Mitsubishi Colt opinie, oceny użytkowników, Mitsubishi Colt spalanie benzyna (strona 1)

Opinie o samochodach Mitsubishi Colt

Średnia ocena: 8.23/10

Mitsubishi Colt spalanie (l/100km)

Oceny MITSUBISHI COLT

2009-07-10

Zalety: niskie spalanie ,mała awaryjność, łatwość prowadzenia ,duże przyspieszenie co daje dużo frajdy Wady: trochę za niski jak na polskie drogi
elastyczność jest znakomita jeżdżąc po mieście 50 km/h śmiało można jechać na piątym biegu, skrzynia biegów precyzyjna chociaż wsteczny czasem zgrzytnie, silnik ochoczo reaguje nawet na delikatne muśnięcie pedału gazu i pięknie wchodzi na obroty, przyspieszenie rewelacyjne ale tylko...
Trochę sztywny ale za to dobrze trzyma się drogi, fotele przednie wygodne ale siedzi się trochę nisko i brak pełnej regulacji, z tyłu ciasno wyciszenie bd do momentu kiedy przekroczymy 110 km/h
Cztery schowki z przodu to chyba niemało jak na auto z tego okresu, wszystko na swoim miejscu Azjaci są mistrzami pod względem ergonomii wszystko czytelne i na swoim miejscu, jakość wykończenia super nic nie skrzypi a kierownica po tylu latach wygląda jak nowa, bagażnik nie za wielki ale na ...
Znakomicie trzyma się drogi ale dużo zależy od opon te ,które poleca producent są ciut za wąskie, układ kierowniczy precyzyjny czuje się kontrolę nad pojazdem, hamulce wystarczające do nagłego hamowania ale mogłyby być lepsze co do parkowania to jest ono kiepskie z powodu dużego promie...

2008-08-15

Silnik super: elastyczny,dobrze wchodzi na wysokie obroty(w których czuje się doskonale)przyspieszenie bardzo dobre tylko trzeba go trochę podkręcić,skrzynia dobra ale nie rewelacyjna

2010-07-14

Jak dla mnie auto jest fajne, największą zaletą jest prawie 100 KM przy silniku 1,3 auto jest zrywne i można nim naprawdę szybko jechać oczywiście jak na możliwości silnika 1,3 a wady to jak dla mnie mała widoczność,jak wcześniej wspominałam słupki z przodu i małe szyby z tyłu.
Jest problem z wbiciem biegu wstecznego, dowiedziałam się że to feler coltów fabryczny.Trzeba odczekać przynajmniej 5 sekund i i spróbować ponownie.Inne biegi działają bez zarzutu.
Przy większej prędkości jest głośno, nie da się ukryć ale chyba jak w każdym autku o małej pojemności.
Colt CZ3 ma naprawdę bardzo dużo miejsca dla pasażerów z tyłu jak i z przodu,niemal wszyscy jadąc są zdziwieni ilością miejsca w sumie małym aucie.Natomiast jeśli chodzi o pasażerów wszyscy narzekają na wychodzenia z auta z tyłu, sprawdziłam faktycznie bardzo kiepsko się wychodzi z ...
Auto prowadzi się idealnie,jeśli chodzi o hamulce to można powiedzieć żyleta (bardzo dobre).

2010-03-25

Auto obszerne,ciche,zwrotne,oszczedne.Brak okazji do narzekania lub niezadowolenia.Jakość wykonania w mojej ocenie wysoka.Być może jeszcze lepiej by się prezentowało przy innym kolorze tapicerki.Przydały by sie jeszcze 2 poduszki dla zwiekszenia bezpieczenstwa pasażerow.
Włączanie I biegu z oporami.Wstecznego z częstym zgrzytem,mimo wciśnięcia sprzęgła do oporu.Jest to najwieksza dolegliwość w eksploatacji auta.
Nie mam negatywnych uwag.
Imponuje obszerność wnętrza.Szarość tapicerki wywołuje smutek.Plusem jest brak trzeszczenia plastikowych elementow oraz ich dokładne spasowanie.
Przy hamowaniu auto sciagane jest w lewo.To zdarza się sporadycznie,zwłaszcza przy pierwszym hamowaniu po pewnym czasie parkowania.Zgłoszenie usterki i jej usunięcie nie pomogło.To trwa nadal.

2010-07-16

Wydaje mi się, że kupiłem ( z drugiej ręki) dobry samochód za rozsądną cenę.
Dość wolno reaguje na wciśnięcie gazu do dechy :)
To nie jest samochód na komplet pasażerów, tylko dla dwu osób.
To samochód dla dwu osób. "Średnio" obszerny,. Jakość wykończenia wnętrza przyzwoita. Co do zabezpieczenia przed korozją jeszcze nie mogę się wypowiedzieć. Po złożeniu siedzeń daje dość dużą ładowność. Przełączniki i zegary są dostępne intuicyjnie.
Na nierównościach - koleinach trzeba mocno trzymać kierownicę bo ściąga (za szerokie opony). Twarde zawieszenie i podskakuje przy poprzecznych nierównościach.

Średnie oceny MITSUBISHI COLT

4.7/10

Osoby zainteresowane autem Mitsubishi Colt brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Toyota Yaris.

Mitsubishi Colt

Mitsubishi Colt

Toyota Yaris

Toyota Yaris

Najciekawsza opinia użytkownika o Mitsubishi Colt

Mitsubishi Colt 1600 16v 113KM 1992r. hatchback

Do przodu super ale do tyłu trochę gorzej (mała szyba)na szczęście są duże lusterka

Zawieszenie dosyć twarde ale samochód z takim przyspieszeniem i v-max ok. 200 km/h musi być sztywny, fotele dobrze trzymają w zakrętach, trochę głośno przy dużych predkościach, z kompletem pasażerów lepiej nie jeździć po nierównych drogach bo potrafi nawet haczyć w koleinach(ale pasażerowie mieli ok. 430 kg )

Z przodu zupełnie przyzwoicie tylko ,że siedzi się nisko ale za to doskonale czuje się samochód w czasie jazdy, z tyłu kiepsko za ciasno, schowków jest dużo ,jakość materiałów jak to w japońcach wszystko porządne tylko trochę szare,antykorozyjnie super szczególnie podwozie jedyny mankament to ogniska korozji na tylnej klapie ale czytałem ,że wszystkie to mają, przełączniki wszystkie pod ręką (poza włącznikiem tylnej wycieraczki)aranżacja przyzwoita

Bardzo dobrze trzyma sie drogi ,układ kierowniczy znakomicie reaguje na każdy ruch kierownicą ,dobrze dopasowane wspomaganie kierownicy ,hamuje bardzo dobrze tylko z parkowaniem jest tragedia, żeby zawrócić lub wjechać między dwa samochody na parkingu to trzeba się nieźle pogimnastykować taki ma słaby skręt

Zawieszenie poszło przy 200000 wiadomo polskie drogi poza tym chłodnica i uszczelka pod głowicą ale to moja wina bo go przegrzałem ale części dostępne wszystkie na drugi dzień (zamienniki)

ok

Nie wiedziałem jak ocenić bo mój siedział w rowie z wodą i trochę szalał po intensywnych opadach ale już jest ok. teraz siadł mi silniczek krokowy (oryginalny)

Mitsubishi Colt: coupe, hatchback, mini-van, sedan (limuzyna)

Mitsubishi Colt: benzyna, benzyna+gaz

Mitsubishi Colt: 1.1, 1.3, 1.4, 1.5, 1.6, 1.8

Mitsubishi Colt: 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2001, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1989, 1985