Opinia Volvo 460 1.9 0KM (olej napędowy) sedan (limuzyna) 1995r., ocena użytkownika (q98)

Volvo 460 1995r. - opinia użytkownika

data oceny: 2010-02-19

Na bak 60 l ON przy różnej jeździe ( trasy długie, wertepy na rybach, miasto któtkie trasy)jadę ponad 800 km i około dycha zostaje w baku (oczywiście różnie to jest). Teraz zimą jadę około 600 km. Wiadomo, grzanie.

To tak, jak zakochanie się w Kobiecie "od pierwszego wejrzenia". Zobaczyłem, przeleciałem, tfu: zrobiłem rundę i... powiedziałem JEST MOJE.

Kobieta i samochód muszą być "używane"... i kochane.

Wędkarzom i myśliwym (poza tymi, co preferują terenówki), oraz osobom starszym i chorym. Wygoda.

Volvo, to ciekawy samochód. Prawdopodobnie będę jeździć tylko tym samochodem, bo nigdy nie byłem tak zadowolony z samochodu jak teraz. (To prawda, zbyt wielu ich nie miałem, ale różnymi jeździłem, nie mniej aby coś powiedzieć, trzeba praktyki na danym modelu).

Jeżdżę nim od roku. Dałem najwyższe noty z tego względu, że kupiłem samochód po remoncie. Jeździ mi się super. Mam tylko pewne uwagi do małych lusterek wstecznych, oraz jakby nie mogę wyczuć czasami odległości samochodu za mną przy parkowaniu tyłemem. Czegoś mi brakuje... Ogólnie jestem bardzo zadowolony przede wszystkim z udogodnień czyli bogatej wersji.

Przyśpieszenie nie jest duże, a objawia się to na trasie przy wyprzedzaniu "żółwi". Muszę bardzo uważać szczególnie w nocy.

Jakby głośny, ale na trasie na wolnych obrotach jest OK. Należy mieć na uwadze, że jest to model z 1995 roku.

Mam jeszcze oryginalny lakier. A w środku prawie żadnych oznak zużycia nawet na kierownicy. Przy przebiegu ponad 200 tys km uważam, że jest nieźle.

Jestem zadowolony. Żimą przy rozruchu już czuję ciepło po kilku minutach.

Już mówiłem - moim zdaniem zbyt małe lusterka.

Żadnych kłopotów.

Przez rok mojej jazdy żadnych napraw. Oczywiście nie liczę zmiany opon i wymiany wszystkich płynów po kupnie.

Mirosław