Alfa Romeo 156 opinie, oceny użytkowników, Alfa Romeo 156 spalanie 1999r. (strona 2)

Opinie o samochodach Alfa Romeo 156

1999r.

Średnia ocena: 7.83/10

Alfa Romeo 156 spalanie (l/100km)

11.81/11.48
8.61/9.01
10.27/10.36

Oceny ALFY ROMEO 156

Marcin2008-10-21

chyba wszystko wyzej opisałem drazniące jest to ze silnik chodzi jak sieczkarnia w kazdej alfie z silnikiem diesla którą na ulicy widze łącznie z moją ale to nie wina silnika tylko osprzętu miedzy innymi kola pasowego ktore jak juz troche jest nadpsute mam namysli gume w srodku tego kola ter...
co tu duzo mowic jak na 136km jest super zastanawia mnie 2.4 20v co potrafi chyba pocisk bo ten silnik jest kot ze startu wiele aut wypada z wieksza moca kolega ma bmw5 2.5 tds 98rok prawie 150km i tylko dym moze powąchac
resorowanie ok fotele przednie ok w wektrze b jest lepiej mowiac mniej wiecej o tej samej klasie samochodu i tym roczniku z tyłu bardzo mało miejsca za mną mogą siedziec tylko dzieci wyciszenie dobrze tu nie jest tragicznie tez nie mogło by by lepiej cichy nie jest
ilosc miejsca opisałem wczesniej wygodna jest bagaznik ok materjały dobre mogły by byc lepsze ale nie narzekam karoserja ok
Prowadzi sie super moja druga alfa a mialem ponad 10 aut i prowadzilem duzo samochodów jak narazie nr 1 słaby skret mógł by byc lepszy ale zato jeden obrót kierownicy na trasie super zawracanie wychodzi gorzej parkowanie tyłem słabo widoczność dobra hamulce igła tylko sportowe auta takie m...

2008-08-15

Plusy: wspaniałe wrażenia z jazdy, wspaniały dzwięk silnika i wydechu. Wprost niemożliwie trzyma się drogi przy dużych prędkościach, wspaniale dograny środek auta, sportowe okrągłe zegary tz. lornetki. Minusy: Łatwo można wykończyć przednie zawieszenie, które jest jedno z droższyc...
Jest to silnik 2.5 V6 24 v (przysp. 7.2 s )o momencie obrotowym 222 Nm więc zarówno elastyczność jak i osiągi są znakomite tym bardziej że auto posiada 6 biegów.
Siedzenia są profilowane ze skóry. Jedyny ich mankament to jest to że przy sportowej jeździe tyłek na zakrętach się ślizga.
Z przodu jest naprawde dużo miejsca, jednak kiedy mierzymy więciej niż 190 cm i siedzenia odsuniemy do samego końca do tyłu, znacznie zmniejsza sie przestrzeń z tyłu.
Wspaniale zestrojony układ jezdny i kierowniczy.

Marek2014-01-09

Każde auto kosztuje, ja osobiście nie rozumię skąd mit że Alfy to awaryjne auta?
Silnik troszkę mały na to auto, ale radzi sobie dobrze, byłem 2 razy nią w Austri i w trasie ok nie odstaje od innych, nawet górki nie straszne, tylko trzeba kręcić pod 5 obr:-)
Co do tylnych foteli to nie wiem, bo nigdy tam nie siedziałem, poza tym nie mam najmniejszych zastrzeżeń jazda w trasie pełny komfort.
Posiadam sedana, więc co do bagażnika jest ok, ale cudów nie ma;-) poza tym ok
Wcześniej miałem 3 mazdy 626,323f i 323c, ale alfa przebija nawet 626. zawieszenie jest perfekt. Prowadzi się perfekt w każdych warunkach, super wybiera zakręty bez stresu o niespodzianki;-)

2008-02-09

Według mnie piękne auto, bardzo wygodne,komfort jazdy na wysokim poziomie, lecz bardzo awaryjne i dużo pali. Często zawodzi mnie immobilajzer, który uniemożliwia mi odpalenie samochodu, byłem u elektryka i wykasował mi błąd immobilajzera, jakiś czas było dobrze, lecz po ok. 2 mieśącach...

2008-02-12

faine by było autko gdyby nie ten silnik zawieszenie i rdza
mam zastrzeżenia do falujących obrotów był na serwisie wymienili silnik krokowy ale nie wiele to pomogło dość słabe przyspieszenie
tłucze zawieszenie ale na autostradzie jest milutko cichutko
strasznie rdzewieje karoseria
auto prowadzi się bardzo dobrze sunie jak po szynach jest mięciutkie nie wynosi na zakretach mam zastrzeżenia do tlukącego zawieszenia jak się jedzie po autostradzie to milutko się jedzie nie dochodzą żadne dzwięki z zawieszenia ale jak się jedzie po innych drogach to tak tłucze zawieszen...

Średnie oceny ALFA ROMEO 156

4.6/10
3.8/10

Osoby zainteresowane autem Alfa Romeo 156 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Renault Laguna.

Alfa Romeo 156

Alfa Romeo 156

Renault Laguna

Renault Laguna

Alfa Romeo 156: cabrio, coupe, hatchback, kombi, sedan (limuzyna)

Alfa Romeo 156: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Alfa Romeo 156: 1.4, 1.5, 1.6, 1.8, 1.9, 2.0, 2.3, 2.4, 2.5

Alfa Romeo 156: 2010, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997