Volkswagen Polo opinie, oceny użytkowników, Volkswagen Polo spalanie 1999r. (strona 1)

Opinie o samochodach Volkswagen Polo

1999r.

Średnia ocena: 7.57/10

Volkswagen Polo spalanie (l/100km)

7.34/9.30
5.84/7.10
6.59/8.00

Oceny VOLKSWAGENA POLO

Zawieszenie nie za twarde ani nie za miękkie. Nic nie dobija przy pełnym obciążeniu. Wyciszenie wnętrza do 120km/h jest bardzo dobre, powyżej tej prędkości robi się głośno. Siedzenia są znakomite bardzo trwałe. Przedne fotele obszerne i wygogne, przystosowane do dalszych podróży.
Dobre trzymanie się nawierzchni. Zawieszenie dobrze tłumi nirówności. Dobre wchodzenie w zakręty. Układ kierowniczy troszkę za mocno wspomaga, ale to wina szerokości opon. Fabryczne 175R13 zamieniłem na 185R14 jest super.

Wygodny, dobry szczególnie do miasta (mały), mało pali. Raczej dla dwóch niż czterech osob (mało miejsca z tyłu). Bagażnik niezbyt pojemny - duże zakupy w supermarkecie to jego maksimum, więc do częstego przewożenia większych rzeczy może być za mały
Silnik bez turbiny - więc mało dynamiczny, taka jego cecha. Za to mało pali:)
Z tyłu jest mało miejsca więc dłuższa jazda jest męcząca dla pasażerów z tyłu. Z przodu bez zastrzeżeń. Koło 120km/h w kabinie robi się głośno, poniżej tej prędkości jest ok
Nie jest to luksus, ale wnętrze na przyzwoitym poziomie
Przyjemne do jazdy zarówno po mieście, jak i w trasie (sprawdzone)

Łukasz2010-09-09

Nie jest to napewno F1 ale swojego kopa ma :)
Ogólnie jest troszke twardy ale po przejechaniu nim prawie 130 000 km. odcisków nigdzie nie mam :)
Nie jest to samochód od którego trzeba dóżo wymagać ze najważnejsze że jest nie zawodny.
Samochód malutki wszędzie się zmieści prowadzenie proste i bez problemowe.

2017-05-22

Autko do miasta idealne, na trasie brakuje troszkę mocy, ale jeżeli 95% tras to praca-dom , polecam auto w 100%. Idealne na pierwszy samochód niskie koszty naprawy dużo rzeczy robię sam korzystając z internetowych poradników

2008-08-12

Naprawdę polecam.
Silnik same plusy. Elastyczność, ekonomika, spalanie.
Komfort jazdy bez zastrzeżeń.
Nadwozie pakowne. Autko dla rodziny 2+2+ duży bagaż.
Układ jezdny zachowuje się poprawnie.

Średnie oceny VOLKSWAGEN POLO

Osoby zainteresowane autem Volkswagen Polo brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Opel Corsa.

Volkswagen Polo

Volkswagen Polo

Opel Corsa

Opel Corsa

Najciekawsza opinia użytkownika o Volkswagenie Polo

Volkswagen Polo 1600 75KM 1999r. hatchback

Przy przejechaniu 92tys.km jak widać niewiele było napraw. Naprawdę udany samochód. Jedynie co wspomniałem wcześniej to poprawiłem układ jezdny,przez wymianę oręczy z 13 na 14 stalki zamieniłem na alusy. Dobrałem takie koła aby poszerzyć nieco rozstaw. Dało to znakomity efekt jezdny i wizualny.

Silnik bardzo dobry elastyczność bez zarzutów. Wysoki moment obrotowy:135Nm przy dak małej masie nie zmusza do częstej zmiany biegów. Najlepiej się spisuje w górach. Przy pełnym obciążeni przyśpiesza na 5 biegu. (Jak to mówią fachowcy nic nie zastąpi pojemności). Przyśpieszenie 0-100km jest dobre to widać ruszając z pod świateł.

Widoczność do przodu bardzo dobra. Do tyłu troszkę przeszkadzają tyne szerokie słupki. Lusterka dore.

Ilość miejsca dla pasażerów z przdu wystarczająca. Zaś z tyłu to zależy kto siedi z przodu.Przy rosłych osobach jest ciasno.Rozmieszczenie schowków bardzo dobre i wystarczające.Jakość materiałów wykończeniowych znkomita. Nic po tylu latach się nie przetarło nic nie skrzypi.Zabezpieczenie antykorozyjne znakomite. W miejscach obitych przez kamienie nic się nie dzieje z karoserją. Wszystkie przełączniki pod ręką. Szubko i łatwo składają się tylne sidzenia.

Bez zarzutów.

Volkswagen Polo: coupe, hatchback, kombi, sedan (limuzyna)

Volkswagen Polo: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz, napęd elektryczny

Volkswagen Polo: 0.9, 1.0, 1.1, 1.2, 1.3, 1.4, 1.6, 1.7, 1.9, 2.0

Volkswagen Polo: 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990, 1989, 1988, 1985, 1979