Skoda Fabia opinie, oceny użytkowników, Skoda Fabia spalanie 2007r. (strona 1)

Opinie o samochodach Skoda Fabia

2007r.

Średnia ocena: 8.29/10

Skoda Fabia spalanie (l/100km)

Oceny SKODY FABIA

2011-02-14

Jest to bardzo uniwersalny i mało awaryjny samochód klasy B.Posiada na pewno dużo więcej zalet niż wad.Jeśli ktoś kupując samochód tej klasy ocenia go z perspektywy samochodu o dwie klasy wyższej to zapewne będzie się czepiał wszystkiego.Ja jestem zadowolony.
Jestem zwolennikiem benzyniaków i akurat ta wersja rakietą nie jest,ale nie ma się też do czego przyczepić.Bardzo dobrze pracuje skrzynia biegów,silnik jest dość elastyczny.Powinien być troszke bardziej wyciszony,ale cóż nie jest to segment premium.
Pojazd posiada czujniki parkowania i to powinien być standard w każdym kombi.Nie mam uwag w żadnej z ww. kategorii.Ogólnie samochód bardzo pozytywnie mnie zaskoczył.

2010-07-27

Drogie,ciasne z przodu na szerokości i na tylnym siedzeniu,zbyt wolne przy ruszaniu od \"0\", trzeszczące elementy plastikowe i kierownicy.Nadmiernie słychać hałas z zewnątrz auta - słabe wygłuszenie.Zadowalająca ekonomia eksploatacji.
Słabe przyspieszenie od O przy ruszaniu - określam to \"wołowatością\", dalej juz bez zarzutów.
Mało ergonomiczne przednie siedzenia.Zbyt głośno wewnątrz auta - nie słychać rozmowy miedzy przednimi a tylnymi miejscami.
Generalnie ciasne auto.Trzeszczące elementy plastikowe i kierownicy.
B.d trzyma się nawierzchni.

2009-11-07

Pozytywne zaskoczenie.
Silnik trzycylindrowy. Kultura pracy jak w Ursusie, ale za to zaskakujaca elastycznosc i calkiem przyzwoite przyspieszenie. Silnik udany. Skrzynia lekko haczy (dwojka)
Glosny, fotele przecietne Zawieszenie na pewno nie nadaje sie na wozenie materialow budowlanych.
Fabia 1 ma nadwozie ciosane siekiera. Model 2 byl ciosany siekiera i poprawiany dlutem. Bagaznik rewelacja. Dobry dla rodziny 2+1. Dla 2+2 byloby juz malo (wozek, wanienka i te sprawy...)
Dobrze sie trzyma, latwo go wyczuc. Bardzo wygodny w parkowaniu (czujniki cofania).

nijka2012-04-15

Mariusz2011-01-20

nienajlepsza jakość niektórych elementów wytkończenia wnętrza-fajansiarska dźwignia zmiany biegów z mieszkiem, który się przerywa-wymieniłem na lepszą, odklejające się uszczelki drzwi

Średnie oceny SKODA FABIA

Osoby zainteresowane autem Skoda Fabia brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Dacia Sandero Stepway.

Skoda Fabia

Skoda Fabia

Dacia Sandero Stepway

Dacia Sandero Stepway

Najciekawsza opinia użytkownika o Skodzie Fabia

Skoda Fabia 1400 BUD 80KM 2007r. kombi

Wynalazek Skody jeśli chodzi o mniejsze prawe lusterko-totalne nieporozumienie!!!.Nikt nie był do tej pory wytłumaczyć mi -o co tu chodzi,bo przecież nie o oszczędnośc!!.Widoczność ogólna dobra

Fotele przednie troche dziwnie wyprofilowane i przez to nie do końca wygodne,troszke za krótkie siedziska i dziwnie dobrany profil oparcia.Całe szczęście,że duży zakres regulacji.Kiepskie wyciszenie wnętrza(źle wyciszona komora silnika).Jazda z kompletem pasażerów możliwa choć wnętrze troche za wąskie.

Małe,ale jednak kombi i dzięki temu bardzo uniwersalne wnętrze.Z przodu sporo miejsca(dzięki za dwupłaszczyznową regulacje kierownicy-mam 190 cm wzrostu)Fotel odsunięty do końca i super dużo miejsca za mną z tyłu nie ma,ale cóż to pojazd klasy B.Materiały jak za tą cene na całkiem niezłym poziomie.Bagażnik spory i ustawny ze stosunkowo niewysokim progiem.

Jak do tej pory nic się nie dzieje-i oby tak dalej!!!

Nie jest źle,ale zawsze może być lepiej.Wydajna dmuchawa i do tego na 2 pierwszych biegach dość cicha.Ogrzewanie bardzo wydajne i stosunkowo szybko działające nawet przy bardzo niskich temperaturach.

Jak do tej pory bez uwag i miejmy nadzieje,że dalej będzie podobnie bo jak doświadczenie pokazuje to dzisiaj jest"pięta achillesowa" wielu samochodów.

Skoda Fabia: coupe, coupe cabrio, hatchback, kombi, sedan (limuzyna)

Skoda Fabia: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Skoda Fabia: 1.2, 1.3, 1.4, 1.7, 1.9, 2.0, 8.0

Skoda Fabia: 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000