Opinia Nissan 100NX Targa 1.6 16V 101KM (benzyna+gaz) hatchback 1991r., ocena użytkownika (ktx)

Nissan 100NX Targa 1991r. - opinia użytkownika

silnik: 1.6 16V 101KM (benzyna+gaz)

data oceny: 2009-08-01

..w sumie to autko spala bez wiekszych zaskoczeń.. przy ekonomicznej jezdzi -do 120.. spala malo.. potem niestety wrzuca sie ostry smok... pali ile warzy.. zwłaszcza na duzych predkosciach ..150-170... wskazowka nieml jak w sekundniku spada w dul.. ale przy 90-120.. autko pieknie jezdzi..i nie pije wiecej niz noworodek:)

karoseria- jak w kazdym aucie.. i czy mieszkacie w odpowiednim regionie na jazde bez dachu :D

na ergonomie jazdy- bo jazda powyzej 120.. w polsce niemal nie mozliwa to jednak pochłania paliwa wiecej..

Zwłaszcza młodym, jako 1 autko..

Auto dla młodych ludzi.. zwłaszcza ludzi ktorzy uwielbiaja nissany.. podstawa do miłosi w tej marce.. moze i zabka wyglada troche jak by słoń mu usiadł na masce..ale wlasnie taki jego urok:D ja mam w automacie owo cudo techniki...i goraco bede polecał to auto kazdemu.. kto lubi troszke zaszalec na weekend i spokojna jazde w tygodniu. Zwłaszczaw piekne letnie dni:D

Autko ma charakterystyczną dla siebie specyfike jazdy..auto zwłaszcza dla młodych ludzi! Kubełkowe siedzenia daja poczucie wielkiego komfortu- luzu.. 175KM/H na autostradzie na odcinku Legnica wrocław..autko sie trzayma drogi i nie rosna skrzydełka do fruwania po drodze..

autko jak na 4 stopniowa skrzynie biegów daje rade.. brak tego 5 biegu niestety.. do 100 ok .. ale od 60 -120 troche to trwa.. coz to autko to prawie zabytek :D

..Wyciszenie:D..hmm.. trudno okreslić jak wpływa wyciszenie jak jezdzi sie bez dachu :D w tym autku to własnie mnie urzekł..najbardziej.. mozna z niego zrobic takiego lansowanego zrywacza asfaltu:D heheh .. auto przy kubełkowych fotelach dla rodzin 2+2.. 2 dorosłych z przodu i 2 dzieciakow z tylu.. nie za wysokich!

katroseria - przynajmnije u mni trzyma sie ostro! mechanik niemal 250 vatowym halogenem przyswiecal bo nie wierzył ze auto moze miec taka karoserie po tylu latach:D ... butla troche zajmuje z gazem - fakt..ale tnie ostro koszta.. z przodu czlowiek czuje sie jak pogromca szos(polskich) z tyłu.. hmmm..przy 1,82 metra.. omalo nie wybiłem glowa szyby... te polskie grogi... auto głównie dla lansowiczow..i orginalnych ludzi!

To auto nie ma dachu najlepsza klima w miescie! :D ogrzewanie jak wszedzie.. ale ono nie ma dachu :D ..

lusterka o jednego centa mogłyby być wieksze .. ale mi stykaja! zawsze mozna wziasc od BMW ;)

..ja jeszcze nie mialme zadnego problemu z elektryka, nawet zarowki łatwo wymienic... proste i niezawodne-puki co :D

rozrzad wymienilem jak tylko kupilem autko- razem z olejami .. wiem na czym jerzdze.. tak jak uszczelke pod glowica..nielubie niespodzianek .. brak awarii powaznych badz wiekszych.. a autko jest dociskane ostro..

Możliwość jazdy bez dachu :D