Opinia BMW seria 3 e 36 316 i 1.6 i 106KM (benzyna) sedan (limuzyna) 1995r., ocena użytkownika (brj)

BMW seria 3 e 36 316 i 1995r. - opinia użytkownika

silnik: 1.6 i 106KM (benzyna)

data oceny: 2008-08-13

Spalanie duże sięga czasem nawet do 11 litrów zależy równierz od kierówcy nie ma co ukrywać

zawieszenie

Na drogę :D

Każdemu kto chce samochód dobrej marki ale niemieckiej i w dobrym wykonaniu .

Za całokształ dostaje ode mnie 10 pkt w tabeli bdb dlatego ze taka jest prawda

Wydawałobu się że duże ale nie ma miejsca w którym bym nie zaparkowała przodem tyłem super widoczność z każdej strony przestrzenny samochód pojemność silnika może troche za mała przydało by się najmniej 318 czyli 1.8 silnik a jeśli chodzi o napęd na tył to poprostu nie da się opisac to trzeba poczuć .

Chyba nie ma co komentować nie którym się wydaje że co tam 1.6 silnik tylni napęd rozpędza samochód tak jak powinien ale dla kobiety wystarczy i tak się zbiera mandaty :D jak chce się aby nie obrywac radarem to trzeba malucha albo cinkusia chociaż i tym cinkusiem zdobyłam mandat

Samochód ma 13 lat cicho w śródku jedynie co słychać to albo odtwarzacz mp3 i cd a jak nie tylko cichy szum klimatyzacji.

Nie ma na co narzekać komfort jazdy jest OK jak z przodu tak i z tyłu z bagażem i bez niego .Rdza się nie chwyta nawet po 13 latach wiec nie mam co złego jak narzie napisać

No ba jak mówiłam lato klima chodzi bez awaryjnie w zimie ogrzewanie tylnej szyby i wnętrza sprawuje się na bdb.

Jak juz wyżej wspomniałam widocznośc jest bardzo dobra .

OK

spalanie zaskoczyło mnie no ale tak to juz jest prawda jest że w większej pojemności silnika spalanie jest mniejsze ale narazie mam 1.6 i musze sięnacieszyć tym co mam

Jak dowiedziałam się że bede kierować BMW limuzyna przestarszyłam się bo bałam się ze nie bede umiała zaparkowac nic nie bede widziec ale to nie prawda są ludziska którzy sobie fotek ustawiają na anjniższy i widac tylko icgh czubki głowy i sie nie dziwię że maja poobijane beemki ale po prawidłowym ustawieniu fotela . lusterek zaskoczyła mnie Moja bawarka