Opinia Opel Vectra Gts 1.8 120KM (benzyna+gaz) hatchback 2002r., ocena użytkownika (25nw)

Opel Vectra Gts 2002r. - opinia użytkownika

silnik: 1.8 120KM (benzyna+gaz)

data oceny: 2018-02-04

Jeździłem tylko na gazie. Średnio 10 bez jakiegoś butowania,cudowania. Normalna jazda. Tata ma Opla signum i na gazie mu pali od 8do 10 jeśli szybka jazda. Ma roczną instalacje może dlatego ma mniejsze spalanie.

W bagażniku wsadzić ręce w schowki za plastik czy nie ma tam wody. Sprawdzić wycieki że skrzyni,

Na poziom oleju

Komuś co chce kupić tanie w utrzymaniu,przestronne i pakowne auto. Dobre do instalacji gazowej. Silnik 1,8bez awaryjny

Samochód bardzo dobry,przestronny,mało awaryjny. Komfortowe,bardzo dużo miejsca na wszystko. Dbane odwdzięcza się. Godny wybór do zakupu za niewielkie pieniądze.

Prowadzi się bardzo dobrze.rewelacyjne trzymanie w zakrętach.przy szybkiej jeździe wydaje się jakby samochód był przyklejony.praktycznue nie odczuwalne mocne podmuchy wiatru (boczne). Gdy wiedziemy w dołek jest to wyczuwalne. Gts posiada twardsze zawieszenie więc nie ma co się dziwić. Co do cofania utrudnione ale warto kupić czujniki parkowania nawet te za 50zeta i naprawdę robią dobrą robotę.

Silnik 1,8 nie jest jakimś demonem prędkości ale też nie mówmy,ze jest tragedia. Dla mnie osobiście był naprawdę ok. Dobrze się zbierał,duża rozpiętość jazdy na każdym biegu. Nie potrzeba często machać lewarkiem. Idealna jednostka do zagazowania,bez problemowa,malo awaryjna. Miałem instalację landi renzo. Super brak jakichkolwiek problemow

Zawieszenie sztywne przez wersję gts. Fotele przednie wygodne i dobrze trzymające. Komfortowa jazda na długich dystansach. Tylne nie wiem zawsze prowadziłem. Nad wyciszenie trochę słabo ale zdradziłem samemu kupując maty wyciszające na Allegro.

Miejsca bardzo dużo.wszystko na swoim miejscu. Czytelne,przejrzyste, każdy przełącznik pod ręką. Dużo miejsca i swobody.

Rewelacyjne grzanie,chlodzenie i dobre nadmuchu.szybko się nagrzewa.

Przód bardzo dobrze,tył utrudniony,lusterka ok.

Nie spotkałem się z awariami przez 4lata. Jedyne na co trzeba zwrócić uwagę to wiązka kabli w drzwiach. Zdarzyło mi się że musiałem lutować przewody bo się ukrzyły. Dobry dostęp do tego. To by było na tyle awarii.

Części tanie,dobry dostęp do zamienników,łatwa naprawa.

Tylko przy cofaniu

Komfort,pakownosc,przestronność, niezawodność