Volvo 850 opinie, oceny użytkowników, Volvo 850 spalanie diesel (strona 1)

Opinie o samochodach Volvo 850

Średnia ocena: 8.92/10

Volvo 850 spalanie (l/100km)

Oceny VOLVO 850

2009-05-23

To mój siódmy samochód. Miałem 2 fiaty, bmw, 2 hondy, poloneza... Następne będzie volvo, z pewnością.
Głośno trochę przy prędkościach rzędu 140 - 160 km.h. Pasażerowie zadowoleni z przestrzeni i siedzeń.
Karoseria świetnie zabezpieczona przed korozją, podobno nie dotyczy podwozia ani tylnej klapy:) i chyba tak jest. ergonomia szwedzka, trochę dziwnie to może wyglądać, ale jestem konserwatystą samochodowym i uważam, że kwadratowy samochód może mieć także nieco kwadratowy środek. i tyle.
Samochód dla kogoś, kto ma już kilka lat prawo jazdy i wie, co się dzieje na drodze. Pakowny, stabilny, wygodny.

Łukasz2010-02-18

Uważam to za najlepsze autko jakie miałem do tej pory a było ich już kilka
Jedyny mankament to słabej jakości cienki plastik przy samym podszybiu, który w czasie mrozów lubi pęknąć ale pęknięcie jest zazwyczaj praktycznie nie widoczne
Wspaniałe auto rodzinne,duże, komfortowe, bezpiczne,praktycznie w porównaniu z innymi autami bezawaryjne

kryspin2009-04-26

850 diesel jest cool
Samochód 13 letni i rdza wyłacznie drobne slady na przedniej masce
Układ kierowniczy super jak na duże, długie i ciężkie auto. Łatwe w parkowaniu. ABS działa skutecznie i dobrze

2008-03-03

Bardzo dobrze wyposażony samochód,wysokiej jakości w stosunku do rocznika.
Silnik z audi,sprawdzony,bardzo dobra wersja
Super zawieszenie,w tym modelu trochę drogie wahacze przednie
Wygodne,przestrzenne,lux
Zwrotne,zgrabne

2009-07-15

ryk silnika wysokopreznego przy załaczaniu sie turbinki jest piekny to auto mozna polecic tylko trzeba znalezc zadbany egzemplarz;)
z wyciszeniem troche słabiej ale to w niczym nie przeszkadza:)
...
...

Średnie oceny VOLVO 850

9.8/10
5.1/10

Osoby zainteresowane autem Volvo 850 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Volvo 940.

Najciekawsza opinia użytkownika o Volvo 850

Volvo 850 855 2500 tdi 140KM 1996r. kombi

Silnik 140 km tdi - 5 cylindrów. pięknie gada (jak jest ciepły), wymaga tylko zabiegów konserwacyjnych i traktowania jak normalnego diesla - czyli brak kopania na zimno. Nie ma kłopotów z prędkością, wyprzedzaniem, jedyne ograniczenie to głowa kierowcy. nie jest to samochód (żadne volvo 850) dla leszcza, który chce poszpanować, bo się zabije i narobi jeszcze innym szkody.

Krowa, krowa. Ale jak pięknie manewruje! i wierzcie mi, małe samochody się chowają.

Koszty napraw są normalne lub średnie. To nie jest astra. A na częściach nie warto oszczędzać. Raz wymienione cokolwiek, służy 100 lat.

Nie mam klimy, ale wentylacja jest bardzo dobra. ciekawe rozwiązania, sporo ich. długo się uczyłem ustawiania.

Nie zgłaszam problemów, mimo poważnego przebiegu.

Volvo 850: kombi, sedan (limuzyna)

Volvo 850: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Volvo 850: 2.0, 2.3, 2.4, 2.5