Volvo 440 opinie, oceny użytkowników, Volvo 440 spalanie 1995r. (strona 1)

Opinie o samochodach Volvo 440

1995r.

Średnia ocena: 9.00/10

Volvo 440 spalanie (l/100km)

8.35/10.50
6.60/8.30
7.40/9.55

Oceny VOLVO 440

2010-02-21

Rano po zapaleniu zatrzęsie lekko budą i klekocze jak stado bocianów.Wiadomo zimny. Przy nowym akumulaqtorze zapalił z delikatnym problemem przy -28 mrozu w garażu z blachy bez ocieplenia.Mistrz przyspieszenia to nie jest ale mi starczy = oszczędność!
Jak się jedzie we 2 czy tylko kierowca należy uważać na zakrętach :) lubi robić niespodzianki.Fotele baaaaardzo wygodne, trochę głośny ale ja wyciszyłem po swojemu (założyłem pod maskę wygłuszenie z jakiegoś dużego ropniaka i wykleiłem ścianę grodziową od srodka - w miarę możl...
Z przodu dużo miejsca z tyłu też chociaż nigdy tam nie jechałem :) Pozycja za kierownicą zachęca do prowadzenia auta bo człowiek czuje się tam jak w małej ciężarówce volvo- lekko skierowany kokpit w stronę kierowcy.Super rozwiązanie.Materiały ok.Przy przebiegu 350 tys km nie miałem ...
Małe lusterka na zewnątrz wyglądają bardzo ładnie, ale widoczność z pozycji kierowcy jest w nich słaba. Hamulce super, był ABS i 4 tarcze.

radek2010-02-16

zero wad, oczywiści jak na samochód z lat 90-tych za niwygrowana cene, dziś juz przestazała konstrukcja nie mogąca się równać z nowymi autami, mam nowy służbowy ale zawsze chętniej jeżdżę Volovina, współczesnym autom brakuje tego czegoś... są sprawnym środkiem transportu , tylko
bardzo dobra elastycznosc silnika jak w dieslu, konstrukcja renault, troszke zamulony
przestronne wnętrze, buja na zakrętach, prowadzenie na prostej to bajka, fotele przednie super, juz takich się nie robi
super tani w utrzymaniu i zakupie, niech golfy się chowają

2008-03-05

auto tylko do jazdy

Średnie oceny VOLVO 440

4.0/10

Osoby zainteresowane autem Volvo 440 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Cadillac Escalade.

Volvo 440

Volvo 440

Cadillac Escalade

Cadillac Escalade

Najciekawsza opinia użytkownika o Volvo 440

użytkownik: radek

Volvo 440 1800 90KM 1995r. liftback

widoczność jak w akwarium, wyglada jak polonez ale...

wsiądź do 440 i zobacz co to znaczy ergonomia, regulacja fotela i jego pokretło to mistrzostwo, dostęp do radyjka i regulatorów nawiewu pod ręka bez odrywania wzroku od jezdni. jak w starych saabach w octavi porażka, aby wyregulować klime trzeba oderwać wzrok od drogi i spoglądać w okolice skrzyni biegów. materiały mięciutkie, żona mówi że wnętrze jak w Ikarusie

super tani w utrzymaniu i zakupie, niech golfy się chowają

nic poważnego, tylko części eksploatacyjne

brak klimy, ale wentylacja super - mam szyberdach, grzanie to moment plus grzane fotele

nic dodać nic ująć

Volvo 440: hatchback, liftback, sedan (limuzyna)

Volvo 440: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Volvo 440: 1.6, 1.7, 1.8, 1.9, 2.0