Nissan Primera opinie, oceny użytkowników, Nissan Primera spalanie sedan (strona 3)

Opinie o samochodach Nissan Primera

sedan

Średnia ocena: 8.50/10

Nissan Primera spalanie (l/100km)

9.08/10.26
7.05/8.19
8.20/8.87

Oceny NISSANA PRIMERA

Przemek2009-07-08

japończyk to zaleta i nawet francuzi aż tak nie napsuli:) fajne autko ekonomiczne i dynamiczne
diesel daje dużo frajdy z jazdy/świetna alastyczność
auto bardzo twarde moim zdaniem twardsze niż niemieckie ale moim zdaniem to plus
dużo miejsca z przodu i z tyłu, do deski trzeba sie przyzwyczaić ale nie ma z tym problemu, bagażnik jak to w sedanie duży ale mała przestrzeń ładunkowa, dużym minusem brak kieszeni na narty a składana kanapa gdy chcemy zdemontować 1/3 to i tak nie daje szans na przewiezienie z tyłu 2 os...
płynnne prowadzenie, pakowanie beznajmniejszych problemów ale tylko dzięki kamerce cofania ba tak to do tyłu nic nie widać

2010-02-19

SKRZYNIA MA DOŚĆ DUŻY SKOK I JEST MALO PRECYZYJNA.SILNIK MIMO NIEWIELKIEJ POJEMNOŚCI 16 DAJE SOBIE RADĘ Z TYM AUTEM DZIĘKI ZMIENNEJ FAZIE ROZRZĄDU. ŁADNIE CIĄGNIE DO 6500 ALE KRĘCENIE NA TAKIE OBROTY SZYBKO ODBIJA SIĘ W KIESZENI NA STACJI BENZYNOWEJ ;)DUŻĄ ZALETĄ JEST ZASTOSOWANIE ŁA...
TRUDNO MI OCENIĆ WYGODĘ W TYM AUCIE BO MAM TROCHĘ NIESTANDARDOWE WYMIARY 150 KG WAGI I 200 CM WZROSTU. Z TYLU PRAWIE SIĘ NIE MIESZCZĘ ZA TO Z PRZODU CAŁKIEM NIEŹLE NA PEWNO WYGODNIEJ NIŻ W PASSACIE B4-5. GDYBY KIEROWNICA MIAŁA SZERSZY ZAKRES REGULACJI BYŁO BY SUPER
NO WŁAŚNIE NAJSŁABSZA STRONA NISSANA CZYLI KOROZJA. U MNIE PIERWSZE OGNISKA JUŻ WYCHODZĄ NA MASCE I W DOLE DRZWI PASAŻERA. NO CÓŻ NIE MA AUT IDEALNYCH.JAKOŚĆ UŻYTYCH MATERIAŁÓW WYKOŃCZENIA WNĘTRZA JEST WIĘCEJ NIŻ ZADOWALAJĄCA I DOŚĆ ODPORNA NA ZUŻYCIE
JEŚLI CHODZI O UKŁAD JEZDNY TO POZA SŁABYMI HAMULCAMI I DOŚĆ NADGORLIWYM SYS. ABS NIE MAM NIC DO ZARZUCENIA TEMU AUTU

roman2011-03-20

Korzystam z pojazdu 3 lata i jestem bardzo zadowolony. Przejechałem autem 70 tys km w 3 lata. Silnik bomba. Poza wtryskami nie zepsuło się nic! Ogólnie polecam. Zmieniam na młodszy model.
skrzynia posiada zbyt długi skok przy zmianie, silnik rewelacja jeśli chodzi o elastyczność, natomiast naprawa wtrysków po 120 tys koszmar - 2000zł
zawieszenie dość twarde, wyciszenie jak na taką klasę pojazdu marne w porównaniu z innymi pojazdami.
duże, przestrzenne auto, jakość wykończenia nie powala na nogi - złe dopasowanie elementów powoduje charakterystyczne skrzypienie. Bagażnik ogromny, natomiast przeszkadza wysoki próg przy załadunku.
Bardzo dobre prowadzenie auta, doskonale trzyma się drogi, zastrzeżenia co do hamulców - w porównaniu z konkurencją wypadają słabo, parkowanie - gdyby nie kamera ...

Monika2010-11-17

Jedyna wada póki co, to ten ogromny promień skrętu... zawrócić gdzieś szybko, niewykonalne, audi a już mercedes to konkurencja nie do dogonienia... Poza tym godne polecenia, bez wad
Fajno się nim jeździ, wiadomo, nie ma "turbodziury"
zawieszenie dość twarde, co kto lubi, mi odpowiada. Należy kontrolować łączniki itd. a będzie ok.
Dużo, dużo miejsca...
dobrze że jest kamera cofania, bo promień skrętu powala na minus, musiałam dobrze nauczyć się parkowania tyłem, i już jest ok :-) Autko bardzo fajnie trzyma się w zakrętach, szczególnie jak się lubi szybką jazdę przydatne...

2010-10-14

Fajne auto za dobre pieniądze.
Co do silnika to jedyne co mogło mnie drażnić to wysoko zamieszczony moment obrotowy. Silnik trzeba było kręcić ponad 4tyś. obrotów żeby poczuć kopa :)
Komfort jazdy bardzo dobry. Auto miękkie, na nasze drogi idealne. Tylko pasażerowie z tyłu mogli trochę narzekać przy komplecie na brak miejsca. Ale w cztery osoby było idealnie.
Bagażnik pojemny. Jakość materiałów jak na nissana dobra. Jakość blacharki nie za dobra. Niby ocynk, ale z czasem korozja zaczęła wychodzić. Ale grunt to trafić na bezwypadkowy egzemplarz i będzie wszytko dobrze.
Co do układu jezdnego nie mam zastrzeżeń poza tym że ciężko się parkowało. Mianowicie samochód miał bardzo mały promień skrętu

Średnie oceny NISSAN PRIMERA

4.5/10

Osoby zainteresowane autem Nissan Primera brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Mazda 6.

Nissan Primera

Nissan Primera

Mazda 6

Mazda 6

Nissan Primera: hatchback, kombi, liftback, sedan (limuzyna)

Nissan Primera: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Nissan Primera: 1.6, 1.8, 1.9, 2.0, 2.2

Nissan Primera: 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991