Volkswagen Transporter opinie, oceny użytkowników, Volkswagen Transporter spalanie van (strona 1)

Opinie o samochodach Volkswagen Transporter

van

Średnia ocena: 7.91/10

Volkswagen Transporter spalanie (l/100km)

14.00/17.00
10.00/13.80
11.00/14.00

Oceny VOLKSWAGENA TRANSPORTER

2009-07-12

prze okres mojej eksploatacji samochód sprawował się bardzo dobrze, wymiana tylko cześci eksploatacyjnych, pilnowanie wymiany oleju,auto rodzinno- towarowe, doskonale sprawdził się jako auto w kwiaciarni i pozwalał na długie rodzinne wycieczki nawet do Włoch.
nie mierzyłem czasu przyspieszenia, ale dość dobre przyspieszenie nawet na 5 biegu pozwala na płynne wyprzedzanie, po 250 tys. wyrobił się łacznik dzwigni zmiany biegów. Koszt minimalny.
ta wersja samochodu nie posiada dodatkowego wytłumienia scian i podłogi, ze względu na towarowy tył, jednak mozna się przyzwyczaić i radio troszke głosniej.
niestety ale te dwa miejsca z przodu dla pasażera to albo dla dwóch chudzielców , alebo dla jednej normalnej tuszy osoby. 3 osoby z przodu to troche ciasno. Demontaż siedzeń bardzo łatwy, mozna dowolnie konfigurować tylną przestrzeń.
AUTO DOBRZE SIE PROWADZI ,NIESTETY NA NASZYCH DROGACH WYMAGANE JEST DOŚĆ CZĘSTE ZMIENIANIE KONCOWEK ZAWIESZENIA.

2010-01-08

Zasadniczo auto bez większych negatywnych komentarzy, dobre do ciężkiej pracy, raczej w trasy, dobra niemiecka robota, ale to już nie to samo co T-4
Silnik elastyczny, od 1800 obr na "6" od80 km/h rozpędza znośnie po zapięciu turbiny powyżej 2000 obr robi się z niego "struś pędziwiatr"
Wersja 3 osobowa, nie jest to auto do jazdy w dłuższe przejazdy w 3 osoby. Podwójny fotel pasażerów bez możliwości regulacji nawet dla jednego na dłuższym dystansie męczący.Polecam jednak wersję 2 miejscową z fotelami regulowanymi.
Troszkę zbyt mały promień skrętu

2008-04-12

Jak dla mnie naprawdę porządny samochód
Oceniając silnik to wszystko zależy od tego do czego ma służyć, czy ma być oszczędny. Ja posiadam mały silnik o mniejszej mocy więc szukałem auta oszczędnego nie do wyścigów.
Nie mam Carawelli takze z pewnością one są wygodniejsze
Ogólnie wygodnie miejsca starczy na wszystko
Nic dodac nic ujac VW - mocny wytrzymały, wytrzymałe części jeśli chodzi o układ kierowniczy, co prawda twardy w zawieszeniu ale to jest bus więc musi być twardy. Pod względem sprawności i jazdy nim oceniam go naprawdę wysoko

Wojtek2008-02-14

autko godne polecenia dla osób pokonujących duże trasy - brak zmęczenia ,możliwosc przewozu dużego bagażu , jednym słowem rodzina + transport -zaznaczam wygodnie.
Przyśpiesza godnie swojej masy
Z ładunkiem prowadzi się znacznie lepiej
karoseria nie nosi śladów żadnego zużycia po 4 latach eksp.
Dał bym ful ale w okresie gwarancji w ASO grzebali coś w układzie kierowniczym z winy wad wypuszczonej wówczas serii

2008-05-13

nie zamienię tego auta na osobowe
nie jest to sportowe auto ale nie odbiega od osobówek
bardzo wygodna jazda.Można jechać kilkaset kilometrów i nie odczuwa się zmęczenia
nic dodać nic ująć.Polecam
Doskonałe auto.Mało awaryjne.Jeździ się nim znacznie lepiej niż większością aut wyższej klasy.

Średnie oceny VOLKSWAGEN TRANSPORTER

Osoby zainteresowane autem Volkswagen Transporter brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Mercedes Vito.

Volkswagen Transporter

Volkswagen Transporter

Mercedes Vito

Mercedes Vito

Najciekawsza opinia użytkownika o Volkswagenie Transporter

Volkswagen Transporter T4 MIXT 1900 TDI 68KM 1998r. van

aby w zimie ogrzac samochód muszą być włączone oba grzania tzn i przód i tył, bo inaczej zaparowują sie przednie szyby.

po prawie 300 tys km popsuł się czujnik temperatury silnika i nie pozwalał na ucruchomienie ciepłego silnika. Awarię zlokalizowali diagności w serwisie VW.drobna rzecz ale lokalni fachowcy nie byli w stanie tego zlokalizować.

Volkswagen Transporter: bus, kombi, mini-van, pick-up, van

Volkswagen Transporter: olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Volkswagen Transporter: 1.6, 1.7, 1.9, 2.4, 2.5

Volkswagen Transporter: 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1986, 1985, 1984, 1983