Jeep Cherokee opinie, oceny użytkowników, Jeep Cherokee spalanie 2005r. (strona 1)

Opinie o samochodach Jeep Cherokee

2005r.

Średnia ocena: 10.00/10

Jeep Cherokee spalanie (l/100km)

Oceny JEEPA CHEROKEE

Maciek2011-07-18

Generalnie pracuje bez zastrzeżeń. Przetestowany w granicach -20 C do + 35 C. Moc całkowicie wystarczająca do masy pojazdu chyba, że ktoś chce jeździć powyżej 180 h/km - ale wtedy chyba pomylił samochody.
Paradoksalnie w środku samochód jest jeszcze większy jak na zewnątrz. Jeden z nielicznych samochodów gdzie fotelu kierowcy nie mam odsuniętego na max pomimo 1,9 m wzrostu.

Średnie oceny JEEP CHEROKEE

Osoby zainteresowane autem Jeep Cherokee brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Jeep Grand Cherokee.

Jeep Cherokee

Jeep Cherokee

Jeep Grand Cherokee

Jeep Grand Cherokee

Najciekawsza opinia użytkownika o Jeepie Cherokee

użytkownik: Maciek

Jeep Cherokee 2800 163KM 2005r. terenowy

Ocena pomimo krytycznych uwag powyżej doskonała. Super fajny SUV z gabarytami umożliwiającymi sprawne poruszanie się po europejskich miastach. No i najważniejsze - prawdziwe terenowe auto - nawet mając normalne opony jest nim bardzo fajnie pobawić się w terenie. Prawdziwa terenówka w odróżnieniu od całej mnogości niby terenówek na rynku.

W zasadzie fantastyczna. Cofając trzeba się przyzwyczaić do wiszącego na klapie zapasowego koła.

Brak oceny doskonałej wyłącznie ze względu na głośność przy dużych prędkościach jazdy na autostradach - ale jeep to nie samochód na takie drogi. Mam za sobą kilka bardzo długich podróży (powyżej 10 h godzin jazdy dziennie), które zniosłem bardzo dobrze - brak jakiegokolwiek bólu pleców, etc., co w innych samochodach często mi się zdarzało.

W warunkach pogorszonej przyczepności (śnieg, deszcz) ma tendencję do zarzucania tyłu - stąd na każdej nawierzchni prócz suchego asfaltu najlepiej jeździć w trybie 4x4 - wtedy idzie jak mucha po stole. Ogólnie układ jezdny jest fantastyczny - szczególnie na nasze drogi. Duży atut to parkowanie w mieście - podjedzie pod każdy krawężnik.

Koszt serwisowania w ASO podobnie jak w innych markach.

Brak mi trochę automatycznej klimy. Chociaż manualna działa bez zarzutu. Nie ma również problemu z parowaniem okien.

Bez zastrzeżeń. Prosta i bardzo funkcjonalna.

Jeep Cherokee: kombi, pick-up, terenowy

Jeep Cherokee: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Jeep Cherokee: 2.1, 2.5, 2.8, 3.0, 4.0, 4.4

Jeep Cherokee: 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 1999, 1998, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990, 1989