Opinia Opel Corsa viva 1.4 16V 90KM (benzyna) hatchback 1996r., ocena użytkownika (6bh)

Opel Corsa viva 1996r. - opinia użytkownika

silnik: 1.4 16V 90KM (benzyna)

data oceny: 2008-02-13

stan skrzyni biegów-dobra skrzynia automatyczna to taka gdzie nie odczuwa sie szarpania przy zmianie biegu, samochód musi ruszyć sam bez dodania gazu.

nigdy nie przełaczać biegów podczas postoju np. światłach na N- zawsze ma być na D- po zakończeniu jazdy pamiętać o ustawieniu dźwigni w pozycji P -parking-unikniemy wtedy błędów- przy następnym uruchomieniu autka- dbając o skrzynię nie musimy sie martwić o to ze sie popsuje!

polecam opla corsę praktycznie wszystkim, a kobietą wersję z automatyczna skrzynia biegów-jazda automatem to czysta przyjemność!

OPEL CORSA to taki samochodzik, który sie nie starzeje, wciąż ma nabywców i cieszy sie popularnością. Są TO SOLIDNE SAMOCHODY O MAłEJ AWARYJNOśCI- A opelek w automacie to dopiero komfort!

Ople to solidne samochody,przemyślane w każdym szczególe,praktycznie bezawaryjne,ja wymieniałam tylko to co wymieniać trzeba-klocki, płyny. AUTOMATYCZNA SKRZYNIA to super rozwiązanie, nie myśli się o zmianie biegu, tylko rozkoszuje jazdą szczególnie w ruchu miejskim-polecam AUTOMATY-polecam OPLE CORSY-które pomimo swego wieku są wciąż na TOPIE!

Ople - ZWINNE SUPER AUTKA-AUTOMATYCZNA SKRZYNIA to super rozwiązanie, nie myśli się o zmianie biegu, tylko rozkoszuje jazdą szczególnie w ruchu miejskim-polecam AUTOMATY-polecam OPLE CORSY-które pomimo swego wieku są wciąż na TOPIE! AUTOMAT przyspiesza nieco wolniej- bo sam sobie wybiera przełożenie-ALE jak mu sie depnie to da rade zrobić to szybciej!

jazda moja corsunią to istna przyjemność-ten samochodzik po prostu płynie-super zawieszenie, nie czuje nierówności na drodze-super. Wygodny, fajny samochodzik

przestrzeń z przodu jak i z tyłu wystarczająca dla dorosłych osób, bagażnik pojemny, wykończenie bardzo staranne- to jest wizytówka opla. Karoseria odporna na rdzę.

ople maja jedna wadę -parujące szyby, ale obecnie są dostępne preparaty, które temu zaradzą- a najlepiej przesmarować boczne szybki szamponem i problem znika!

widoczność w oplu corsie bardzo dobra

automat troszkę więcej pali, jednak warto,wrażenia z jazdy jak i wygoda szybko zrekompensują ten litr więcej.

dobre zawieszenie, solidne, autko dobrze trzyma sie drogi, nie odczuwa sie naszych dziurawych dróg.