Volkswagen Passat opinie, oceny użytkowników, Volkswagen Passat spalanie kombi (strona 3)

Opinie o samochodach Volkswagen Passat

kombi

Średnia ocena: 8.30/10

Volkswagen Passat spalanie (l/100km)

10.28/11.77
7.50/9.07
9.26/10.46

Oceny VOLKSWAGENA PASSAT

miikkii2009-06-23

masakra-nie polecam.moze gdyby to nie było moje wsoaniale kochane auto które miało sie nie psuć i dowaliło mi taką serią dziwnych rzeczy to bym to sobie jakoś tłumaczył,natomiast po tym cyrku kategorycznie negatywna opnia!
Bardzo duża elastyczność! z 50km/h na 5 biegu jak dodam gazu to (nie od razu-wiadomo) dość szybko przyspiesza i łapie obroty.skrzynia biegów haczy,za krótki 2gi bieg :/ silnik spoko,tylko turbina wali olejem przy tym przebiegu to dziwne:/ przebieg potwierdzony po n-rze VIN
zawieszenie raczej twarde do polski słabo si enadaje. fotele wygodne,w ogole nie trzymają na zakrętach, regulacja w 3 płaszczyznach z tyłu kupa miejsca,pełen komfort wyciszenie niezłe do 120km/h
Bardzo dużo miejsca z przodu i z tyłu,obsługa raczej ok-nie narzekam bagażnik pojemny-w końcu kombi jakośc materiałów średniawka zeby po 128000 kierownica byla starta?????!!! i nic nie robiąc poza otwieraniem drzwi i okien ze wszystkich trzymadełek na drzwiach schodzi warstwa farby czy...
Na nierównościach beznadzieja.aż się boję że się rozleci.prowadzi się dobrze.nic wybitnego,ale nic do zarzucenia.hamulce mogłyby być troszkę lepsze bo jak się nagrzeją to tracą dobre 20% skuteczności.problemy z parkowaniem,lub ich brak to kwestia umiejętności kierowcy

Rafał2010-02-20

Według mnie vw passat to samochód przeciętny a jednak cieszy się dobrą opinią dlatego jego dobrą stroną jest stosunkowo dobra cena przy odsprzedaży.
Przejechałem tym wozem ok 150 tys km. Samochód wydaje się być solidny jednak ciągłe kłopoty jak nie z przepływomierzem (wymieniałem go 3 razy) to z regeneracją turbiny, to generalny remont silnika (pomimo regularnych przeglądów rozwaliło mi głowicę właściwie bez powodu). O ile wszys...
Jestem pełen uznania po 300 tys nadal cicho i komfortowo silnik z uwagi na pompowtryskiwacze stosunkowo głośny
Wnętrze po 10 latach wyglądało zaskakująco dobrze . Welurowa tapicerka trzymała się świetnie i wyciszała wnętrze, plastiki nie trzeszczały a całość nadal sprawiała wrażenie auta klasy wyższej. Jedyny minus to łuszczące się plastiki wewnętrznych uchwytów drzwiowych.
Na zakrętach może trochę rzucać ale poza tym zawieszenie b. dobrze wybiera nierówności pełen komfort

2010-02-20

Polecam dla mających małe dzieci lub małą firmę(mój przypadek).Prawdziwe auto dla sknerusów.Moja porada jest poparta praktyką w częściach samochodowych-wiem które się psują a które nie.
Osiągi niezłe jak na 90KM i 14ookg wagi. Przy zadbanej turbinie nawet 15-to letni dziadek daje radę.
Twardośc typowego VW nie dziwi jeśli ktoś już kiedyś miał do czynienia z tą marką.Fotele dośc twarde co sprzyja długim dystansom.Przy komplecie pasażerów trochę wynosi z zakrętów ale to przecież spore kombi.Wyciszenie jak na diesla lat 90-tych raczej w normie.
Mistrzostwo świata jeśli chodzi o ilośc miejsca w środku.Żaden konkurent nie ma tyle m-ca z tyłu.Ergonomia w normie jak to w VW.Duży bagażnik też robi robotę. Jakośc materiałów dobra.W moim dziadku trochę gnije klapa i pojawiają się parchy na rogach drzwi i błotnikach.Ogólnie i tak...
Układ jezdny ogólnie ok.Trochę słabe hamulce jak na tą masę.

Michal2009-06-21

nie bede sie rozpisywal. Ogolnie bardzo dobry samochod. Mysle ze kazdego stac na jego utrzymanie.
Powiem tak, nie moge sie czepiac silnika ma on 110KM i to wystarcza w zupelnosci do jazdy na trasie czy z pod swiatel.Zawsze mozna kupic samochod z mocniejszym silnikiem jezeli ktos lubi przycisnac. Ja nie nazekam.
Zawieszenie sprawuje sie super, jest bardzo komfortowe, dobrze zestrojone. Nie jest ani za miekkie ani za twarde. Jedyna wada jest delikatnosc przednich wahaczy,raczej czesto trzeba wymieniac.Jezeli chodzi o komfort jady i przestrzen to uwazam ze jest super, duzo miejsca i wygodne fotele. Wyciszenie...
Jak juz napisalem wczesniej, bardzo duzo miejsca z przodu i z tylu. Ergonomia, wszystko pod reka, prosto i wygodnie. Wnetrze bardzo ladne (kwestia gustu)Bagaznik b.duzy, podloga rowno z krawedzia zaladunkowa. Karoserja bardzo dobra, ocynk, ladna klasyczna linia nadwozia(kwestia gustu).
Prowadzi sie samochodzik znakomicie, jest duze wygodne, poprostu plynie sie po drodze. Jezeli chodzi o parkowanie to nie jest tak zle biorac pod uwage wielkosc samochodu, ogolnie widocznosc bardzo dobra.Hamulce ma dobre ale jezdzilem samochodami z leprzymi.

2011-02-14

auto mało awaryjne, tak jak człowiek, musowo co jakis czas gruntowny przegląd, przy najmiejszej oznace jakichś nieprawidłowości należy wymienić dany detal, ponieważ może nastąpić zużycie łańcuszkowe. np. luz na jednej tulei wahacza, nie wymienione natychmiast, - efekt, wymiana 2 wahac...
Silnik naprawdę elastyczny, jedyny minus, trochę duże spalanie po mieście, 12-13litrów, można zejść do 9, ale to ma być przyjemność z jazdy, a w takim przypadku, coś za coś. co niektórzy narzekają na wałki rozrządu, ja uważam, że jak się szkłem d... wyciera to potem są skutki. ...
nie mam nic do dodania, jeździłem różnymi autami, obecnie mam 3, mogę tylko powiedzieć, że jeżeli auto nie było bite, to nic nie szumi, jeżeli jest oryginał, w porę wymieniany, to nic nie dobija i nie huczy!
wszystko perfekcyjnie dobrane, miałem Paska b6, nowy model, i muszę powiedzieć, że w c5 lepiej mi się siedzi
naprawdę bezproblemowe autko, w prowadzeniu, trochę drogie wahacze, ponieważ należy wymienić w całości, nie polecam podróbek

Średnie oceny VOLKSWAGEN PASSAT

5.1/10

Osoby zainteresowane autem Volkswagen Passat brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Peugeot 301.

Volkswagen Passat

Volkswagen Passat

Peugeot 301

Volkswagen Passat: coupe, hatchback, kombi, sedan (limuzyna)

Volkswagen Passat: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Volkswagen Passat: 1.4, 1.6, 1.8, 1.9, 2.0, 2.2, 2.3, 2.5, 2.7, 2.8, 4.0

Volkswagen Passat: 2014, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990, 1989, 1988, 1985, 1983, 1980