Nissan Primera opinie, oceny użytkowników, Nissan Primera spalanie 1994r. (strona 1)

Opinie o samochodach Nissan Primera

1994r.

Średnia ocena: 9.22/10

Nissan Primera spalanie (l/100km)

9.00/10.97
6.88/9.10
7.88/9.90

Oceny NISSANA PRIMERA

Od czerwca przejechałem autem ponad 12000 km. Brak jakichkolwiek awarii. Od wymiany oleju nie byłem w warsztacie. Łańcuch rozrządu zmniejsza koszty utrzymania.
Jak już wcześniej wspomniałem auto jest wygodne. Fotele dobrze trzymają na boki. Jeszcze nigdy nie jechałem z tyłu, ale też żaden z pasażerów nie narzekał. Problemem jest wyciszenie. Powyżej 2400 obr. silnik zaczyna hałasować a powyżej 90 km/h głośno słychać szum wiatru :/
Auto bardzo pakowne. Po rozłożeniu tylnuch siedzeń powstaje równa podłoga a miejsca jest jak w małej ciężarówce. Mało schowków z przodu. Jakość materiałów dobra. W moim egzemplarzu nic nie trzeszcze i nie skrzypi. Karoseria dobrze zabezpieczona przed korozją.
Przyjemnie się prowadzi, dobrze wybiera nierówności. Zawieszenie zestrojone komfortowo. Zdecydowanie odradzam go ludziom lubiącym szybką jazdę po krętych drogach.

wdzięczny samochód. Solidna japońska robota. Mało w nim bajerów, ale ma przecież swoje lata. Troszkę słaba moc silnika, ale jest możliwośc zakupu 2l. Niezawodny z solidną blachą.
silnik bezawaryjny, wymieniłem tylko pompę wodną. fatalny regulator biegu jałowego.
szum powietrza słyszalny od strony słupka szyby przedniej. Reszta lux.
samochód bardzo wygodny i obszerny w środku. Bagażnik doskonały - nadkola niewidoczne, nad kołem zapasowym schowek. Jedyna wada, to mało schowków.
bardzo dobrze się prowadzi jak na tak stare autko. Troszkę za miękki. Klocki hamulcowe lubią się zapiekac. Trzeba je zmieniac z dużą starannością. Widocznośc bez zastrzeżeń.

2008-02-14

byl nie nowy gdy go kupilem ale co w nim wymienilem na orginalne i troszke z lepszej firmy lub jakieś tuningowe orginalne japońskie trzy lata 70.000km i nic sie rozwala a cisne inieraz przyczepke biore za zobą do 2 ton silnik super nic nie dotykam wszystko wymieniam jak w książce jest napisane...
na trzecim biegu mozna robić cuda trzymać można do 140 km/h
jest twardy ale coś za coś zato trzyma sie drogi
japończycy to mali ludzie dlatego projektują tak wielkie samochody w środku wporuwnaniu z innymi markami tej klasy dla mnie to autobus lubie szeroki roztaw pedalów i wtedy nie naciskam jedna nogą hamulca i gazu
system hamulcowy mam z dwu litrowego modelu GT staje w miejscu

Slawek2010-02-17

Silnik i skrzynia pracuje bez zastrzezeń. Lubi wysokie obroty. Do 4k rpm nic wielkiego się nie dzieje, później jedzie się przyjemnie. Jest to najsłabszy benzyniak w tym samochodzie, nie zwala z nóg. Do jazdy na codzień w zupełności starcza.
Często spędzam w nim kilka godzin. Bez problemów. Mogłoby być nieco ciszej.
Jakośc materiałów, ich spasowanie, świetnie. W 16letnim samochodzie nic nie trzeszczy, nie stuka. Cisza. Welur wokół i przyjemne tworzywa na desce.
Samochód świetnie się prowadzi, bardziej twardy niz miękki, świetnie się prowadzi. Dziury trzeba omijać, jak zawsze.

2010-07-18

uwielbiam to moje autko troszkę boję sie nim parkować bo jest jak dla mnie duże jestem kierowcą od roku i moze dlatego mam jeszcze jakieś obawy a co do reszty to jest nieżle części w miarę tanie i dostępne jężdzi sie fajnie to jest disel więc troszkę słabszy od benzyniaka al...

Średnie oceny NISSAN PRIMERA

9.9/10
3.2/10
3.2/10
3.0/10
1.9/10

Osoby zainteresowane autem Nissan Primera brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Mazda 6.

Nissan Primera

Nissan Primera

Mazda 6

Mazda 6

Najciekawsza opinia użytkownika o Nissanie Primera

Nissan Primera w10 2000 SLX 85KM 1994r. kombi

Skrzynia dobrze współpracuje z silnikiem. zwolnienie na piątym biegu do 60 km/h nie wywołuje nieprzyjemnych drgań i możliwe jest późniejsze płynne przyśpieszenie, dzięki czemu nie trzeba za dużo machać drążkiem jadąc przez mniejsze miejscowości na trasie. Nie jest konieczne redukowanie prze wyprzedzaniu. Ciężko wchodzi pierwszy i wsteczny bieg. Wyczytałem, że nie tylko u mnie :/

Raczej wąskie słupki nie ograniczają widoczności do przodu. Do tyłu jeszcze lepiej. Naprawdę łatwo parkuje się tyłem, pomimo gabarytów auta.

W lecie jest za ciepło (brak klimatyzacji, niestety), za to w zimie wnętrze szybko się nagrzewa, pomimo tego, że jest to kombi.

Nissan Primera: hatchback, kombi, liftback, sedan (limuzyna)

Nissan Primera: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Nissan Primera: 1.6, 1.8, 1.9, 2.0, 2.2

Nissan Primera: 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991