Volkswagen Lupo opinie, oceny użytkowników, Volkswagen Lupo spalanie 2003r. (strona 1)

Opinie o samochodach Volkswagen Lupo

2003r.

Średnia ocena: 8.00/10

Volkswagen Lupo spalanie (l/100km)

Oceny VOLKSWAGENA LUPO

2008-08-12

Mały bagażnik, źle umieszczone przyciski do regulacji szyb i troszkę mało miejsca z tyłu. To wady a wszystko pozostałe to same ogromne plusiki.
Mój Lupuś przyspiesza bez problemów do 160 km/h, przy 180 km/h juz wyraźnie sie męczy.
Bardzo zwinne autko, które się wszędzie zmieści. Niestety dużym minusem są hamulce, które mimo regulacji chcę ale nie mogą... co jest "zaletą" VW.

Średnie oceny VOLKSWAGEN LUPO

4.0/10
4.0/10

Osoby zainteresowane autem Volkswagen Lupo brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Seat Arosa.

Volkswagen Lupo

Volkswagen Lupo

Seat Arosa

Seat Arosa

Najciekawsza opinia użytkownika o Volkswagenie Lupo

Volkswagen Lupo 1400 60KM 2003r. hatchback

Trochę małe lusterka boczne ale da się przeżyć.

Moje autko jest praktycznie w idealym stanie. Plastiki nie trzaskają, mało miejsca jest w bagażniku i to jest minus, również mało wygodne są przełączniki do regulacji el.szyb bo umiejscowione są na drzwiach i niezbyt wygodne jest manipulowanie nimi bo muszę sporo odsuwać rękę do tyłu podczas jazdy a to nie jest wygodne. Plusem są również składane dzielone tylne kanapy, co zwiększa pojemność bagażnika. Mało miejsca jest z tyłu natomiast z przodu siedzi się wygodnie i zdecydowanie ta przestrzeń jest większa.

Od roku nic mi się nie dzieje z autkiem więc wybieram małe koszty napraw.

U mnie nie ma problemu. Klima chłodzi bardzo dobrze, nawiewy również są bardzo sukteczne i grzeje jak należy.

Mam auto dopiero rok więc tutaj dam najwyższe noty o jak na razie odpukać nic mi się nie dzieje.

Volkswagen Lupo: hatchback, liftback

Volkswagen Lupo: benzyna, olej napędowy, turbo diesel

Volkswagen Lupo: 1.0, 1.2, 1.4, 1.7

Volkswagen Lupo: 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998