Volkswagen Passat opinie, oceny użytkowników, Volkswagen Passat spalanie (strona 7)

Opinie o samochodach Volkswagen Passat

Średnia ocena: 8.29/10

Volkswagen Passat spalanie (l/100km)

10.48/11.73
7.76/9.10
9.25/10.43

Oceny VOLKSWAGENA PASSAT

2008-08-13

Sprawdziła się sprężystość przyspieszenia podczas ucieczki z torowiska przed zamykającymi się automatycznie rogatkami w Czechach. Pamiętajcie gdyby wam się zdarzył taki przypadek, automatyczne rogatki ręcznie można podnieść - mają specjalny mechanizm niesprzęgający.
Jest ok, pomimo silnika w dieslu autko jest komfortowe. Fotele w tej wersji są wygodne zarówno przednie jak i tylne.
Jest wiele miejsc niewykorzystanych w aucie lecz nie widać braków a nawet potrzeby powiększenia ilości schowków. Niezadowalające jest zużycie naturalne elementów plastikowych pokrytych gumową warstwą która po 7 latach eksploatacji ma tendencje wycierania się co nie najlepiej wygląda. Ka...
Układ jezdny na wysokim poziomie, żadnych problemów z wykonywaniem manewrów na zakrętach. Auto doskonale trzyma się drogi, testowane podczas złych warunków pogodowych (mocna ulewa) - jestem zadowolony z wyników.

2010-02-17

Ten samochód jest prawie idealny, prawie, bo ideałów nie ma nigdzie na świecie. Ja go uwielbiam i bardzo polecam
Samochód z tą wersją silnika jest jak pocisk, przyspiesza błyskawicznie, jest bardzo dynamiczny i elastyczny.
Samochód ten ma dosyć twarde zawieszenie, ale to kwestia przyzwyczajenia... mnie odpowiada. Należy też wspomnieć, że przy dużych predkościach niestety silnik dosyć głośno pracuje (uszu jednak nie rozrywa)
Fotele są wygodne, z tyłu bardzo dużo miejsca na nogi, z przodu też wygodnie. Ergonomiczne rozmieszczenie przełączników. Jedynym mamkamentem jest dosyć kłopotliwe składanie tylnych foteli w celu powiększenia bagażnika, ale tego przecież ne trzeba robić codziennie:)
Auto prowadzi się świetnie zarówno na suchych jak i śliskich nawierzchniach. Jest bardzo zwrotny, łatwo się manewruje. Problemem mogą być jego gabaryty zwłaszcza dla osób, które tak ja przesiadły się do niego z maluszka;)

grzegorz2010-02-16

Samochód dla posiadaczy zasobnego portfela, poza tym ładna sylwetka i komfort daję nam wysoką klasę użytkową.
Auto ma słabe przyspieszenie ale masa robi swoje. Silnik dość elastyczny nie potrzebna jest częsta redukcja biegów. Moim zdanie brakuję jeszcze jednego biegu bo mimo 6-cio stopniowej skrzyni biegów to n atym ostatnim biegu obroty są bardzo wysokie co wcale nie daje oszczednosci.
zawieszenie dość twarde ale daje radę. Komfort jazdy i wyciszenie wnętrza jak to w limuzynie-ok.
jedyne zastrzeżenie mam do przycisków do sterowania komputerem w kierownicy- bardzo szybko wyciera się guma z jakiej są zrobione.
Auto trochę za niskie np. na progach zwalniających przy prawie zerowej prędkosci za każdym razem jest przycierka- większość przypadków to winne są chlapacze ale szczególną uwagę należy zwracać na progi które zafundowali nam drogowcy czyli za wysokie i za krótki co przy tej długości...

2010-07-26

samochod bardzo wygodny komfortowy jak na kombi oczywiscie . Pojemny i pakowny na wczasy z rodzina 4 osobowa bez problemu jednak awaryjnosc zbyt duza i naprawy kosztowne
elastycznosc tego samochodu zadowalajaca 310nm robi swoje skrzynia biegow wygodna w miescie choc awaryjna ja miałem z nia kłopoty ale moze dla tego ze ktos przede mna nie raczył nawet wymienic fluidu w skrzyni silnik pracował rowno fajnie i głos v6 super co prawda nie jak v8 ale moze byc pod...
bez zastrzezen choc zawieszenie drogie w naprawie i nie na nasze drogi za szybko sie wybija wyciszenie bez zarzutu fotele wygodne regulowane w w ielu płaszczyznach
duzo miejsca z przodu i z tyłu jakosc materiałow srednia karoseria jak na auto 10 letnie bez zarzutu zero korozji
odczucia z jazdy tym samochodem pozytywne wygodny widocznosc przy parkowaniu bardzo dobra hamulce wystarczajace układ kierowniczy w miare precyzyjny ogólnie ok

2010-01-23

auto mimo wieku jest rewelacyjne niski koszt zakupu, niskie ceny czesci a przy tym wygodny i duzy samochod dla calej rodziny. gdyby nie jego wiek i slabe wyposazenie (jak na czasy dzisiejsze) to byl go nie sprzedawal
zawsze mial odpowiedni zapas mocy jednakze nigdy nie byl traktowany jako rajdowka
auto dosc twarde (z racji wersji bylo fabrycznie usztywnione i lekko obnizone o 23mm)fotele wygodne bdb trzymajace w zakretach
jak sie jezdzilo z tlu to nie wiem zawsze jezdzilem z przodu ;-), natomiast ma bardzo duzo miejsca na tylnej kanapie sprawdzilem porownujac z octavia '97, oraz peugeotem 406 przekladajec foteliki moich dzieci pasaat zawsze wygrywal. z przodu miejsca pod dostatkiem wszystko w zasiegu reki, bagaznik m...
auto nigdy mnie zawiodlo, z reszta bylo traktowane jak czlonek rodziny, na czas naprawiane, pakowne i wygodne na dlugie rodzinne wyjazdy.

Średnie oceny VOLKSWAGEN PASSAT

Osoby zainteresowane autem Volkswagen Passat brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Peugeot 301.

Volkswagen Passat

Volkswagen Passat

Peugeot 301

Volkswagen Passat: coupe, hatchback, kombi, sedan (limuzyna)

Volkswagen Passat: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Volkswagen Passat: 1.4, 1.6, 1.8, 1.9, 2.0, 2.2, 2.3, 2.5, 2.7, 2.8, 4.0

Volkswagen Passat: 2014, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990, 1989, 1988, 1985, 1983, 1980