Volkswagen Touareg opinie, oceny użytkowników, Volkswagen Touareg spalanie benzyna (strona 1)

Opinie o samochodach Volkswagen Touareg

Średnia ocena: 8.83/10

Volkswagen Touareg spalanie (l/100km)

Oceny VOLKSWAGENA TOUAREG

Andrzej2010-02-19

Chciałoby się, aby mniej palił. Ale i tak pochłania dużo paliwa bez względu na silni. Trudno, to prawie 3 tony masy!
Jak to przy automacie. Przyspieszenie w normie, a nawet trochę lepiej. Skrzynia pracuje rewelacyjnie. Ale jeśli chce się szybciej jechać, to istnieją dodatkowe warianty: wersja sport lub tiptronic.
Brak jakichkolwiek uwag. Jak na uterenowionego suv-a lekko twardawy, ale tak ma właśnie być. Zachowuje się niezwykle poprawnie bez względu na dociążenie. Przy dużych prędkościach, z niekorzystnym wiatrem skośnym może, choć nie musi odzywać się szum w uszczelkach.
Przestrzeń wystarczająca, nawet dla "obszernych " pasażerów. Wygoda obsługi. Bagażnik wielki. Karoseria dobra, choć w wielu miejscach zastosowana elementy karoserii nie z metalu a tworzyw sztucznych, np. błotniki. Nie wpływa to jednak w żaden sposób na ocenę.
Wyśmienity komfort. Chyba jeden z najlepszych wśród SUV-ów. Układ przycisków, dostępność wręcz fantastyczna, jak zawsze u VW. Parkowanie, jak u tego typu auta zawsze obarczone problemami. kwestia przyzwyczajenia.

2011-02-15

jestem zadowolony.
dla mnie jest ,on mało awaryjny,a mam go 4-lata i nie mogę narzekać,nie miałem żadnego problemu z silnikiem czy też, z innymi częściami,jeśli ten samochód się w odpowiedni sposób eksploatuje.
komfort jazdy jest B.dobry.
ogólnie mogę się wypowiedzieć pozytywnie,jest wystarczająco opszerny,dla mnie i dla pasażerów.
auto prowadzi się b.dobrze.ja mam odczucie ,pewnego bezpieczeństwa w tym modelu.

Grzegorz2010-02-18

Bardzo wygodny samochod, troche za duzo pali, czasami lubi cos skrzypiec w srodku kabiny.
Powinno byc lepsze przyspieszenie w tym samochodzie tez w modelu 2007 ma moc 280KM.
Prowadzi sie super, czujesz sie ze jedziesz naprawde dobrym autem.

Adrian2008-08-04

ZDECYDOWANIE POLECAM
Poprostu piękny.
Niesamowicie dobry skręt jak na tak duże auto.

Średnie oceny VOLKSWAGEN TOUAREG

9.8/10

Osoby zainteresowane autem Volkswagen Touareg brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Mercedes klasa CLC.

Volkswagen Touareg

Volkswagen Touareg

Mercedes klasa CLC

Najciekawsza opinia użytkownika o Volkswagenie Touareg

użytkownik: Andrzej

Volkswagen Touareg tiptronic 3200 v 6 244KM 2005r. terenowy

To duże auto,, więc wysoko się siedzi. Widać dookoła wszystko. Lusterka idealnie zgrane.

Do 60 000 km, bo tyle ma, zero napraw, z wyjątkiem przeglądów serwisowych. Koszty wymiany płynów itp niestety bardzo wysokie. U dielera. Nie wiem jak gdzie indziej.

Bez uwag. Wszystko działa jak powinno. Klimatronik 2-strefowy idealnie dopasowuję temp i warunki nadmuchów zgodnie z życzeniem kierowcy i pasażera.

Chodzi. nie nawala, choć czasami komp przy ocenie układów sygnalizuje o poduszce pasażera lub jej wyłączeniu.

Volkswagen Touareg: hatchback, kombi, terenowy, van

Volkswagen Touareg: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Volkswagen Touareg: 2.5, 3.0, 3.2, 4.2, 5.0

Volkswagen Touareg: 2010, 2009, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003