Nissan Pathfinder opinie, oceny użytkowników, Nissan Pathfinder spalanie 2005r. (strona 1)

Opinie o samochodach Nissan Pathfinder

2005r.

Średnia ocena: 6.88/10

Nissan Pathfinder spalanie (l/100km)

Oceny NISSANA PATHFINDER

2009-07-11

Auto całkiem niezłe. Komfortowe i odporne na nasze drogi. Do małej awaryjności dodając niskie spalanie wychodzi miła kompozycja.
Wykonanie jest na dość dobrym poziomie.Nieco mały bagażnik jak na ten typ auta. Wszytkie przyciski rozmieszczone są ergomnomicznie, no może poza blokadą drzwi, niefortunnie umieszcona za dźwignią zmiany biegów. Karoseria jest dobrze zabezpieczona przed korozją.

Kazik2013-07-20

Ocena byłaby wyższa gdyby nie korozja nadwozia. Aktualnie jestem w trakcie wymiany korespondencji z Nissanem na Węgrzech - zobaczymy jaki będzie finał. Samochód generalnie fajny, ale dopiero jak dołożyłem blokadę tylnego mostu i zmieniłem zawieszenie
Zdecydowanie lepszy manual niz automat - automat źle zestrojony, za wysoko przełącza i znacznie większe jest spalanie. Manual 6 biegowy bardzo dobry
Mam wymienione zawieszenie na Lovells i jest super. Fotele przednie mają trochę za liche boczne trzymanie
Korozja tylnej klapy po 3 latach, po kolejnych trzech korozja ponowna tylnej klapy, tylnych błotników i tylnych drzwi (purchle na płaskich powierzchniach) - w samochodzie za ponad 200tyś zł to skandal.
Przy standardowym zawieszeniu pojazd myszkował, mocno pochylał się na zakretach. Wymieniłem amortyzatory i sprezyny na off-roadowe i jest super. Samochód podniesiony o 5cm więc prowadzenie powinno byc gorsze - jest wprost przeciwnie - prowadzi się znacznie lepiej niż wcześniej, nawet przy w...

Jarek2008-09-11

Auto wygodne i pojemne (7 miejsc) szybkie i zrywne, godne zaufania, jednak dla mnie zbyt mało komfortowe. Gdyby nie system kontroli trakcji i ABS, w czsie deszczu ciężko jest ruszyć i zahamować.
poniżej 9 sekund do setki każdemu powinno wystarczyć, na światłach większość aut pseudo "sportowych" zostaje z tyłu.
gdyby nie kompletny brak komfortu resorowania auto byłoby praktycznie bez zarzutu...
rama niestety rdzewieje od początku
Jak każda terenówka, prowadzi się dobrze tylko na równej i prostej drodze ;-) parkowanie wymaga czujników bądź kamery cofania,

2010-07-21

Ogólnie jak na auto terenowe na ramie to mocny niepsujący się wóz...
Skrzynia CVT wkręca sie na obroty a potem jedzie ..polecam chip dający 200 km zdecydowanie poprawia kulturę pracy skrzyni ze wzglęu na wiekszą moc
Jak na auto terenowe to za miękki..ale do jazdy po dziurawych drogach zatwardy skacze po drodze przy wiekszej predkości
duże autko bagażnik super ..płaska podłoga po złożeniu siedzeń i mamy 2 metry
Uczący pokory ze wzgledu na wielkość i środek ciężkości..ale fajny :)

2010-05-25

NIE POLECAM TEGO SAMOCHODU, AWARYJNE A DEALER NIE UZNAJE ŻADNYCH REKLAMACJI NA GWARANCJI, PO 2 LATACH CAŁA KLAPA MI ZARDZEWIAŁA, A PO 5 OKAZAŁO SIĘ ŻE SAMOCHÓD JEST ZARDZEWIAŁY CAŁY OD SPODU. SAMOCHÓD NIE WARTY SWOJEJ CENY I DLA LUDZI Z DUŻYM PORTFELEM NA NAPRAWY. JESTEM SZCZĘŚLIWY, Ż...
samochód po 5 latach rdzewieje

Średnie oceny NISSAN PATHFINDER

3.8/10

Osoby zainteresowane autem Nissan Pathfinder brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Volvo XC 90.

Nissan Pathfinder

Nissan Pathfinder

Volvo XC 90

Volvo XC 90

Najciekawsza opinia użytkownika o Nissanie Pathfinder

Nissan Pathfinder Comfort 2500 CDTI 174KM 2005r. terenowy

Silnik to mocny argument tego auta. Jest silny, elastyczny, przełożenia skrzyni dobrane bardzo dobrze. Silnik pracuje miękko i jest w miarę cichy ale wewnątrz auta wydaje niezbyt miłe dźwięki. Ze wzgórkami radzi sobie bez konieczności zmiany biegów. Przyspieszenie jest wystarczające,(jak na ten typ auta) choć mogło by być nieco lepsze.

Widoczność do przodu i do tyłu jest dobra lecz stając pod kątrem drogi widoczność w bok zasłania bardzo gruby słupek boczny zlewając się z grubym fotelem.

Twardosć auta jest na niezłym poziomie. Fotele przednie są wygodne choć osoby z większą wagą narzekają na poprzeczkę pod fotelem uciskającą w ....O ile przednie fotele sa OK o tyle tylne niestety przy dłuższej jeździe niedomagają komfortowi. Jazda samochodem oustym czy też kompletem pasażerów nie robi rzadnej różnicy.

Dzięki dość szerokim oponom auto dobrze trzyma się dorgi(jak na auto terenowe), na zakętach również daje sobie radę. Nie przechyla się nadmiernie. Zawieszenie jest miękkie a nawet komfortowe w porównaniu z konkurentami. Układ kierowniczy jest precyzyjny ale awaryjny. Często zaczyna dawać znać o sobie zębatka w przekładni. Hamulce choćdziają poprawnie to jednak są nieco zasłabe i przy awaryjnym hamowaniu sprawiają wrażenie niedostatecznie dobrych powodując pojawiania się potu na czole.

Wentylacja wnętrza oraz klimatyzacja strefowa działają dobrze, szybko usuwają np.szron z szyby. Niestety tył dostaje zbyt małą dawkę powietrza dołem co jest uciążliwe zimą.

Użytkując auto 4 rok nic elektronicznego się nie zepsuło.

Nissan Pathfinder: terenowy, van

Nissan Pathfinder: benzyna, olej napędowy, turbo diesel

Nissan Pathfinder: 2.5, 2.6, 4.0

Nissan Pathfinder: 2008, 2007, 2006, 2005