Audi 100 opinie, oceny użytkowników, Audi 100 spalanie 1994r. (strona 1)

Opinie o samochodach Audi 100

1994r.

Średnia ocena: 8.56/10

Audi 100 spalanie (l/100km)

12.80/14.60
10.37/12.00
11.37/13.50

Oceny AUDI 100

2011-02-06

Oprócz normalnych napraw, amortyzatory, filtry, płyny eksploatacyjne, końcówki drążków jak do tej pory nic poważnego w aucie się nie zepsuło.
Autko naprawdę jak dla mnie nienaganne, nawet stojąc pod górkę jak tylko powoli puścimy pedał sprzęgła - a mamy wrzucony pierwszy bieg samo ciągnie powoli do przodu.
Generalnie mogę stwierdzić iż nie odczuwa się różnicy pomiędzy autem bez obciążenia jak i z kompletem pasażerów plus bagaż.Siedzenia mogłyby być trochę twardsze - po przejechaniu 500 kilometrów bez przystanków zaczynamy odczuwać trudy podróży :)
No cóż auto bardzo duże jak na prawdziwe rodzinne kombi przystało mierzy prawie 4,8 metra, więc parkowanie szczególnie przy supermarketach i w mieście wymaga wprawy.

Maciej2009-03-01

Jestem bardzo zadowolony z tego auta miało to być auto tymczasowe na góra rok czasu gdyż musiałem szybko kupić drugi samochód stwierdziłem iż jest praktycznie bez awaryjny w porównaniu do auta które posiadam od nowości a ma dopiero 4 lata postanowiłem zostawić je na stałe
założyłem teraz strumienice i stożek dużo lepiej się zbiera zwłaszcza strumienice dużo zrobiły :)
auto bardzo ciche ale przez stoŻek wiadomo buczy od 3000 obrotów
Jak wymienię klocki i tarcze będzie lepiej

2008-08-19

Mimo wieku 1994r audi100 c4 spisuje się super nie stuka nie puka i niema wycieków.
Mimo że na gazie ,jest bardzo dynamiczny a to dlatego że moja v6 fabrycznie powinna chodzić na E95,jak wiadomo gaz ma jeszcze gorsze spalanie.

2008-02-08

Stary ale jary...
Stary ale jary
Buda ocynkowa i wielkie w środku autko...
Bardzo komfortowe autko - prawdziwa limuzyna (mimo wieku) 8 za parkowanie z powodu "wyobleń" karoserii

2008-07-29

ten silnik najlepiej pracuje od 30tys obrotów
Auto prowadzi się bardzo dobrze poprostu jest ekskluzywne

Średnie oceny AUDI 100

Osoby zainteresowane autem Audi 100 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Mercury mountaineer.

Audi 100

Audi 100

Mercury mountaineer

Mercury mountaineer

Najciekawsza opinia użytkownika o Audi 100

Audi 100 C4 2500 AAT 115KM 1994r. kombi

Jestem raczej wysoką osobą więc widoczność mam dobrą, w ciągu pięciu lat jakoś się człowiek przyzwyczaił.

Mogę tylko nadmienić iż umieszczenie przełączników elektrycznie podnoszonych i opuszczanych szyb w podłokietniku drzwi kierowcy to nie jest najlepszy wybór - mercedes rozwiązał to lepiej.Bagażnik dobrze ustawny - choć na pierwszy rzut oka powinien być większy - dużo miejsca zajmuje jednak koło zapasowe - mógłby być śmiało 10 centymetrów opuszczony niżej - ale za to po rozłożeniu tylnych siedzeń mamy już naprawdę dużo miejsca.

Cóż po około 2 latach eksploatacji - i po wymianie pasków rozrządu wraz z kompletem rolek prowadzących, napinaczy, pompy wodnej po przejechaniu 40 000 km - urwał się pasek rozrządu - efekt remont kapitalny silnika wraz z wymianą tłoków - koszt całkowity - około 4,5 tyś PLN, pewnie pasek był wadliwy, ale cóż tak to bywa - teraz przejechane już około 90 000 km i nic się nie dzieje. Należy też pamiętać iż koszt wymiany pasków rozrządu wraz ze wszystkimi rolkami i pompą wodną oraz płynami eksploatacyjnymi to wydatek około 1700 PLN.

Latem klimatronik radzi sobie rewelacyjnie, zimą cóż auto się rozgrzewa, rozgrzewa, rozgrzewa.

Przez 5 lat eksploatacji - zero awarii

Audi 100: hatchback, kombi, sedan (limuzyna)

Audi 100: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Audi 100: 1.6, 1.8, 2.0, 2.1, 2.2, 2.3, 2.4, 2.5, 2.6, 2.8

Audi 100: 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990, 1989, 1988, 1987, 1986, 1985, 1984, 1983, 1979