSTATNI MODEL FABI 1 SEDAN Z BOGATSZYM WYPASEM ZASKOCZYŁA MNIE CAŁA MASA PRZYDATNYCH BAJERÓW TO ŻE KLIMA,EL SZYBY,ABS 4AIRBAG,EL PODG.LUSTERKA,CZUJNIK COFANIA,ITD WYMIENIAĆ MOŻNA DURZO ALE 2 LODÓWKI CZY KIERUNKOWSKAZY DOTYKASZ W LEWO MIGNIE 3 RAZY W PRAW TO SAMO(DOCENIASZ NA AUTOSTRADZIE) I TAKICH GADZETÓW CAŁA MASA WYMIENIAĆ NOŻNA BEZ KOŃCA CO DO MEDELU ZANIC W ŚWIECIE NIE ZAMIENIŁ BYM NA HATCHBACK-SASZETKE DO BAGAŻNIKA I PEŁNY DYNAMIKA OWSZEM RAKIETA TO NIE JEST GDYBYM MIAŁ PATRZEĆ NA TO KUPIŁ BYM MOTOCYKL ALE BIORĄC POD UWAGĘ UMIEJĘTNOŚCI (JESTEM KIEROWCĄ ZAWODOWYM) W STOSUNKU DO TEGO JAK TO AUTKO LECI TO MYŚLĘ ZE STYKNIE POZWOLIŁEM SOBIE WRACAJĄC Z WAKACJI W OSTATNIEJ FAZIE TRASKI NA ODCINKU 100KM A4 WRAZ Z RODZINĄ I BAGAŻEM SPRAWDZIĆ I NIE BYŁO ZBYT DUZO Z POJAZDÓW KTURE BY MNIE WYPRZEDZAŁY A JUŻ W TEJ KLASIE TO 0 A WYNIK TO ZŁOTY OSIEM...... NON-STOP I TO NIE BYŁ V-MAX DLA SILNIKA TYLKO DLA SERYJNYCH WĄSKICH GUM.

silniki 1.4 mpi wersja z łancuszkiem rozrządu jazda na zbyt wysokim biegu w stosunku do obrotów silnika powoduje rozciąganie łańcuszka efekt:nie równa praca silnika na biegu jałowym (np postój na czerwonym świetle) nastepnie stuki a potem wymiana. zwracać uwagę przy kupnie występują wersje 1.4 mpi z paskiem jest pasek jest napinacz i po problemie(producent naprawił własny błąd) osobiście uważam że warto jest dopłacić do 1.4 16v posiadalem 1.4 mpi hatchback obecnie posiadam 1.4 16v sedan BEZ PORÓWNANIA!

parkowanie tyłem lusterka boczne

Skoda Fabia: coupe, coupe cabrio, hatchback, kombi, sedan (limuzyna)

Skoda Fabia: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Skoda Fabia: 1.2, 1.3, 1.4, 1.7, 1.9, 2.0, 8.0

Skoda Fabia: 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000