Toyota Paseo opinie, oceny użytkowników, Toyota Paseo spalanie (strona 1)

Opinie o samochodach Toyota Paseo

Średnia ocena: 8.00/10

Toyota Paseo spalanie (l/100km)

Oceny TOYOTY PASEO

2008-02-10

polecam!! perełka przy niemnieckim przeciętnym szicie smrodzacym nasz kraj, paseo vs civik & 323 -> wygrywa pasio, ..tego auta sie nie naprawia
niestety do spania samochód kiepski - jak w hamaku, oparcia nie łamią sie do poziomu, tylko do kąta ograniczonego tylnim siedzeniem, siedzenie tył - najlepsze na bagaże,
doskonałe trzymanie w łukach na autostradzie, w serpentynach wypadł mi z toru jazdy nie raz przy szarpnięciach zakrętów, ale dobrze wychodzi z poślizgu, duży promień skrętu - zawracanie raczej na 3, parkowanie - lux

Krzysztof2008-05-05

8,5 daje jestem bardzo zadowolony z mojego paseo
brakuje paru koni ale powyzej 3tys obrotow daje rade typowo miejskie autko do szybkiego i zwinnego poruszania sie jednak i tak dodalbym mu z 20 konikow
rosory ok doskonale trzyma sie drogi zarowno w 4 jaki samemu tylna kanapa vfajnie wyprofilowana brak podlokietnika no i oczywiscie miejsca bo szyba nachodzi zbyt szybko ale przeciez to COUPE
tylna kanapa jak juz pisalem przod fajnie duzo miejsca wygodnie fotel kierowcy moglb y miec wiecej opcji troszke deska rozdzielcza wykonczona z wrazloiwego materialu (jak dbasz tak masz) duzy bagaznik jak na coupe
wiadomo ze nowy mercedes to nie jest ale daje rade bardzo dobrze

Krzysztof2008-05-05

8,5 daje jestem bardzo zadowolony z mojego paseo
wiadomo ze nowy mercedes to nie jest ale daje rade bardzo dobrze

Średnie oceny TOYOTA PASEO

4.7/10
4.7/10
2.7/10

Osoby zainteresowane autem Toyota Paseo brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Toyota Camry.

Toyota Paseo

Toyota Paseo

Toyota Camry

Toyota Camry

Najciekawsza opinia użytkownika o Toyocie Paseo

Toyota Paseo 1500 5efe 90KM 1997r. coupe

5efe - model świetnie wpasowany do tego wozu, ładnie wchodzi na obroty, dynamiczny jak na tę moc, precyzyjnie dobrane zmiany biegów, nic + nic -, przypieszenie - dobre jak na tę moc, szkoda tylko, że odstaje przy crxach, ale to nie ten typ, siła tego auta ujawnia się powyżej 140km/h ponad 4300rpm, robisz gazem co chcesz, śmiało z bmkami i merckami, Vmax 205,

jest jeszcze widok w górę przez szyber, rzut tylniej szyby ma wysokość pewnie 20cm ale to bez znaczenia

na dziurach noga lepiej na hamulu, może boleć, resorowanie - twarde ale tak być musi, jeździłem evo i bardziej tłukło niż w paseo, warto wstawić wyższe i szersze kapcie 195/65/14, fotel kierowcy z pełną regulacją, choć jak dla mnie mógłby się bardziej odsuwać w tył dla pełnego wyprostu nóg, chociaż woziłem na długich trasach kobitki 170cm i nie narzekały, tłumik hałasuje powyżej 140km/h

w porządku

Toyota Paseo: coupe