Opinia Opel Astra ISUZU 1.7 ISUZU 82KM (turbo diesel) kombi 1995r., ocena użytkownika (4vj)

Opel Astra ISUZU 1995r. - opinia użytkownika

silnik: 1.7 ISUZU 82KM (turbo diesel)

wyposażenie: ABS

data oceny: 2008-02-11

nie gazować na zimnym silniku, a pyzatym myślę ze ten silnik jest nie do zajebania. TERAZ COS MI SZUMI W SKRZYNI BIEGóW JUZ OD DLUSZSZEGO CZASU, ALE DOLALEM OLEJU I JEZDZE DALEJ :)MOZE SIE NIE ROZSYPIE. Jak ktos ma poduszki to bym na nie nie liczyl, ja przyjebałem dość mocno i ani jedna sie nie otworzyła jedynie pasy pasażera sie dopięły, bo maja taki system.

Wszystkim, napaleńcom też, ale trzeba oszczedzac hamulce bo mozna tarcze szybko powahlowac i bedzie telepalo, ale to chyba w kazdym.

Auto do jazdy nie do grzebania, praktycznie nic sie nie psuje. Ja w swoim podkręciłem troszkę dawkę paliwa, wywaliłem katalizator( nie polecam zastępować go zwykła rura bo warczy, należy wsadzić strumienice), troszkę przyspieszyłem zapłon bo na początku był zmylony(chyba szwaby coś źle ustawili zapłon) Z dawką należy uważać bo można przedobrzyć i kopci, tak o 1/4 obrotu max. Teraz dałem dawkę na swoje miejsce i też nie jest źle.

slabe serwo hamulców, troche wynosi przy szybkiej jezdzie, uklad kierowniczy jakby troche gumowaty, ale nie jest najgorzej.

silnik po 190 tys nadal żyleta, jedzie jak 1,9 tdi, 82 konny z isuzu, oleju ani grama nie bierze od wymiany do wymiany, pali w zimie bez problemu, ale turbo pompuje dopiero przy okolu 2800 obr/min. już zaczął troszkę dyma pUszczać.

fotele troche krotkie dla kogos o wzroscie 180 cm, nie najlepiej je oceniam, troche plecy bola bo nie podpieraja krzyza. z tylu miejsca tez nie za wiele aczkolwiek da sie podruzowac na dalsze trasy.

w tym po liftingu od 95 wnetrze juz lepsze. wszystko na swoim miejscu. karoseria nie ma ani grama rdzy nigdzie. ale ja mam sprowadzony z zachodnich niemiec. ponoc te po 95 byly juz cynkowane

NIE MAM ZASTRZEŻEŃ DO OGRZEWANIA

w kombi widocznosc super, najlatwiejsy w parkowaniu jaki mialem.

Malo komfortowe fotele dla wyższych osób.\\r\\nJak sie daje fest w dupe to potrafi spalic 8 litrow maxymalnie. przy jezdzie do 90 km /h spala do 5 litrów.

Jedzie na czerwonej ale dużo słabszy:)