Audi A4 opinie, oceny użytkowników, Audi A4 spalanie 1995r. (strona 1)

Opinie o samochodach Audi A4

1995r.

Średnia ocena: 8.41/10

Audi A4 spalanie (l/100km)

9.82/11.76
7.36/9.12
8.63/10.45

Oceny AUDI A4

2008-08-12

zalety: do zalet zaliczyłbym dużo drobnych szczególików które audi ma w sobie tj. podgrzewane bębenki zamków czy moduły komfortu montowane już w standardzie i umilające życie kierowcy a także zestaw audio który wykrywa hałas i po przekroczeniu pewnych prędkości sam zwiększa siłe ...
co do silnika i skrzyni biegów powiem tylko że jak na tą klasę jest super. elastyczność:moment obrotowy zaczynający się przy 1750obr/min mówi sam za siebie- prawie jak w dieslu-prawie dlatego że czuć że auto przyspiesza ale swoją 2 naturę pokazuje po przekroczeniu 3500 obr/min. turbi...
jak już pisałem zawieszenie zestrojone na komfort, z przodu miejsca dużo, z tyłu niezbyt wiele- wyższe osoby będą miały problem z kolanami. wyciszenie bliskie ideału,
auto sie prowadzi dobrze, zawieszenie zestrojone bardziej na komfort, bardzo dobrze tłumi nierówności na drodze, za układ kierowniczy dałem tylko 8pkt. dlatego że jest on dobry ale nie tak precyzyjny jak w bmw,bardzo dobrze sprawdza sie przy normalnym użytkowaniu ale przy sportowej jeździe j...

2009-06-14

Zawieszenie przednie przejęte z modelu A8.Doskonałe połączenie komfortu i sportowego stylu(ze wskazaniem na to drugie).Bardzo precyzyjny układ kierowniczy i odpowiednio dobrana siła wspomgania .Hamulce skuteczne,pomimo iż niewentylowane nie są podatne na przegrzanie.

2010-02-17

Miałem wiele samochodów ale marka audi jest w mojej ocenie najlepsza. Trochę te autka kosztują, ale naprawde warte są swojej ceny, za którą otrzymujemy pewność, że nie staniemy na drodze, bardzo dobry komfort jazdy, no i niskie spalanie.
Jeżeli ktoś ma silnik 90-cio konny, dobrze jest odżałować kilka setek i podrasować troszkę mapę w komputerze. Po takiej operacji autko jest dynamiczniejsze, i co ważne - mniej pali.
Wygoda i komfort, szczególnie zimą, jeżeli ma się podgrzewane fotele. Przy większych prędkościach trochę zbyt głośny szmer silnika, ale nie uciążliwy.
Mój model to tzw. full wypas, stąd nie da się powiedzieć niczego złego o wyposażeniu. Widać, że przemyślano każdy detal, nawet osłonę przeciwsłoneczną szpary pomiędzy lusterkiem a dachem. Zero rdzy.
Świetnie trzyma się nawierzchni, doskonale tłumi drgania, po prostu płynie po szosie.

2010-07-18

ładne i wygodne auto za przystępną cene bezawaryjne w końcu to limuzyna klasy średniej ładna linia nadwożia podoba się każdemu
ważna sprawa w przyśpieszeniu jest stan pąpy i przepływomierza jeśli wszystkie parametry przepływomierza i pompy wtryskowej są zgodne z normą wtedy nawet silnik o mocy 90 km idealnie chodzi
jeśli auto jest bezwypadkowe i całe w oryginale o rdzy nie ma mowy mam auto z 1995 roku i nigdzie nikt nie znajdzie choć burchelka rdzy dlatego nie patrzyłem na rok auta tylko stan a stan jest idealny
jak auto jest w 100%bezwypadkowe prowadzi sie idealnie i nie zamieniłbym jej na żadne inne auto

2009-07-16

Gdyby nie kosztowne naprawy byłby to naprawdę doskonały samochód.
Zbyt mała moc jak na 1300 kg masy własnej. przyspiesza jak traktor, ale nie zmęczysz się częstą zmianą biegów.
Jak na diesla i swój wiek jest stosunkowo cichy do ok.110 km/h. Trochę za miękkie zawieszeni ale ogólnie jest ok.
Auto dosyć obszerne, jakość użytych materiałów doskonała,chociaż w tej chwili czas odcisnął już swe piętno na tapicerce.Mimo licznych rys na lakierze nie ma śladu rdzy. Deska rozdzielcza trochę "staroświecka" ,ale czytelna.
samochód na dalekie trasy, kiepski w warunkach miejskich.

Średnie oceny AUDI A4

4.1/10

Osoby zainteresowane autem Audi A4 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Peugeot 508.

Najciekawsza opinia użytkownika o Audi A4

Audi A4 B5(d8) 1600 adp 101KM 1995r. sedan (limuzyna)

Audi A4 B5 1.6 to auto które mnie miło zaskoczyło dynamiką.Nie przypuszczałem,że 1.6 tak dobrz sobie radzi .Jest bezpieczny,komfortowy,cichy i wzorowo wykonany z materiałów wysokiej jakości. Pamietać trzeba tylko o znalezieniu zadbanego i niewyeksploatowanego egzemplarza(co nie jest takie łatwe)gdyż w przeciwnym wypadku superlatywy w jakich pisze o tym modelu mogą się nie potwierdzić.

101KM i ponad 1200kg to nie wygląda dobrze...ale tylko na papierze.W rzeczywistości to Audi zaskakuje dynamiką(pozytywnie oczywiście).Nie którzy piszą,że za słaby(takim osobom polecam RS4).Prędkość max.ok 205km/h przyspieszenie 0-180km/h ok 30sek to jak na ten stosunek mocy do masy - super!!!.Najlepiej samemu sprawdzić.

Widoczność do przodu i na boki bardzo dobra.Do tyłu utrudniona przez wysoko umieszczony bagaznik,stromo pochyloną szybę i zagłówki tylnej kanapy. Pomagają jednak czytelne lusterka zewnętrzne.Prawe pomimo że mniejsze nie wpływa negatywnie na widoczność.

Zawieszenie dobrze wybiera nierówności drogi i skutecznie izoluje nas od wiekszości wstrząsów.Wyciszenie bardzo dobre zarówno silnika jak i szumów powietrza.Zasługa dużej ilości mat głuszących i doskonale opracowanego nadwozia pod względem aerodynamicznym. Wygodne,spręzyste i dobrze ukształtowane fotele.

Przestrzeń kabiny jest przytulnie wystarczająca.Zegary czytelne,wszystko pod ręką.Jakość-doskonała(to znak rozpoznawczy Audi).Korozja nadwozia??? co to takiego?;)Schowki w drzwiach,desce rozdzielczej, konsoli środkowej.. jest ich troche.Oparcie tylnej kanapy składane i dzielone(dodatkowo mozna zamknąć na kluczyk)

Niezawodny. Tylko rutynowe wymiany eksploatacyjne.Sięgam pamięcią wstecz ala nie było nigdy powodów do narzekania na niezawodność. Tani w eksploatacji nieskomplikowany,prosty konstukcyjnie silnik 8 zaworowy. Zawieszenie przednie jak na oryginalnych częsciach trwałe. Na tanich zamiennikach oczywiście juz trwałe nie będzie.Tylne-niezniszczalne.

Bardzo wydajny piec.W mrozy już po paru minutach robi sie cieplutko. 4 stopniowa dmuchawa i duża liczba dysz wylotowych dbają o skuteczną wymiane powietrza we wnętrzu.Do tego przyczynia się również fabryczny szyberdach.jest również zamontowany seryjny filtr kabinowy(antypyłkowy).

Układ elektryczny jak do tej pory jest niezawodny(po części jest to podyktowane tym,że nie mam bogatego wyposażenia) ale to co jest działa niezawodnie.Elektronika też nie daje powodów do nażekań.Wtyczki połączeń elektrycznych i elektronicznych bardzo szczelne.