Nissan Pathfinder opinie, oceny użytkowników, Nissan Pathfinder spalanie 2006r. (strona 1)

Opinie o samochodach Nissan Pathfinder

2006r.

Średnia ocena: 8.83/10

Nissan Pathfinder spalanie (l/100km)

Oceny NISSANA PATHFINDER

Duży, bezpieczny, całkiem żwawy a przy tym stosunkowo ekonomiczny samochód. Wygląda jak czołg, ale w tym jego urok.
Silnik jest bardzo elastyczny ale zmiana biegów niezbyt precyzyjna. Silnik dość głośny za to bardzo ekonomiczny a przyspieszenie przy tej masie zaskoczyło mnie in plus.
Fotele przednie wygodne, z tyłu zdecydowanie za krótkie i za nisko osadzone (wyższe osoby kolana pod brodą), mało miejsca na nogi z tyłu (pełne zaskoczenie przy tych gabarytach zewnętrznych). Silnik słabo wyciszony, ale przy ruszaniu brzmi conajmniej jak V6 :-)

Andrzej2009-05-23

Każda trasa. Jeżdżę najwięcej po drogach asfaltowych ale zaliczyłem już piaskownię (kilka razy), pustynię Błędowską (2 razy), różne bezdroża a nawet schody na tamie. Ogólnie rewelacja.
Biorąc pod uwagę masę samochodu to jego dynamika jest wystarczająca. Wyprzedzanie nie stwarza problemów. Silnik jest bardzo elastyczny.
Fotele drugiegorzędu posiadają trochę zbyt krótkie i nisko położone siedzisko dla wysokich pasażerów. Ogólnie fotele są wygodne choć przednie mogłyby być minimalnie szersze.
Mam uwagi tylko do karoserii ponieważ we wszystkich modelach odpada farba przy listwie ozdobnej tylnej klapy. Przypuszczam, że jest to spowodowane brakiem elastycznej uszczelki dystansowej.
Słaba widoczność przy parkowaniu, ale poza tym bez uwag.

2011-02-15

bardzo dobry samochód sprawdza się w trudnych warunkach zwłaszcza zimą .Jedyna uwaga to mocniejszy silnik.

2010-07-17

bardzo dobry samochod mogl by byc mocniejszy silnik

2008-08-16

maly promien skretu

Średnie oceny NISSAN PATHFINDER

Osoby zainteresowane autem Nissan Pathfinder brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Volvo XC 90.

Nissan Pathfinder

Nissan Pathfinder

Volvo XC 90

Volvo XC 90

Najciekawsza opinia użytkownika o Nissanie Pathfinder

Nissan Pathfinder 2500 dCi 174KM 2006r. terenowy

Wystający przód utrudnia trochę widoczność tego co przed maską, z tyłu kamerka cofania znacznie poprawia widoczność :-), lusterka są wielkie.

Duży bagażnik z możliwością niezależnego składania 3 tylnych foteli bardzo się przydaje. Przedni fotel pasażera składany - przewoziłem blat do kuchni 2,2m z zamkniętym bagażnikiem. Składana 2-częściowa harmonijka zamiast rolety w bagażniku to trochę archaiczne i mało wygodne - nie ma co z nią zrobić jak bagażnik zapakuje się pod sufit. Ergonomia deski bez większych zastrzeżeń, materiały wykończeniowe raczej mało luksusowe, ale za to plastik łatwiej się czyści :-) Problemów z karoserią na razie odpukać brak.

Samochód prowadzi się nadspodziewanie dobrze jak na te gabaryty. Nawet przy większych prędkościach. Jestem przed wymianą klocków i tarcz więc może dlatego ocena hamulców trochę niższa ale radzą sobie z tą masą. Mam kamerę cofania, bez tego parkowanie na początku może być kłopotliwe, szczególnie dla osób przesiadających się z mniejszego samochodu. Plusem są wielkie lusterka.

Przy przeglądzie wymieniono wahacz i drążek stabilizatora (na gwarancji). Niestety po zakopaniu się w śniegu padło sprzęgło, ale to raczej wynik stylu jazdy poprzedniego właściciela samochodu. Części do tanich nie należą ale to raczej u nas standard.

Jest dobrze. Brakuje mi trochę podgrzewanej szyby przedniej.

Bez problemów.

Nissan Pathfinder: terenowy, van

Nissan Pathfinder: benzyna, olej napędowy, turbo diesel

Nissan Pathfinder: 2.5, 2.6, 4.0

Nissan Pathfinder: 2008, 2007, 2006, 2005