BMW seria 5 opinie, oceny użytkowników, BMW seria 5 spalanie turbo diesel (strona 1)

Opinie o samochodach BMW seria 5

turbo diesel

Średnia ocena: 8.63/10

BMW seria 5 spalanie (l/100km)

Oceny BMW SERIA 5

2011-04-27

Wszystko jak lalka, samochodem przejechalem juz 300 tyś km. I co w niego włożylem to koszta olei płynów i filtrów. Jest to mój 3 tds i dziwie się dlaczego inni oceniają że źły silnik czy coś. Polecam te auto dla każdego oczywiście z automatem! NAPRAWDE POLECAM

2010-07-13

Auto prawie perfekcyjne poza spalaniem które w mieście jest dość wysokie ale czego sie spodziewać od taki dużo silnika połączonego ze automatem. Gdybym miał kupić po raz kolejny to znowu bym kupił ukochane BMW e39 bardzo udana konstrukcja która daje bardzo dużo frajdy z jazdy!!!!!!!!!!
Jednostka BMW to majstersztyk pod względem przyspieszania dźwięku kultury pracy nie ma do czego się przyczepić
Auto prowadzi sie jak po szynach, delikatnie idzie odczuć noszenie w koleinach ale to już wina dróg i dość szerokich opon
Auto bardzo komfortowe dynamicznie reagujące na ruchy kierownicy, hamulce dość mocne z tendencją do przegrzewania się, mimo parktroniku duży problem z parkowanie ale to związane jest z gabarytami auta. ogólnie polecam

2008-02-09

Jeden z najlepszych samochodow jaki posiadalem w zyciu. Bezawaryjny i godny polecenia. 530D rulez ;)
Motor ciagnie od drugiego biegu. Osobiscie na ogumieniu 235/45/17 przy dodaniu gazu na trojce w zakrecie wchodzilem kontrolowanym poslizgiem. Mysle ze wiecej nie ma potrzeby komentowac.
Nie czuc drobnych nierownosci na drodze oraz predkosci.
Tylny naped sprawuje sie b.dobrze na suchej i mokrej nawierzchni. Trakcja wylaczana w 100% elektronicznie co daje mozliwosci wykazania sie kierowcy w trudnych warunkach lub na suchym. Mozna sobie pozwolic na kontrolowane poslizgi w zakretach nawet przy wiekszych predkosciach. Jezeli chodzi o zime to...

2008-02-07

Auto bardzo wygodne, ekonomiczne - spalanie mksymalne 7 l. ON/100 km. Żadnych problemów z eksploatacją. Blacha ocynk a więc nie ma problemów z rdzą. Części w cenach umiarkowanych - np. amortyzatory tańsze niż do aut niższych klas.
To jest diesel. Przyspieszenie początkowe oczywiście gorsze jak w benzynowych natomiast jak się rozbuja to nie ma problemu w szybkim osiągnięciu prędkości do 200 km/h
Można podróżować z przyjemnością na długich trasach.
Wygodnie za kierownicą i t tyłu - jak mówią pasażerowie - też
Bardzo wygodny w prowadzeniu. świetny promień skrętu.

robert2010-12-18

Luksusowy samochód, najdroższy spośród marek takich jak Volvo, Audi, Mercedes, Saab. Awaryjny, fatalne podejście serwisu i przedstawicielstwa BMW w Polsce do klienta!!!
Dwulitrowy diesel kiepsko sobie radzi z przyspieszaniem po osiągnięciu wyższych prędkości.
Bardzo komfortowa jazda, ale za dopłatą mam tzw. fotele komfortowe. Elektrycznie regulowane fotele mają kłopot z zapamiętaniem wysokości siedziska
Piękne auto, wnętrze zaprojektowane ze smakiem, skromne i bardzo eleganckie
bardzo dobra trakcja, wspomaganie elektryczne działa bardzo precyzyjnie.

Średnie oceny BMW SERIA 5

3.8/10

Osoby zainteresowane autem BMW seria 5 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: BMW seria 3.

BMW seria 5

BMW seria 5

BMW seria 3

BMW seria 3

Najciekawsza opinia użytkownika o BMW seria 5

BMW seria 5 tds 2500 tds 143KM 1997r. sedan (limuzyna)

BMW seria 5: camping, hatchback, kombi, liftback, sedan (limuzyna)

BMW seria 5: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

BMW seria 5: 1.8, 2.0, 2.2, 2.3, 2.4, 2.5, 2.7, 2.8, 2.9, 3.0, 3.5, 4.0, 4.4

BMW seria 5: 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990, 1989, 1988, 1987, 1986, 1985, 1984, 1983, 1982