Opinia BMW seria 3 E36 1.6 102KM (benzyna) sedan (limuzyna) 1992r., ocena użytkownika (kbs)

BMW seria 3 E36 1992r. - opinia użytkownika

przebieg: 194 km

wyposażenie: ABS

data oceny: 2009-07-14

Lubie szybko,bezpiecznie,ekonomicznie.Auto z 4 osobami dorosłymi i załadowanym bagażnikiem przy średniej prędkości około 100km/h spaliło 6.7l na 100kilometrów.Cisnąc 120-140km spalił 7litrów na 100kilometrów

1- zawieszenie czy nie ma stuków na tylnym zawieszeniu jeżdżąc po nie równościach.Mogą być wybite tuleje metalowo gumowe 2-drgania podczas jazdy przy 50,120km/h bo mogą się okazać opony do wymiany,zarówno z tyłu w postaci wibracji 3-jak po uruchomieniu kontrolka się świeci absu i nie gaśnie ozaczać może czujnik do wymiany absy w tedy nie działają 4 sprawdzić maglownice bo wymiana sporo kosztuje 5 progi czy nie są zaszpachlowane

na wszystko jak przy każdym aucie.Przyznam że do mazdy w ogóle nie zaglądam po za olejem czy jest w normie.

Dla studenta,młodego małżeństwa z dzieckiem,kawalera osób które chcą czuć się inaczej.

Bmw to dobry samochód nie wymaga stałej wizyty warsztatacie o ile traficie na dobry egzemplarz.Pilnować terminu wymiany i można śmigać.Nie należy do aut awaryjnych nie jest też tak trwały jak mazda.Łatwo można sie w nim zakochać.Nie było takiej osoby by się nie spojrzała.kolor czarny diametn metalik.felgi alusy od kompkta e36 świetnie wygłądał.białe kierunki lekko ciemnawe.błysk do perfekcji.Po prostu miodzio.kochane auto.

BMW E36 prowadzi się bardzo dobrze,świetnie trzyma się nawierzchni zwłaszcza Na zakrętach jest jak klej na asfalcie.Dobra widoczność,

Na 102 KM jest wystarczający.Na 3 biegu można go dobrze wkręcić w obroty przy wyprzedzeniu budzi się w nim szatan drogowy.Czuć wtedy że ten silnik śmiga.Dla lubiących szybszą jazdę polecam 318i.Na poszczególnych biegach daje dobrą moc na 3 biegu osiągnołem 110km/h bez wysiłku dla mnie to wystarczy.

Prowadziłem te auto przez 1000kilometrów bez dużych przerw.Jestem bardzo zadowolony aż nie chce się wysiadać,wszystko pod ręką widać przynajmniej że to kierowca rządzi.natomiast z tyłu jazda jest męcząca.Zdecydowanie nie polecam

Karoseria.Bmw e36 ma blachę ocynkowaną.Więc nie powinno być kłopotów z rdzą.Jeśli się pojawi miejsce te mogło być w przeszłości uszkodzone.Jest to auto dla 4 dorosłych osób lub całej 5 - rodziny,auto dla studenta, młodego małżeństwa z dzieckiem

Miałem auto z szyber dachem więc świetnie się spisywał w nocy jak i w dzień.

Bardzo dobra lusterko lewe asferyczne super podczas jazdy zwłaszcza martwego punktu

Bez zastrzeżeń. Jak dbasz tak masz.Świetna sprawa z elektrycznymi szybami, lusterkami czy szyber dachem wszystko pod ręką.

Jeśli traficie na auto bez niespodzianek to super.W przeciwnym wypadku spodka was nie miła niespodzianka.Trafiłem na dotarty egzemplarz.Wymieniłem w nim czuniki abs,reset airbagu,klocki,tarcze,rozrząd kompletny,wymiana progu który był świtnie zamaskowany.Jedno co to sam byłem zaskoczony iż rzadko bywałem u mechanika