Audi A4 opinie, oceny użytkowników, Audi A4 spalanie 2002r. (strona 1)

Opinie o samochodach Audi A4

2002r.

Średnia ocena: 8.72/10

Audi A4 spalanie (l/100km)

10.20/13.00
8.00/11.00
9.20/11.50

Oceny AUDI A4

Jestem zadowolona z użytkowanego modelu, w przyszłości napewno, jeśli auto będę zmieniać będzie to Audi A4 Avant.
Z tyłu niezbyt dobry komfort jazdy przy komplecie pasażerów. Jadąc z 3 dzieci z tyłu siedzące pośrodku nie może powiedzieć o komforcie jazdy.Odgłosy silnika nie odczuwane wewnątrz. Zawieszenie bardzo dobre, na nierównościach nie odczuwa się dyskomfortu.
Zabezpieczenie przed korozją super.Auto nie nowe a zero śladów rdzy. Wykończenie mam częściowo drewniane co się ładnie komponuje w kokpicie. Tworzywo nadal wygląda jak nowe. Bagażnik duży, po złożeniu tylnych siedzeń obszerny, można sporo przewieźć.

2008-02-08

dobrze przyśpiesza od 0 i przy wyższych przełożeniach - turbina robi swoje
wygodny i komfortowy-przednie siedzenia maksymalnie regulowane podgzrewana z poduszką masującą powietrzną uruchamianą na rzyczenie tylne siedzenia nie są komfortowe za batrdzoale ogolnie jest ok
z przodu większa przestrzeń to zależy od pzresuwu pzrednich foteli - przy komplecie pasażerów -dużych pasażerów z tyłu jest trochę ciasno, bagażnik przestronny-kombi jakość wykopńczenia elegancka i solidna karoseria aluminium
bardzo dobrze się prowadzi i bardzo dobrze trzyma się drogi trochę z parkowaniem np do tylu problemy są ponieważ ma mala szybkę z tyłu i ogranicza to widocznóść ale prze cofaniu z lusterkami jest ok poza tym są czujniki cofania

Tomek2009-07-07

ŁADNE I POPULARNE AUTO, SPRZEDAŁEM JE Z POWODU SZTYWNEGO ZAWIESZENIA, ZBLIŻAJĄCEJ SIĘ WYMIANY ROZRZĄDU, KIEPSKICH PLASTIKÓW, KOŃCZĄCEJ SIĘ TURBINY, I JUŻ DOŚĆ SPOREGO PRZEBIEGU, A TAKŻE DENERWUJĄCYCH STUKÓW ZE ZBIORNIKA PALIWA I DOŚĆ AWARYJNEGO I DROGIEGO ZAWIESZENIA... TO CHYBA TY...
SILNIK NA POMPOWTRYSKACH BARDZO WRAŻLIWYCH NA JAKOŚĆ ROPY, DROGA EKSPLOATACJA WYMIANA KOMPLETNEGO ROZRZĄDU OKOŁO 2000ZŁ DLA PORÓWNANIA OCTAWIA Z PODOBNYM SILNIKIEM 400ZŁ , ZBYT GŁOŚNA PRACA SILNIKA JAK NA TĘ KLASĘ AUTA, MAM KILKA INNYCH AUT W FIRMIE WIĘC MAM PORÓWNANIE...
ZAWIESZENIE WILEOWAHACZOWE STANOWCZO NIE NA POLSKIE DROGI ZBYT SZTYWNE I MAŁO KOMFORTOWE ALE TO WERSJA S-LINE , W CYWILNEJ JEST PEWNIE LEPIEJ. SILNIK ZBYT GŁOŚNY JAK NA TĘ KLASĘ AUTA,
MAŁY WSAD DO DOŚĆ DUŻEGO BAGAŻNIKA PROBLEM Z ZAPAKOWANIEM NIECO WIĘKSZYCH GABARYTÓW JAKOŚĆ PLASTIKÓW MIERNA WYCIERA SIĘ WARSTWA ZEWNĘTRZNA I NASZYM OCZOM UKAZUJE SIĘ BIAŁY PLASTIK

2011-02-14

AUDI to piękny i przede wszystkim niesamowicie ergonomiczny samochód, gdzie wszystko jest spasowane jak powinno... pomimo twardego zawieszenia i przebiegu realnego ponad 190000, nic w środku się nie tłucze i nie skrzypi, nawet w spore mrozy... jednak warto pamiętać o kosztach eksploatacji...
Samochód po chipie - 194 KM, do setki jedzie poniżej 8 sekund, przyspieszenie również dość pozytywne ponieważ turbinka dobrze dmucha. Skrzynia biegów świetna, bardzo precyzyjna, jednak brakuje 6 biegu na trasie...
Samochód z zawieszeniem S-LINE, zatem trochę twardo, ale bardzo przewidywalnie oraz przede wszystkim bardzo przyczepnie...
jak na kombi, stosunkowo mały bagażnik.
Auto świetnie się prowadzi ze względu na zawieszenie wielowahaczowe, jednak cena wymiany kompletu firmy LMF (takie jakie montują na taśmie produkcyjnej) to koszt ok. 2000 bez robocizny.

January2015-07-10

Jako całość oceniam audi na 9 pkt ,bo 10 gdyby było z salonu.
no cóż mała moc daje o sobie znać ,ale nie ma się za bardzo czym martwić ,jeżeli trzeba wyprzedzić to należy pogonić obroty powyżej 3,5 tyś i autko naprawdę się zbiera,nawet osoby postronne nie wierzyli ,że ma tylko 102 KM.
resorowanie jeżeli układ zawieszenia jest OK to audi nie sprawia żadnych problemów ,z przodu miejsca jest dużo ,natomiast z tyłu trochę mniej ,chociaż jest audi zbudowane na podłodze passata b5, wyciszenie -oceniam na 8 z 10.
materiały wykończeniowe jak to w audi na dość wysokim poziomie ,pomimo tylu lat nadal wygląda dobrze.
nie ma za bardzo do czego się czepić jest ok

Średnie oceny AUDI A4

3.8/10

Osoby zainteresowane autem Audi A4 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Peugeot 508.

Najciekawsza opinia użytkownika o Audi A4

Audi A4 B6 Avant 2500 TDI 163KM 2002r. kombi

Widocznośc bardzo dobra, jedyne co mi przeszkadza to czasem słupek przedni, który ogranicza mi widoczność podczas skrętu. Ale może to wina mojego niewielkiego wzrostu a nie słupka.

Bardzo dobre auto, w okresie użytkowania wymienione rozrząd, olej, filtry, płyny, klocki,serwis klimatyzacji,przewody paliwowe. Standardowe rzeczy. Nie mam z nim żadnych problemów. Po autostradach mknie jak burza.Sprawdzone na trasach Austrii, Włoch i Norwegii (fjordy). Polecam.Diesel wiadomo nie jest cichuteńki ale spalanie na trasie jest super.

Klimatyzacja zimą nagrzewa się szybko. Ogrzewanie tylnej, bocznych tylnych i przedniej szyby super. Nie trzeba drapać szyb w czasie mrozu, wystarczy chwile odczekać. W lecie klmatyzacja sie sprawdza - w ponad 30 stopniach wewnatrz miły chłod. Posiadam klimatyzacje 2 strefową.

Nie było żadnych problemów, zwarć itd. Standardowa wymiana zużytego akumulatora i bezpiecznika zapalniczki.