Mercedes klasa C opinie, oceny użytkowników, Mercedes klasa C spalanie 2003r. (strona 1)

Opinie o samochodach Mercedes klasa C

2003r.

Średnia ocena: 9.20/10

Mercedes klasa C spalanie (l/100km)

Oceny MERCEDESA KLASA C

2008-04-30

świetny samochód, ale dla osób jeżdżących bez większych obciążeń pasażeremi ( ciasnawo). Fotele powinny być troche wygodniejsze. Poza tym - bez zarzutu.
Jest to silnik benzynowy turbo - tak więc jest b. elastyczny i znakomicie przyspiesza także na niższych biegach. Skrzynia biegów działa bez zarzutu, biegi mogę wrzuczć jednym palcem.
Jest to nieduży samochód w związku z tym powyższe oceny oddają charakter małego sportowego samochodu.
Bardzo dobry sportowy samochód.Prowadzi się b. dobrze, hamulce znakomite, widoczność przy parkowaniu - z pozycji kierowcy- b. dobra i pozwala z b. dużym wyczuciem parkować \\"na milimetry\\". Niestety sprzedaję bo potrzebuję większe kombi.

2009-07-08

Idealny, bezawaryjny, taki jaki powinien być. Jestem 3 właścicielem tego samochodu w Polsce, wcześniej samochód był sprowadzony prosto z Niemieckiego salonu Mercedesa. Każdy właściciel dbał o samochód co widać gołym okiem. Samochód jest bezwypadkowy, garażowany w murowanym gdzie nie m...

2008-02-13

jest to mój 4. mercedes (123 - 200D, 201 - 190D, 202 - 180 kompressor). Łącznie przejechałem nimi blisko 400 tys. km. Nigdy żaden mnie nie zawiódł. Wszystko sprowadzało sie do regularnych przeglądów w jednej i tej samej ASO. Lubiłem każde z poprzednich aut i lubie tego, którego mam tera...
Pytanie o możliwość aranżacji w limuzynie uważam za nieco bez sensu.

2011-03-01

TYLKO MERCEDES C KLASY !!!!!!!
TYLKO MERCEDE C KLASY !!!!!!!!
TYLKO MERCEDES !!!!!!!
TYLKO MERCEDES C KLASY !!!!!!
Gdybem się jeszcze raz urodził to tylko taki MERCEDES !!!!!!

2011-03-01

TYLKO MERCEDES C KLASY !!!!!!!
TYLKO MERCEDE C KLASY !!!!!!!!
TYLKO MERCEDES !!!!!!!
TYLKO MERCEDES C KLASY !!!!!!
Gdybem się jeszcze raz urodził to tylko taki MERCEDES !!!!!!

Średnie oceny MERCEDES KLASA C

9.8/10

Osoby zainteresowane autem Mercedes klasa C brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Audi A4.

Mercedes klasa C

Mercedes klasa C

Audi A4

Audi A4

Najciekawsza opinia użytkownika o Mercedesie klasa C

Mercedes klasa C Sportcoupe 1800 kompressor 143KM 2003r. coupe

Widoczność do tyłu nie jest idealn, ale nie można narzekać.

Jest to samochód sportowy i w związku z tym zawieszenie jest dosyć sztywne. Daje się to szczególnie odczuć na naszych - dzięki rządzącym od 60 lat niemotom i nieudacznikom, matołom komunistycznym i debilom rządzącym po 1989 roku - katastrofalnych drogach. Jeżdżę dużo po Krakowie i jest to dramat. lepiej jżdzi sie tym samochodem z obciążeniem. Po autostradach niemieckich - płynąłem. Fotele przednie i tylne mogły by być lepsze.

Nie miałem kłopotów eksploatacyjnych.

Bez zarzutu.

Bez zarzutu. Nawet za bardzo jest rozbudowana elektronika.

Mercedes klasa C: coupe, hatchback, kombi, sedan (limuzyna)

Mercedes klasa C: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Mercedes klasa C: 1.6, 1.8, 1.9, 2.0, 2.1, 2.2, 2.3, 2.4, 2.5, 2.6, 2.7, 2.8, 3.2, 3.6

Mercedes klasa C: 2013, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1988