Volkswagen Lupo opinie, oceny użytkowników, Volkswagen Lupo spalanie benzyna (strona 1)

Opinie o samochodach Volkswagen Lupo

Średnia ocena: 8.45/10

Volkswagen Lupo spalanie (l/100km)

Oceny VOLKSWAGENA LUPO

2010-03-06

mój lupek choć nie jest zrywnym i agresywnym autkiem to z komfortem może startować z nie jednym większym samochodem. mały bagażnik to fakt ale z reguły my kobiety zakupy i tak kładziemy na fotele bo po co się męczyć z bagażnikem
jeżeli chodzi o agresywność,to lupek raczej lubi spokojną jazdę więc nie polecam go napalonym małolatom.
czasami jeżdżę męża seatem i mówiąc szczerze lupo jest dużo bardziej wygodne i koleżanki które jeżdżą ze mną do pracy mówią że o wiele wygodniej siedzi się na tylnych siedzeniach w lupku niż w męża cordobie.
uwierzcie mi że lupo mimo swoich nie dużych rozmiarów posiada bardzo przestronne wnętrze i sporo schowków,pod pulpitem w drzwiach w tylnych boczkach w sam raz na dziecięce zabawki.A wadą jest nieco mały bagażnik.
Mojego lupka mam na 14 calowych felgach i jako kobieta z nie dużym stażem kierowcy zdarza mi się wykonać jakiś gwałtowny manewr a on robi to co ja chcę.wspomaganie i hamulce,nie znam lepszych,żeby za parkować nie trzeba mieć żadnej wprawy.

2008-08-12

Mały bagażnik, źle umieszczone przyciski do regulacji szyb i troszkę mało miejsca z tyłu. To wady a wszystko pozostałe to same ogromne plusiki.
Mój Lupuś przyspiesza bez problemów do 160 km/h, przy 180 km/h juz wyraźnie sie męczy.
Bardzo zwinne autko, które się wszędzie zmieści. Niestety dużym minusem są hamulce, które mimo regulacji chcę ale nie mogą... co jest "zaletą" VW.

Samochód jest idealnym środkiem transportu w mieście... Dosłownie wszędzie nim zaparkować można... Na dłuższych odcinkach brakuje mocy... Dobre wyposażenie (klima 2x airbag, ABS) robią z niego komfotrowy i dość bezpieczny samochód.... polecam
Samochód ma za małą moc...
Mały samochód... ale cóż frajda z jazdy jest. :)
Jest to samochód od początku do końca złożony w niemczech.... nic nie puka nic nie stuka... jakość jest idealna do ceny...

2008-02-10

auto naprawdę sprawuje się b.dobrze
jak na tak mały silniczek to ma przysłowiowego kopa
auto jest dość miękkie nierówności pokonuje dość dobrze z wyciszeniem mogło by być lepiej fotele są dosyć wygodne
jak na auto czteroosobowe miejsca jest dość schowków również jakość materiałów b.dobra fotele rozkładają się łatwo zegary i przełączniki pod ręką
auto rewelacyjne do miasta inie tylko

2018-12-01

Prócz słabego wyciszenia wewnątrz zewnętrznych odgłosów samochodu, autko bardzo fajne.
Autko w czasie 17 miesięcy używania, nic się nie działo, nie wymagało żadnych napraw. Łatwe auto do parkowania po mieście i inny dość małych (wąskich) miejscach.

Średnie oceny VOLKSWAGEN LUPO

4.9/10
5.1/10
4.4/10

Osoby zainteresowane autem Volkswagen Lupo brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Seat Arosa.

Volkswagen Lupo

Volkswagen Lupo

Seat Arosa

Seat Arosa

Najciekawsza opinia użytkownika o Volkswagenie Lupo

Volkswagen Lupo 1400 60KM 2003r. hatchback

Trochę małe lusterka boczne ale da się przeżyć.

Moje autko jest praktycznie w idealym stanie. Plastiki nie trzaskają, mało miejsca jest w bagażniku i to jest minus, również mało wygodne są przełączniki do regulacji el.szyb bo umiejscowione są na drzwiach i niezbyt wygodne jest manipulowanie nimi bo muszę sporo odsuwać rękę do tyłu podczas jazdy a to nie jest wygodne. Plusem są również składane dzielone tylne kanapy, co zwiększa pojemność bagażnika. Mało miejsca jest z tyłu natomiast z przodu siedzi się wygodnie i zdecydowanie ta przestrzeń jest większa.

Od roku nic mi się nie dzieje z autkiem więc wybieram małe koszty napraw.

U mnie nie ma problemu. Klima chłodzi bardzo dobrze, nawiewy również są bardzo sukteczne i grzeje jak należy.

Mam auto dopiero rok więc tutaj dam najwyższe noty o jak na razie odpukać nic mi się nie dzieje.

Volkswagen Lupo: hatchback, liftback

Volkswagen Lupo: benzyna, olej napędowy, turbo diesel

Volkswagen Lupo: 1.0, 1.2, 1.4, 1.7

Volkswagen Lupo: 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998