Volkswagen Transporter opinie, oceny użytkowników, Volkswagen Transporter spalanie 1994r. (strona 1)

Opinie o samochodach Volkswagen Transporter

1994r.

Średnia ocena: 9.00/10

Volkswagen Transporter spalanie (l/100km)

Oceny VOLKSWAGENA TRANSPORTER

2010-02-21

silnik 2.4d po osiagnieciu 80km/h przyspieszenie na zawołanie, ale do 80 poprostu trzeba go rozbujac
jak na dieselka z '94 to (w poruwnaniu z transitem)jest bardzo cichy nawet przy 100km/h. fotele wygodne wersja 8 miejsc, suwane drzwi z obu stron.
wysokosc vw t4 powoduje przechyły i wynoszenie na zakretach,ale ogolnie dobrze się prowadzi, kwestia przyzwyczajenia, wyczucia.

2008-02-14

jest mało awaryjny
to nie auto sportowe tylko zarobkowe...........
j.w...to samochód zarobkowy więc decydując się na ten model trzeba wżąć to pod uwagę
to jest marka vw
wadą tych samochodów jest szybsze zużywanie się przedniego zawieszenia,poza tym auto prowadzi się bardzo dobże.

Wojtek Mucha2009-07-09

Silnik jest ok.A to wyscigöwka ze ma miec osiägi.
Super autko dla rodziny.Nie trzeba sie martwic o miejsce.Bardzo wygodny.Spalanie jak na te bryle i mase w normie.Wiadomo ze jak sie nadusi na gaz to tempo ma ale cos kosztem czegos.

Średnie oceny VOLKSWAGEN TRANSPORTER

4.5/10
4.3/10
4.5/10
4.3/10

Osoby zainteresowane autem Volkswagen Transporter brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Mercedes Vito.

Volkswagen Transporter

Volkswagen Transporter

Mercedes Vito

Mercedes Vito

Najciekawsza opinia użytkownika o Volkswagenie Transporter

Volkswagen Transporter 8-osobowy, 2x suwane drzwi 2400 77KM 1994r. bus

jestem zadowolony z funkcjonalnosci i niezawodnosci,oraz mocy silnika który ma wystarczającą moc aby ciągnąc 2tonową przyczepę jak i wyciągac rozbite auta z głebokiego rowu! wkurzające sa małe awarie typu zgnity kabelek, zurzyte, wytarte przyciski które mogą czasami sprawiac niemiłe niespodzianki. trzeba liczyc się z ogniskami rdzy.ale kasta i tak jest wytrzymała. ogólnie wystarczy tochę zadbac o vw t4, a napewno odwdzieczy się długim przebiegiem bez większych problemów. polecam to auto wszytkim dla których osobówka jest juz za mała:)))

widocznosc ok. co do lusterek prawe ok ale od kierowcy lusterko prostokatne ustawione krótrzym bokiem do pionu (zamiast odwrotnie)przez co ogranicza widocznosc a szczególnie gdy się jedzie z przyczepą.

łatwosc demontarzu foteli, jak i ich składanie, powiekszanie pow. ładunkowej.-wielki plus. jak na busa mało miejsca za ostatnią kanapą- ale skladana i przewracaną dzieki czemu mozna ja powiekszyc kosztem 3 miejsc. jestem bardzo zadowolony z tak łatwej aranzacji przestrzeni. jesli chodzi o wykonczenie wnetrza to cieka plyta na bokach to poprostu jakies nieporozumieni-u siebie obłozyłem je materiałem obiciowym szarym i auto stało sie przytulniejsze i co mnie zaskoczyło cichsze!

kupujac to auto nalezy się liczyc ze trzeba bedzie w niego trochę zainwestowac, a w szczegolnosci jesli ktos tylko jezdził i nic nie robił. ja trochę ksy włozyłem w silnik itp i teraz jezdze mozna powiedziec bezawaryjnie! warto inwestowac jesli chce sie nim pare lat pojezdzic-szkoda sprzedawac auto w które duzo się zainwestowało!

kierowca nie ma problemów nawiewy działają niezle ale cudu nie ma.grzeje dobrze.ale pasazer z tyłu i na samym tyle marznie albo się poci, niestety w tych wersjach z tego roku nie było jeszcze nawiewu na tył. zamontowałem wiatrak który dmucha na nogi i on niezle chłodzi,ale z dogrzaniem auta to juz jest problem

przy tym roczniku mozna się spodziewac zgniłych kabelków i problemu z kostką od tylnych lamp, itp

Volkswagen Transporter: bus, kombi, mini-van, pick-up, van

Volkswagen Transporter: olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Volkswagen Transporter: 1.6, 1.7, 1.9, 2.4, 2.5

Volkswagen Transporter: 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1986, 1985, 1984, 1983