Nissan Qashqai opinie, oceny użytkowników, Nissan Qashqai spalanie terenowy (strona 1)

Opinie o samochodach Nissan Qashqai

terenowy

Åšrednia ocena: 7.26/10

Nissan Qashqai spalanie (l/100km)

Oceny NISSANA QASHQAI

2008-09-13

Samochód jest moim zdaniem przereklamowany, mimo akcji promocyjnej pokazujÄ…cej go jako konstrukcjÄ™ przeÅ‚omowÄ…, tak naprawdÄ™ jest tylko japoÅ„sko-francuskim odpowiednikiem golfa czy astry. Tym niemniej ciekawa, zwracajÄ…ca uwagÄ™ stylistyka samej bryÅ‚y i jeszcze ta lekka muskulatura... . MuszÄ...
Mocny, elastyczny silnik i jedwabiÅ›cie pracujÄ…ce sprzÄ™gÅ‚o - to najwiÄ™ksze zalety tego auta. Dźwignia biegów przesuwa siÄ™ krótkimi, precyzyjnymi, lekkimi skokami, zmiana przeÅ‚ożeÅ„ to przyjemność. Przez system dopalania czÄ…stek staÅ‚ych samochód już dwa razy byÅ‚ w serwisie. Jak siÄ...
Samochód jest głośny, denerwują trzaski i skrzypienia niechlujnie montowanych plastików i tylnej półki. Przednie fotele krótkie i niewygodne na dalszych trasach. Podwyższając siedzenie kierowcy, przód siedziska automatycznie się pochyla w dół, przez co łydki tracą podparcie.To rozwi...
Rażą twarde i podatne na zarysowania plastiki i nie pomaga tu nawet ich gumowana powłoka. Konsola zegarów jest mało czytelna i trudna do utrzymania w czystości. Sterowanie elektrycznymi szybami, klimatyzacją komputerem pokładowym i tempomatem jest nieprzemyślane i chaotyczne (jest to najgł...
"Miękki" układ kierowniczy. Zawieszenie hałaśliwe, gdy na zakręcie pojawiają się wyboje - traci stabilność. Hamulce bardzo sprawne, łatwo dozować siłę hamowania.

2010-07-14

za taką cenę jaką oferują w polskich salonach NISSANA, uwzględniając standardowe wyposażenie w Polsce nie ma lepszego. trochę tu trochę tam by coś człowiek chciał innego. druga strona inplus to cena i wygląd. oczywiście wszystko jest kwestią gustu. gorąco polecam samochód.
są opinie, że wozi przy koleinach wzdłużnych do drogi. może i tak ale przy prędkości 110 - 120 km na pewno NIE. To nie jest VW lecz nie renault. Coś pośrodku.

2011-02-14

Nietuzinkowy wygląd, zacięcie sportowe, wygoda i ergonomia. Do tego sprawdzona niezawodność. Jestem bardzo zadowolony. Niestety, spalanie nie jest małe, ale zgodne z przewidywaniami.
Dynamiczny silnik, szczególnie można to odczuć powyżej 80km/h. Ten model posiada dodatkowo napęd 4WD. W zimie niezastąpiony.
Bardzo wygodne przednie fotele. Podwyższone miejsce za kierownicą sprawia dużo przyjemności. Tylna kanapa jest mniej komfortowa. Dzięki dobremu wyciszeniu bardzo często w użyciu jest obrotomierz.
Wnętrze wygodne choć po wyglądzie zewnętrznym samochodu można oczekiwać troszkę obszerniejszego. Miejsca dla pasażerów w sam raz.
Dzięki bardziej sportowemu zawieszeniu świetnie pokonuje zakręty.

2009-07-07

Autko godne polubienia, ma swoje zalety i wady ale wszystkiego mies nie można.
Teraz po 1,5 uzytkowanie wolałbym wersje 2,0. 1,5 troche mułowaty na 1-2 biegu póxniej sie jakoś kula bolid f1 to to nie jest:) Na misto idealny jeżeli nie jestes dresierzem i nie startujesz z piskiem opon z pod świateł. na trasie jest ok.
Kożystam z samochodu do pracy czesto odwiedzam bydowy więc zawieszenie mi pasuje . Fotele przednie ok. Tylne to dramat . Samochód dla 4 osobowej rodziny z dziecmi powyżel 12 lat Nie kupować !!! Z tyłuy siedzi sie tragicznie ciasno a zwłaszcza podczas długiej jazdy. Ja mam dwójke maluchów r...
z przodu jest ok. jeżeli jeździsz często sam lub z jednym pasażerem z przodu. Z tyłu beznadzieja. Materiał
Po 1,5 roku cos stuka z tyłu. Duże lusterka ułatwiaja parkowanie. Hamulce ok poprawiły sie po wizycie w serwisie po 20 tyś.

Zdzislaw2016-05-21

Jezdzilem w zyciu wieloma markami, nigdy dotychczas tak wspanialym autem. Jestem Niemcem i jezdzac po drogach widze ze Qashqaj jest coraz bardziej docenianym autem. Mimo Blokad, na drogach jest coraz wiecej tej marki.
Jedstem sam kmosultantem, technicznym RENAULT. Te produkty sa najardziej przyzwoite jakie znam, mam drugie auro osobowe Renault mini van- Modus wlasciwie Grand. Nie pozbede sie go nigdy, jest niezawodny.
Fascynacja tylko nic oprocz1
Wypiera wszystkie Niemieckie marki!
Wsiadajac do tego auta czuje sie tak jakbym siedzial u mamy na kolanach. Propozycja unikac Niemiewckich wyrsztatow, Debile i idioci, mialem problem z Filtrem, czastek stalych, Debil DE zalecil sonde lambda, przeplywomierz, katalizator, i filter czastek. Jestem Polakie a nie debilem kupilem Tester za...

Åšrednie oceny NISSAN QASHQAI

Osoby zainteresowane autem Nissan Qashqai braÅ‚y także pod uwagÄ™ zakup innego samochodu. Najczęściej byÅ‚ to samochód: Renault Kadjar.

Nissan Qashqai

Nissan Qashqai

Renault Kadjar

Najciekawsza opinia użytkownika o Nissanie Qashqai

Nissan Qashqai tekna 2000 140KM 2009r. terenowy

posiadam w swym modelu skrzynie CVT. to nie jest demon przyspieszenia lecz bardziej ekonomicznej jazdy. i w takiej kategorii rozważałbym kwestie przyspieszenia. ponieważ dla mnie nie ma ona dużej wartości oceniam ją dobrze- poprostu. elastyczność - powyżej 60-70 km/h zaczyna się jazda. ekonomiczność dwulitrowej benzyny - maks. zasięg 756 km polskiej trasy. Tyle przejechałem od zatankowania pełnego do rezerwy. spalanie znacznie zwiększa się w zależności od wiatru (bryła samochodu)

mam na wyposażeniu kamerę cofania. powiem tak. przy takich lusterkach bocznych nie potrzeba jest żadnych czujników cofania ale kamera to całkiem coś innego. 1- szpan 2- naprawdę ułatwia max. bezpieczny podjazd do ściany, innego samochodu itp . KAMERA - super sprawa.samochód nie jest kolosem i zamontowane lusterka boczne w zupełności wystarczą do poprawnego parkowania tyłem lub przeglądu sytuacji drogowej na drodze.

wyciszenie - nie ma żadnego. słyszysz kamyszki, piasek, przy 140km/h wiatr. Przy pełnym obciążeniu lub przy czteroosobowej rodzinie zawieszenie pracuje dobrze. gdy jedzie się samemu coś nie jest do końca tak jak być powinno. ponieważ nie znam się na tym luzie w tym temacie. Osobną kategorią jest komfort jaki dają fotele. to coś extra. tył i przód zdecydowana 10-tka.

pojemnośc bagażnika 410 litrów. dwie lodówki turystyczne , dwie walizki, torba sportowa, dwie zgrzewki wody min. klatka królika, dwa spiwory. i pewnie jeszcze bym coś upchał ale nie było potrzeby. spoko na dłuższe wypady. sprzęt do nurkowania niestety no nie. W tym dziale z czystym sumieniem daje 10.

zero problemów auto nowe. koszty kompletnie nie mam pojęcia. daje 10 ponieważ coś muszę niestety zaznaczyć.kompletna bzdura tej ankiety.

by upalnym latem szyba podczas deszczu nie zaszła mgła trzeba użyć..., by zimą odparować szybko przednią szybę trzeba zrobić...itd, itd. poprostu trzeba bezwzględnie przestudiować instrukcję i wszystko działa jak należy. Ale trzeba przeczytać!!!!daje 9 ponieważ uważam iż mimo wszystko przednia szyba zimą powinna się szybciej odmrażać choć źle nie jest w porównaniu z innymi autami.subiektywna ocena.

bez awariii. dla mnie za mało rozbudowana.

Nissan Qashqai: hatchback, mini-van, roadster, terenowy, van

Nissan Qashqai: benzyna, olej napędowy, turbo diesel

Nissan Qashqai: 1.4, 1.5, 1.6, 2.0

Nissan Qashqai: 2015, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007