Audi A4 opinie, oceny użytkowników, Audi A4 spalanie 1.9 (strona 2)

Opinie o samochodach Audi A4

1.9

Średnia ocena: 8.69/10

Audi A4 spalanie (l/100km)

Oceny AUDI A4

2008-06-01

POLECAM! Choć cena rynkowa w porównaniu z młodszymi autami innej marki jest dość wysoka, to gdybym miał znów zmienić samochód, zdecydowanie wybrałbym Audi.
Auto mało awaryjne, dobrze trzyma się drogi a co najważniejsze bardzo ekonomiczne. Zawieszenie ciche i komfortowe ale trzeba uważać na dziury. Skrzynia precyzyjna. Przyśpieszenie takie sobie. Miałem kilka diesli w swoim życiu ale żaden nie był tak ekonomiczny jak Audi A4 1.9TDI. Zużycie p...
Chociaz to diesel jest bardzo cichy, bardziej słychać szum powietrza niż silnik. W fotelach siedzi się wygodnie a trzymanie w zakrętach mogło by być lepsze. Na tylnej kanapie żadko jeździłem ale nie mam uwag. Resorowanie: auto dość sztywne ale dobrze wybiera nierówności zarwno na pusto...
Auto dobrze trzyma się drogi i toru jazdy nie uskakuje na nierównościach. Hamulce OK ale w modelu 90KM mogliby już montować tarcze wentylowane skuteczność była by lepsza. Parkowanie nie sprawia mi żadnych problemów, ale mam nawyk parkowania tylko na lusterka.

Wady to mogę wymienić siedzenia które nie należą do wygodnych. Zalety Audi posiada prawie same zalety nie zamieniłbym go na żaden inny.
Mając wersję 131 KM naprawdę nie trzeba zmieniać często biegów ma tyle mocy w sobie że przyspieszenie i wyprzedzanie to czysta przyjemność. Silnik pracuje cicho i wcale nie słychać że to diesel.
Nie ma różnicy czy auto ma komplet czy tylko prowadzi jeden kierowca bardzo dobre jest zawieszenie. niestety w żadnym aucie nie może być wszystko idealne. Siedzenie nie należą do wygodnych dla tych co dużo podróżują tak jak ja. Przy 5 osobach mając z tyłu zapakowane czy dorosłe osoby p...
Auto prowadzi sie bardzo dobrze ponieważ mam 16 calowe alufelgi a mam model S-Line i jest on fabrycznie obniżony. Co do parkowania niestety je jeśli ktoś nie posiada tak jak czujników parkowania to nie jest to przyjemne czynność ponieważ tył auta jest jakby wyżej ustawiony i a szybki ni ed...

Choć posiadam go nie długo i bylem negatywnie nastawiony na diesle i kombi to następnym samochodem będzie zdecydowanie AUDI KOMBI DIESEL. GORĄCO POLECAM
Ta wersja silnika sprawia jak by bylo o wiele wiecej koni. Przy wyprzedzaniu badz ruszaniu nie ma wiekszych klopotow. Jest zrywny i bardzo ekonomiczny
Moj model posiada obniżone zawieszenie co poprawia jego komfort jazdy(tylko na prostej nawierzchni)Nie sprawdza nie na wybojach. Lecz wersja oryginalna lepiej sobie radzi.
Przestrzeń w aucie jak to w starszych wersjach jest nie wielka. Najgorzej maja Jadący z tylu. Bagażnik wielki plus. Wykończenie jest porządne jeżeli ktoś ma pomysly moze poprawić sobie samopoczucie wymiana podzespolow kokpitu. Wielkim plusem jest ocynkowana karoseria. Na polske to wielka wy...
Ten samochod jest jak przyklejony do drogi. Nawet zimowa trasa nie jest dla niego problemem. Chyba ze kierowca to szaleniec. Jak dla mnie pod wzgledem prowadzenia jest bardzo dobry+

2010-02-20

Idealny samochód dla rodziny i osób lubiących aktywnie spędzać czas. Samochód bardzo trwały i nie zawodny a przytym bardzo ekonomiczny.
Praca silnika jest bardzo cicha, nie słychac charakterystycznego klekotania, znakomicie współgra ze skrzynią, a silnik jest dynamiczny i elastyczny na kazdym biegu, do tego mało pali.
Wyciszenie samochodu zadowoli nawet tych z najczulszym słuchem, nierówności nie słychać prawie wogóle, zawieszenie idealnie dostrojone do Polskich dróg, troszeczke fotele są nie wygodne przy dłuższych trasach
Ilośc miejsca z przodu jest ogromna z tyłu natomiast jest dużo pod warunkiem, żę jadą tam dwie osoby. Jakość materiałów jak na audi przystało wysoka, karoseria po długich latach uzytkowania pozostaje bez rdzy, a bagażnik... mógłby mieć niżej umieszczony próg.
Samochó prowadzi się bardzo dobrze i pewnie, zawieszenie cichutko tłumi nie równości, żadnych przechyłów na zakrętach idealna moc wspomagania układu kierowniczego.

Dariusz2010-02-17

Kurcze ciężko coś napisać, niechcę zbytnio zachwalać ale jeździłem fiatem tipo, fiatem punto, potem fordem focusem a teraz tym audi, może miałem szczęście ale na prawdę z żadnym z tych aut nie miałem kłopotu.
Wiadomo nie jest to silnik sportowy :-) ale nie mogę na niego narzekać miły "klank" :-)
Jak dlamnie to bardzo wygodne auto hm... może trochę niskie i trochę ciężko się wsiada i wysiada, szczególnie dla starszych osób o tylnych siedzeniach mało mogę powiedzieć bo raczej tam nie siedzę :-) ale pasażerowie mówią że jest wygodnie.
Po tylu latach to listwy boczne odchodzą ale cóż jak na 12 lat to naprawdę nic się nie dziej z nadwoziem, raz na wiejskiej drodze przy wyprzedzaniu tira troszkę przychaczyłem w zderzak tira i muszę powiedzieć że na moim aucie nie ma śladu :-).
Bardzo dobrze trzyma się nawierzchni, nie jestem ekspertem ale zawieszenie jes miękkie w zakrętach brak przechyłów ogólnie bardzo fajnie mi się prowadzi to autko.

Średnie oceny AUDI A4

Osoby zainteresowane autem Audi A4 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Peugeot 508.