Nissan Note opinie, oceny użytkowników, Nissan Note spalanie 2011r. (strona 1)

Opinie o samochodach Nissan Note

2011r.

Średnia ocena: 10.00/10

Nissan Note spalanie (l/100km)

Oceny NISSANA NOTE

Michał Moś2011-07-18

Nieco dziwaczne przednie reflektory. Nissan po prostu zaszalał stylistycznie.
Auto może nie jest demonem szybkości, jeździ w stylu poczciwego Poloneza, ale to ma swój urok. Dobre jest to, że moc jest dostępna już od początku obrotów.
Przy oddalonych fotelach przednich do tyłu, na kanapie robi się ciasno. Natomiast przednie kubełkowe fotele to wręcz ideał. Lepsze znalazłem jedynie w BMW 3 i Mitsubishi Lancer Evolution.
Mocne i skuteczne hamowanie. Czuć wsparcie elektroniki i elektrycznego wspomagania kierownicy.

Średnie oceny NISSAN NOTE

4.0/10

Osoby zainteresowane autem Nissan Note brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Hyundai ix20.

Nissan Note

Nissan Note

Hyundai ix20

Najciekawsza opinia użytkownika o Nissanie Note

użytkownik: Michał Moś

Nissan Note Acenta 1400 1,4 85KM 2011r. hatchback

Nieco dziwaczne przednie reflektory. Nissan po prostu zaszalał stylistycznie.

Tutaj nie chodzi tylko o widoczność jako taką przez szybę, ale po prostu widać wszystko bardzo dobrze, bo siedzi się wysoko.

Przedni przedział zaskakuje przestronnością i jasnością, dzięki ogromnym szybom. Tył ciasny o ile nie przesunie się przednich foteli do przodu. Fenomenem jest bagażnik, który ma kilka poziomów podłogi i rodzajów powierzchni ładunkowej i w dodatku można go powiększyć poprzez przesunięcie foteli przednich. A co do wygody obsługi, wszystko jest jak należy. Karoseria-po dzień dzisiejszy śmieszą mnie te wysokie lampy jak w Volvo w wersjach kombi czy niektórych Fiatach. No ale...bezpieczeństwo najważniejsze. Materiały??? Myślę, że niektórych nie powstydziliby się bardziej renomowani producenci aut z najwyższej półki. Niektóre podobne rozwiązania widziałem bowiem w BMW czy Audi. Podoba mi się półka z przodu i półka pod fotelem.

Zależy co, bo jak pada mała drobnostka, nic się nie dzieje, natomiast jeżeli chodzi o naprawy związane z komputerem pokładowym i centralką to jest koszmar.

Wyjątkowo szybko działająca klimatyzacja i skutecznie. Nie ma ani na moment uczucia duszności w aucie. Jest za to przyjemne ciepło albo chłodek. Choć jestem alergikiem, nie czułem się źle, nawet lepiej.

Jak to elektronika. Ona musi być kapryśna. Już miałem przypadek, że zawiesiła mi się klimatyzacja, radio i telefon. Na szczęście nie trzeba było kodować radia.

Nissan Note: hatchback, kombi, mini-van, van

Nissan Note: benzyna, olej napędowy

Nissan Note: 1.4, 1.5, 1.6