Opel Vectra opinie, oceny użytkowników, Opel Vectra spalanie 2005r. (strona 1)

Opinie o samochodach Opel Vectra

2005r.

7.62/10

Opel Vectra spalanie (l/100km)

miasto 9.68/10.30 8.70
trasa 6.74/7.63 6.25
cykl mieszany 8.54/8.90 7.65

Vectra

OCENY OPLA VECTRA

Silnik bardzo dobry 20000km i nic oleju nie pobrała w zimie nie zawiodła mnie nawet przy -22 a co ciekawe okazało sie ze wszystkie swiece zarowe spalone,mam do tego silnika pełen szacunek.Skrzynia automat ale spoko,jak to zacznie szwankowac to ja sprzedam bez dwoch zdan.
Wewnatrz i zewnatrz jest bardzo dobrze,bryła mi sie podoba, srodek nie niszczy sie w duzym stopniu nie ma sie do czego przyczepic .karoseria ocynkowan tak wiec rdzy zadnej nie ma.

jeśli będzie się viki sprawowac tak dalej, chyba kupię takie samo auto za kilka lat lub jej następcę...
zdecydowanie elastyczny i wybaczający błędy
wygodne, duże, przestronne. Z tyłu dla wysokich osób moze być problem z głową. Komfort jazdy taki sam przy pełnym obciążeniu
bardzo dobre wykonanie detali. minimalistycznie, tak jak lubię
bardzo dobrze się prowadzi, szczególnie w trasie i na długich odcinkach, fotele wygodne itd... jedynie przy parkowaniu bez czujników udało mi sie zaliczyć kilka donic

Dla mnie super auto następne INSIGNIA
Powyżej 120km/h silnik zaczyna wyć
Super wygodne auto polecam
Ładny Fajny Mi się podoba
Fajnie się jeździ ale vw jest bardziej precyzyjny.Słupki troche zasłaniają widok do tyłu.

Dziura w gazie jak to dieslu ale spalanie w okolicy4,5-6,0litra - coś za coś
Zaskakująco niewygodne fotele z tyłu (wygięte tak że przy dłuższej jeździe bolą plecy (potrzebna jest poduszka)
bardzo czuły układ kierownicy przy jeździe wolnej i sztywny przy szbkiej

Jest odczuwalna granica, gry załącza się turbo, wtedy potrafi wcisnąć w siedzenia. Przed wymianą końcówek wtryskiwaczy silnik pracował nierówno, jakby się dławił. Po wymianie - jak ręką odjął.
Samochód bardzo dobrze się prowadzi

ŚREDNIE OCENY OPEL VECTRA

7.1/10
9.7/10
7.2/10
6.8/10
6.5/10
5.8/10

Osoby zainteresowane autem Opel Vectra brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Opel Astra.

Opel

Vectra

Opel

Astra

Najciekawsza opinia użytkownika o Oplu Vectra

użytkownik: Grzesiek

Opel Vectra C 2200 125KM 2005r. kombi

prosze brac lekka poprawke na to co pisze gdyz to tylko moje odczucie itylko moze ja mam jakies problemy z tym autem,jezdze jako kierowca zawodowyciezarowkami,ajak wsiade do viki to zaraz cos w niej znajde złego,nie wiem moze to zboczenie zawodowe.najlepiej sprwdzcie sami jaka to nyska.Nie zachecam i nie odradzam,przeciez wszystkie samochody sie psuja

Auto trzeba wyczuc,ma do tyłu takie zaokraglenia ze nie wiadomo gdzie sie konczy,ale dla mnie spoko.

Z zawieszeniem miałem problemy bo mało kto potrafi ustawic geometrie, tz.wszyscy umieja a cos jednak nie wychodzi i oponki tnie na głuoia metrowke widac było ze jest zle.Pojechałem do fachowca starej daty i od tamtej pory jest wszystko ok.na naszych drogach wszystkie dołki nierownosci słychac strasznie zawieszenie twarde ale jezdze bo młody woz.jeszcze poczeka czy mnie zaskoczy

Mam to auto od roku,fachowcy nawet w serwisie nie umieli ustawic geometri koł.nie wiem co sie dzieje ze wspomagamiem teraz sie naprawiło ale jak było ciepło raz było raz nie.diagnoza jezdzic az sie całkiem popsuje. Nie wiem co pisac o tym aucie,nie mam juz do niej siły-wybaczcie ale chyba sprzedam,głosno w srodku na nierownosciach.Dodam ze samochod jest po lizyngowy i po servisowy,ogolnie tragia,wczesniej miałem dwie omegi vectra przy nich to taczka. Nie wiem moze tylko mi sie tak trafiło

Elektryce dałem 6 ale nie wiem czy słusznie przez to wspomaganie, gdyz jest hydrauliczno elektryczne i nie wiem czy to wina hyda czy elektry,elektronika bez zastrzezen

Pełna opinia o Opel Vectra C 2200 125KM 2005r. kombi »

Opel Vectra: coupe, hatchback, kombi, liftback, roadster, sedan (limuzyna)

Opel Vectra: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Opel Vectra: 1.4, 1.6, 1.7, 1.8, 1.9, 2.0, 2.2, 2.3, 2.5, 2.6, 2.8, 3.0, 3.2

Opel Vectra: 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990, 1989, 1987, 1986