Opinia Nissan Navara Platinum 2.5 171KM (olej napędowy) pick-up 2008r., ocena użytkownika (ma5)

Nissan Navara Platinum 2008r. - opinia użytkownika

nadwozie: pick-up

data oceny: 2009-10-03

Spalanie : mój rekord to min 9,5 l/100km, w trasie przy 100-120 km/h 10,5 l/100km, powyżej 120 smok do 13 w górę.

Odpowiedź:Nie

Naklejki i na Baner.

Fatalnie to nie Nissan . Jestem zawiedziony. To mój kolejny samochód . Moje konto to ponad 1 mln km przejechanych.

Hamulce- wymiana tarcz co 30 tys. -to jest standard .Tarcze wytrzymują tyle co klocki. Kierownik serwisu powiedział ,że mieli tylko 2 przypadki kiedy tarcze po 30 tys kwalfikowały się do dalszej jazdy. Skutecznośc jest przeciętna, przegrzewają się.

Wielki samochód ciężko rozpędzic ,ale silnik daje radę. Przyspieszenia jak w osobowym. Prędkośc autostradowa 120-140 km/h.

Mam wersje ze skórą. Brak trzymania Bocznego - jak na ślizgawce. Tył - to ławeczka - podróżowanie to kara ,2 h i nogi drętwieją.

Pickup , brak schowków . Nawet na książkę serwisową brak mięjsca. Najbogatsza wersja a brak schowka chłodzącego. Plastiki jak Felicji ,twarde. Korozja - to tak : smochód jest garażowany i ma mały kontakt z solą drogową a po pół roku korozja jest na ramie, farba schodzi ze wsporników relingów progowych, śruby są pokryte nalotem rdzy - fatalnie

trudno ocenic - samochód stoi w ciepłym garażu ale bez rewelacji

Lubię duże wymiary. Wiedziałem co biorę. Mam czujniki p+ t - pomagają ale to chińszczyzna.

Bez problemów ale jakośc połączeń wróży w przyszłości kłopoty. Brak osłony pod silnikiem i cała woda i błotko lądują w komorze silnika.

Miało byc solidnie - a tu kicha. Serwisy ( co je odwiedziłem) uprawiają spycholandię, samochód nadal ma usterki. Nissan - centrala też - brak odpowiedzi na moje pisma. Smochód ściąga -regulacja geometrii na mój koszt- nadal ściąga( koła mają byc badane) . Podczas hamowania trzęsie - wymieniają powoli napęd na czuja.

wojtek