Nissan Almera opinie, oceny użytkowników, Nissan Almera spalanie 1999r. (strona 1)

Opinie o samochodach Nissan Almera

1999r.

Åšrednia ocena: 8.68/10

Nissan Almera spalanie (l/100km)

7.89/11.00
6.18/7.25
7.02/9.50

Oceny NISSANA ALMERA

ANIA2008-08-12

Bardzo coolowe autko.
Silnik pracuje tak cicho, że czasem muszę się dobrze wsłuchać, czy aby na pewno auto nadal pracuje! Jest poza tym bardzo elastyczny - przy 50 km/h na "piątce" Almera nawet tego nie odczuwa!
Fotele kubełkowe, mięciutkie, wygodne. Z tyłu też sporo miejsca, nawet wysokim facetom jest wygodnie.
Almera trzyma siÄ™ fantastycznie nawierzchni, a najbardziej podoba mi siÄ™ w niej zawieszenie - każdÄ… nierówność samochód przyjmuje na wÅ‚asne "barki". PrzesiadajÄ…c siÄ™ do Nissana z Forda Escorta z 96\'- modelu ze sportowym, twardym zawieszeniem - to jakby niebo i ziemia! PrzestaÅ...

2008-08-16

Przy poprzednich samochodach miałem zastrzeżenia do tzw.japończykow.Aktualna ocena w związku z eksploatacją tego egzemplarza absolutnie pozytywna.
Jestem mile zaskoczony elastycznością silnka,bez klekotania,dobrze współgra ze skrzynią biegów,oceniam silnik jako dostatecznie dynamiczny.
Zawieszenie oceniam jako dobre,wyciszenie średnio dobre
ilośćmiejsca zadawalająca/przó i tył/,jak dla mnie ilość schowków wystarczająca,jakość materiałów wykończeniowych /obiciowe/można życzyć lepszej jakości.Bardzo dobre zabezpieczenie anty korozyjne,bez uwag w temacie przełącznikow iwidocznosci zegarów.
W porównaniu do poprzednich marek/Seat-Ibiza,Ford-Fiesta,Fiat-Uno/samochód sprawuje się extra.Jednak myśląc o /w perspektywie/myślę o najmniejszym silniku ale diselku.

2010-02-17

Jestem ogólnie biorąc zadowolony z posiadania i eksploatacji tego samochodu.
Przy tej pojemności silnika nie można spodziewać się "cudów"
Zawieszenie bez większych uwag,dobijanie na nierównościach przy normalnej bezpiecznej jeżdie do wytrzymqnia,wyciszenie za małe traktuję to jako mankament.
Przestrzeń z tyłu dla trzech rosłych osób mała,mala ilość schowków,materiały wykończeniowe dość "prymitywne",zabezpieczenie karoserii b.d.dostępność doprzelączników bez uwag,widoczność zegarów bez uwag,bardzo trudne dojście do ewentualnych awarii wycieraczek/przednie/
Ogólnie biorąc jak na warunki Polskie ten samochód spełnia moje oczekiwania,dobrze trzyma się nawierzchni,na przechyłach przy odpowiedniej/bezpiecznej/szybkości bez wynoszenia,układ kierowniczy bez uwag.

2011-02-15

auto nie do zajechania.100% prawdziwy japończyk,szkoda ze juz sie nie robi takich aut.moja rodzina jezdzi tylko nissanem almera rok od 1997-1999.nowsze tragedia,nissan posół sobie marke angielskimi nissanami
wolno sie zbiera ale osiąga prędkośc 180km/h,silnik oryginał,nie bierze grama oleju,caly czas na pełnym syntetyku
w 4 osoby trochÄ™ brakuje mocy
super jesli chodzi o typ chatback,niesamowicie pakowny,nawet lodówka wejdzie

2010-07-17

daje 10 za bezawaryjność tego auta! wady to ubogie materiały uźyte do wykończenia i kiepskie zabezpieczenie przed korozją
jak na 75 Km jest całkiem nieźle, gdyby nie obrotomierz nie wiedziałbym czy silnik pracuje czy też nie.
fotele twarde, ale nie męczą
niestety słabe zabezpieczenie przed korozją
wersje kupione w kraju pozbawione były ABS :-(

Åšrednie oceny NISSAN ALMERA

Osoby zainteresowane autem Nissan Almera braÅ‚y także pod uwagÄ™ zakup innego samochodu. Najczęściej byÅ‚ to samochód: Skoda Rapid.

Nissan Almera

Nissan Almera

Skoda Rapid

Skoda Rapid

Najciekawsza opinia użytkownika o Nissanie Almera

użytkownik: ANIA

Nissan Almera 1600 0KM 1999r. hatchback

Bardzo coolowe autko.

Widoczność z przodu: niezbyt wysokie osoby nie zobaczą maski samochodu. Ja już się przyzwyczaiłam (po Escorcie, gdzie widziałam tylko wycieraczki) i nie sprawia mi to kłopotu.

Jeden mankament, to dźwignia biegów - jest dla mnie troszkę za wysoka. Ale jak zmienię gałkę na niższą i podświetlaną!:D , to będzie super. A - i bagażnik, muszę się przyzwyczaić do półki, bo w Escorcie podnosiła się wyżej,a w Almerze jak zanurkowałam w głąb kufra, trzepnęłam o półkę czołem... :]

Almera trzyma się fantastycznie nawierzchni, a najbardziej podoba mi się w niej zawieszenie - każdą nierówność samochód przyjmuje na własne "barki". Przesiadając się do Nissana z Forda Escorta z 96\'- modelu ze sportowym, twardym zawieszeniem - to jakby niebo i ziemia! Przestałam przygryzać jęzor na dziurach! ;) Hamulce ma jak brzytwa - delikatnie trzeba naciskać pedał.

Klima - aż mrozi! ;)

Nissan Almera: hatchback, kombi, mini-van, sedan (limuzyna), terenowy, van

Nissan Almera: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz, napęd elektryczny

Nissan Almera: 1.4, 1.5, 1.6, 1.8, 2.0, 2.2

Nissan Almera: 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995