Audi A4 opinie, oceny użytkowników, Audi A4 spalanie 1.9 (strona 5)

Opinie o samochodach Audi A4

1.9

Średnia ocena: 8.69/10

Audi A4 spalanie (l/100km)

Oceny AUDI A4

Karol2010-02-17

Dość delikatne wielowahaczowe zawieszenie. Po za tym to cudeńko
Nie ma powodów do narzekań. Auto ma dość dobre kopnięcie. 120-130 km/h to prędkość wskazana dla tego samochodu. Wolniej też się da jeździć.
To 5 osobowa limuzyna. Nie polecam sexu na tylnych siedzeniach. Jest niewygodnie.
Audi to jakość i komfort. W tym modelu to się udało. Oczywiście po jakimś czasie może zaciąć się pas bądź przełącznik długich świateł. po za tym bez większych zastrzeżeń
A4 nie należy do najmniejszych samochodów, w związku z tym nie wciśniesz się nią wszędzie. jednak precyzyjny układ kierowniczy sprawia, że większego problemu z zaparkowaniem nie ma.

2010-09-23

Jazda tym samochodem nie męczy - daje sporo przyjemności. Szczególnie dobre zawieszenie, silnik 1,9 110 KM ma przyzwoite osiągi, dobre hamulce z ABS, dużo miejsca w środku, jak ktoś potrzebuje więcej miejsca na bagaż to A4 kombi też jest świetna.
na postoju dość często mam problemy z włączaniem biegów, ale to pewnie do regulacji jest...
nie mam
bagażnik jak to w sedanie - wiadomo
mam felgi 18-nastki s-line więc prowadzenie na zakrętach jest świetne, tłumienie nierówności też dobre Przy parkowaniu na kopercie w mieście dają się poznać dość spore gabaryty samochodu (wcześniej jeździłem mniejszym;)

2010-07-18

ładne i wygodne auto za przystępną cene bezawaryjne w końcu to limuzyna klasy średniej ładna linia nadwożia podoba się każdemu
ważna sprawa w przyśpieszeniu jest stan pąpy i przepływomierza jeśli wszystkie parametry przepływomierza i pompy wtryskowej są zgodne z normą wtedy nawet silnik o mocy 90 km idealnie chodzi
jeśli auto jest bezwypadkowe i całe w oryginale o rdzy nie ma mowy mam auto z 1995 roku i nigdzie nikt nie znajdzie choć burchelka rdzy dlatego nie patrzyłem na rok auta tylko stan a stan jest idealny
jak auto jest w 100%bezwypadkowe prowadzi sie idealnie i nie zamieniłbym jej na żadne inne auto

2009-07-16

Gdyby nie kosztowne naprawy byłby to naprawdę doskonały samochód.
Zbyt mała moc jak na 1300 kg masy własnej. przyspiesza jak traktor, ale nie zmęczysz się częstą zmianą biegów.
Jak na diesla i swój wiek jest stosunkowo cichy do ok.110 km/h. Trochę za miękkie zawieszeni ale ogólnie jest ok.
Auto dosyć obszerne, jakość użytych materiałów doskonała,chociaż w tej chwili czas odcisnął już swe piętno na tapicerce.Mimo licznych rys na lakierze nie ma śladu rdzy. Deska rozdzielcza trochę "staroświecka" ,ale czytelna.
samochód na dalekie trasy, kiepski w warunkach miejskich.

Artur2008-09-02

Ogólne wrażenie bardzo dobre. Porównuje go z samochodami służbowymi - nowe takie jak Opel Vectra, Peugeot 407 SW itp. i ogólnie zawsze lubię wracać do swojego audiczka - ma klasę. Może nowsze będzie jeszcze lepsze, szczególnie, że w najnowszych testach A4 to najbardziej niezawodne autko...
Fajny silniczek przede wszystkim mało spala nawet przy szarżowaniu :)
Oceniam go bardzo dobrze może dlatego że mam opony wysokie i małe felgi dlatego jest miękki a nawet z pełnym obciążeniem jest ok.
mało miejsca jestem bardzo wysoki 196 cm, ale na wakacje pojechaliśmy we czworo i bez problemu dlatego oceniam na 7
mam opony kartoflaki na felgach 15 cali a i tak fajnie się go prowadzi :)

Średnie oceny AUDI A4

Osoby zainteresowane autem Audi A4 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Peugeot 508.