Opinia Audi A6 A6L 2.4 210KM (benzyna) sedan (limuzyna) 1997r., ocena użytkownika (q7r)

Audi A6 A6L 1997r. - opinia użytkownika

data oceny: 2010-02-19

Na miescie ciagnie troszke ale na trasie jest to norma! woze ludzi na lotniska i czasem musze depnac, to pociagnie ale w granicach normy!!

Najlepiej jechac do specjalisty i niech je sprawdzi oraz policja, bo te auta sa chodliwe!!

Trzeba sie pilnowac i dobrze eksploatowac, bo to auto ma srece!!! Jak nie zadbasz to nie pojedziesz!! I tylko tyle!!

Jasne ze tak!! Auto zdecydowanie komfortowe i wygodne!! Bardzo zadko sa jakiekolwiek naprawy. Napewno spelni oczekiwania nie jednego kierowcy!!

Wad jako auto ma bardzo ale to bardzo malo! moze tylko spalanie w miescia ale ujdzie!! mam ayto od 10 lat i zadko zagladam do mechanika chyba ze na komputer i sprawdzenie! Jak dla mnie to idealne auto na dlugie i szybkie trasy!! Goraco polecam bo naprawde warto!! moja ocena 14/10!!!!

Idealne auto!! Jezdzi sie bajkowo!! Moc 210 KM w 100% wystarcza!!

Zwija sie!! Po lekkim lifcie silnika ktory zrobilem sam osiaga 210KM, i predkosc przekracza od tej co na liczniku!!!

Auto ciche i slicznie grajace!! silnik slychac tylko jak sie ma otwarte okno!!

Mam najbogatrzy wypust tego auta i super wykonczenie!! nic sie nie zciera i nie odkleja, nie niszczy sie i dalej wyglada jak nowe!!

zalezy na czym sie jezdzi jak na wodzie to po chwili mamy saune, a jak na plynie to troszke dluzej. Ale i tak jestem zadowolony

Auto ma swietna widocznosc w kazda strone bez wyjatkow!!

Bezawaryjny!! tylko trzeba co jakis czas sprawdzac komputerem, co nie kosztuje zbyt wiele!!

jazda na wodzie i szybka jazda do tego doprowadzily!! od naprawy mam plyn i przejechalem juz ponad 30 tys czasem w tempie ekspresowym i nic sie nie dzieje!!

niestety ale to auto nie ma nic negatywnego do czego mozna sie przyczepc!!

Niezawodnosc tego auta bardzo mnie zaskoczyla!! Tymbardziej ze jestem mechanikiem i mam wlasny warsztat!!