Skoda Fabia opinie, oceny użytkowników, Skoda Fabia spalanie (strona 7)

Opinie o samochodach Skoda Fabia

Średnia ocena: 7.90/10

Skoda Fabia spalanie (l/100km)

7.61/9.26
5.77/7.47
6.69/8.17

Oceny SKODY FABIA

2008-04-25

Bardzo polecam to auto. Jeśli masz rodzinę 2+1 to w tej cenie nie kupisz nic lepszego. To w miarę wygodne i bardzo ekonomiczne auto
Żadnych zastrzeżeń jak na tę klasę auta. Ja mam jeszcze stary czeski typ silnika.
Śmigałem nim po 1500km na raz i było ok! Wszystko jak należy. Wiadomo że nie jest to Merc albo Audi ale w Fabii jest naprawdę wygodnie. Problemy z plecami odczuwałem dopiero jak 3/4 dniach ciągłej jazdy. Niestety nie miałem klimy i to był duży minus. Polecam jednak zastosować przyciemni...
mam 185 cm wzrostu. Moja żona 170cm, nie mieliśmy nigdy problemów z miejscem w środku. Mały bagażnik jak jedziesz na wakacje z rodziną. Zwłaszcza jak masz zbiornik na gaz w nim.
Bardzo zwrotne auto. Idealne na jazdę po mieście, wszędzie zaparkujesz itp. Wystarczająca moc. Super hamulce i cały układ jezdny. Wspomaganie bardzo dobre. W porównaniu do aut tej klasy fabia ze swoim układem jezdnym dyskfalifikuje inne auta. Obecnie mam Audi A4 1.9 TDI. a z sentymentu dla t...

2012-03-03

Jest to bardzo fajny rodzinny samochód. Niezawodny, bezawaryjny i ekonomiczny w naprawach i w eksploatacji. Szczerze polecam
silnik 1,2 zbyt mocny nie jest, ale elastyczność bez żadnych zarzutów Czysto, cichutko i równo pracuje - no chyba że aparat zapłonowy się schrzani - lepiej szybko wymienić.
mnie osobiście denerwował dźwignia regulująca wysokość fotela (zbyt łatwo się ją naciskało) ale w końcu każdy ma jakiegoś bzika. Na słabe wyciszenie jest prosta rada: podgłośnić radio ;) Zawieszenie przednie (łączniki stabilizatorów) trzeba dosyć często wymieniać. Nie ...
bagażnik w wersji sedan jest rewelacyjny, w życiu nie kupiłbym Fabii hatchback, nie podoba mi się natomiast sedan jest baaaardzo praktyczny
zawieszenie dosyć miękkie - przynajmniej w porównaniu do np Golfa wspomaganie kierownicy bajeczne - kręci się kierownicą jak zabawką

2009-07-21

Słaba widoczność, zwłaszcza do tyłu a także słupki z przodu przy skrętach też zasłaniają widok.
W swojej klasie jest najlepsza do wyprzedzania, zwinna jak wiewiórka.
Muzyki można słuchać. Ale można by ją trochę jeszcze wyciszyć.
Po otwarciu drzwi bagażnika bardzo przeszkadza niepotrzebny próg z tyły. Gdyby podłoga bagażnika wychodziła płasko na zewnątrz, byłoby idealnie. Np. tak jak w wolkswagenie passacie.
Skoda ma słabą widoczność do tyłu i do parkowania. Nadaje się na trudne drogi. Mam już trzecią skode. Jeżdżę po drogach, a właściwie bezdrożach Ukrainy. Na Felicji i Fabii combi zrobiłem razem ponad pół miliona kilometrów. Skoda ma wadę w słabości układu elektronicznego i elekt...

2011-10-01

Najmocniejszą wydaje mi się stroną jest silnik pod względem napraw. Inne podzespoły które uległy awarii po wymianie na nowe już nie zachowują się jak orginalne.
Silnik dość dobrze się zbiera jak na 1.4 . Wszystko zależy od techniki jazdy.Lekko faluje na wolnych obrotach.
Przy obciążeniu 4 osób dorosłych trzeba uważać na sprężynki zwłaszcza z tyłu.Pękła mi też sprężyna z przodu ,po wymianie okazało się że jest za miękka ( w sklepie podałem rocznik,model itp.)dobija na większych dołach . Muszę wymienić znowu na nową tylko twardszą.
Pastiki są jakie są . Karoserię bierze rdza zwłaszcza przy nadkolach. Auto ma 11 lat i stoi pod chmurką ma prawo.
Prowadzenie auta odbywa się bez większych problemów pod warunkiem że podzespoły nie mają luzu.Ja przez 2 lata pod rząd zmieniałem tuleje wachaczy (okazuje się że to jest słaba strona zawieszenia). A na osłodę powiem że padła mi POMPA WSPOMAGANIA (za jedyne 1400 zł.)

Piotr2011-06-12

Na trasie mogło by być lepiej. W mieście nie przeszkadza.
Samochód bardzo fajny. Jak na kombi to nie ma w nim az tak dużo miejsca, a więc jeśli ktoś sie waha czy sedan, czy "duże kombi" to odpowiem że śmiało może brać kombi. To auto w sam raz, niby duże ale nie jakieś ogromne. Samochód dobrze wykonany, dobrze tłumi nierówności, p...

Średnie oceny SKODA FABIA

Osoby zainteresowane autem Skoda Fabia brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Dacia Sandero Stepway.

Skoda Fabia

Skoda Fabia

Dacia Sandero Stepway

Dacia Sandero Stepway

Skoda Fabia: coupe, coupe cabrio, hatchback, kombi, sedan (limuzyna)

Skoda Fabia: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Skoda Fabia: 1.2, 1.3, 1.4, 1.7, 1.9, 2.0, 8.0

Skoda Fabia: 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000